[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.
Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?
Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.
Registrace školící firmy
Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře?
Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
Náhodný kurz/školeníZáklady kybernetické bezpečnosti - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Cyber Security Awareness Training * Úvodní školení do povědomí o bezpečnosti informací a porozumění kybernetické bezpečnosti. Témata školení jsou zaměřena na legislativu a praktickou aplikaci bezpečnosti informací, ve všech jejich formách. ^ UCETNI A DANOVA SPECIFIKA PRISPEVKOVYCH ORGANIZACI A USC VCETNE PRIPRAVY NA UCETNI ZAVERKUViz také následující kurzy :
- Účetnictví a Daňový specialista Premium - rekvalifikační kurz
- Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz
- Daňový specialista - rekvalifikační kurz
- Účetnictví a daňová evidence (s využitím výpočetní techniky) - rekvalifikační kurz dálkově
- Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz
|
Účetní a daňová specifika příspěvkových organizací a ÚSC, včetně přípravy na účetní závěrku Po absolvování semináře pro vás nebude účetní závěrka „strašákem“ ale logickým závěrem celoroční práce. Budete vědět, jak si závěrkové práce uspořádat, aby na sebe navazovaly a šetřily váš čas, dozvíte se, jak připravit podklad závěrky pro daňového poradce a pro její zveřejnění a získáte jistotu správného postupu. Víte, jak se postavit k majetku a závazkům v příspěvkové organizaci? Víte, jak naložit s inventarizačními rozdíly? Víte, zda můžete či musíte pracovat s hlavní a vedlejší hospodářskou činností? Víte, jak ovlivní vaše účetnictví transfery? * • legislativní rámec, vyhláška 410 - 2009 Sb. a její změny 2021 - 2022 – ČUS, ZÚ, • ČUS pro příspěvkové organizace – zejména 703, 704, 708, 709 a 710, pomocný analytický přehled (poslední změny), • technická vyhláška č 383 - 2009 Sb. – poslední změny, • musíme vest podvojné nebo jednoduché účetnictví?, • účetnictví v plném či zjednodušeném rozsahu?, • specifika účtování příspěvkové organizace, • dotace, příspěvky, dary, granty, • fondy, transfery, • majetek a jeho složité případy účtování – bezúplatné předání, ocenění, investiční transfer, • odpisy majetku, odpisový plán, kategorizace, definice zbytkové ceny, tvorba inv. fondu, • věcná břemena, technické zhodnocení majetku, • rozpočet a jeho plnění, • účtování hlavní a doplňkové činnosti, směrnice pro členění společných nákladů, • zdaňování příspěvkové organizace – široký a úzký základ daně, veřejně prospěšný poplatník, novela ZDP, • příjmy z pronájmu a reklam, • zdaňování a účtování bezúplatných příjmů (darů), • optimalizace hospodářského výsledku a cash flow koncem roku, • inventarizace majetku a zúčtovaní inventarizačních rozdílů, • postup při sestavení účetní závěrky, zpracování výkazu, schvalování závěrky, • finanční kontrola, vnitřní kontrolní systém, • veřejný výdaj, veřejnoprávní kontrola, • sankce za porušení rozpočtové kázně a jejich řešení – pokyn GFŘ o prominutí sankcí, • nejčastější chyby v účetnictví a daních příspěvkových organizací, • DPH a příspěvkové organizace – e-commerce, • komunikace se správcem daně aktuálně. Odpovědi na dotazy.
Přihláška na kurz a termín:
- Termín školení zatím není k dispozici
| Podobné kurzy a školení
| Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím
Další kurzy a školení: Účetní a daňová specifika příspěvkových organizací a ÚSC, včetně přípravy na účetní závěrku
Odkaz na podobný kurz: Účetní a daňová specifika příspěvkových organizací a ÚSC, včetně přípravy na účetní závěrku a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:
Podobný kurz |
Popis kurzu |
Další kurzy a školení |
Účetní a daňová specifika příspěvkových organizací a ÚSC, včetně přípravy na účetní závěrku
|
Jiný kurz v jiné ceně : Po absolvování semináře pro vás nebude účetní závěrka „strašákem“ ale logickým závěrem celoroční práce. Budete vědět, jak si závěrkové práce uspořádat, aby na sebe navazovaly a šetřily váš čas, dozvíte se, jak připravit podklad závěrky pro daňového poradce a pro její zveřejn
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Webinář: Specifika účtování příspěvkových organizací 2025
|
Jiný kurz v jiné ceně : Víte, jak se postavit k majetku a závazkům v příspěvkových organizacích? Víte, jak naložit s inventarizačními rozdíly?
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Konsolidovaná účetní závěrka dle českých účetních standardů – sestavení a specifika
|
Jiný kurz v jiné ceně : Seminář vás seznámí s principy sestavení konsolidované účetní závěrky dle českých účetních předpisů. Zaměříme se zejména na definici konsolidačního celku a skupiny účetních jednotek a postupy klíčové pro sestavní konsolidace – zejména vyloučení podílů, vzájemných vztahů, výp
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Účetní aktuality pro příspěvkové organizace - změny předpisů pro ÚSC a p.o. v roce 2024 a pro rok 2025
|
Jiný kurz v jiné ceně : Akreditace: MV - AK - PV-805 - 2022; Účetní a daňové aktuality (webinář)
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
DPH u obcí, příspěvkových a dalších neziskových organizací v roce 2025
|
Jiný kurz v jiné ceně : Výklad bude zaměřen zejména na: * základní informace o aktuálním stavu národní a evropské legislativy v oblasti DPH; * vymezení podmínek, za nichž jsou obce a další neziskové organizace osobami povinnými k dani; * vymezení obratu pro účely DPH
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
DPH u obcí, příspěvkových a dalších neziskových organizací v roce 2025 - ON-LINE
|
Jiný kurz v jiné ceně : Výklad bude zaměřen zejména na: * základní informace o aktuálním stavu národní a evropské legislativy v oblasti DPH; * vymezení podmínek, za nichž jsou obce a další neziskové organizace osobami povinnými k dani; * vymezení obratu pro účely DPH
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Audit investičního procesu prakticky krok za krokem pro organizační složky státu, územně samosprávné celky a příspěvkové organizace
|
Jiný kurz v jiné ceně : Prakticky ukázat obsah a průběh investičního procesu ve vybraných účetních jednotkách. OBSAH SEMINÁŘE Shrnutí přehledu znalostí z obecných právních předpisů k investičnímu procesu.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Audit majetku se zaměřením na finanční audit majetku prakticky krok za krokem pro organizační složky státu, územně samosprávné celky a příspěvkové organizace
|
Jiný kurz v jiné ceně : Prakticky ukázat obsah a průběh finanční auditu majetku ve vybraných účetních jednotkách. OBSAH SEMINÁŘE Shrnutí přehledu znalostí z obecných právních i vnitřních předpisů vybraných účetních jednotek + předmět FA majetku.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Kontrola příspěvkové organizace
|
Jiný kurz v jiné ceně : Seznámení s procesy veřejnosprávní kontroly (zahájení, průběh, seznámení s výsledky, vypořádání námitek proti protokolu, ukončení kontroly), plánování kontrol, seznamování s výsledky zřizovatele, porušení rozpočtové kázně. OBSAH SEMINÁŘE Plánování kontrol, seznamování s
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Nastavení oblasti inventur a inventarizace majetku a závazků v subjektech veřejné správy a jejich příspěvkových organizacích a provedení auditu nebo kontroly této oblasti
|
Jiný kurz v jiné ceně : Seznámit účastníky se základními zásadami účetnictví a prováděcím právním předpisem jak provést inventarizaci majetku a závazků vybraných účetních jednotek a postupy provedení auditu a kontroly procesu inventarizace. OBSAH SEMINÁŘE Vzory vnitřních předpisů a dokumentů p
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
DPH a daň z příjmů u příspěvkových organizací
|
Jiný kurz v jiné ceně : Příspěvkové organizace se potýkají v rámci daně z příjmu a DPH s problematikou nutnosti rozdělování vstupů a posuzováním různých typů činností – veřejná činnost vs. podnikání.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Webinář: DPH pro příspěvkové organizace a územně samosprávné celky 2025
|
Jiný kurz v jiné ceně : Tento webinář je nabízen v rámci tzv. průběžného vzdělávání úředníků ÚSC.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Pravidla v odměňování zaměstnanců ÚSC a jejich příspěvkových organizací
|
Jiný kurz v jiné ceně : Akreditace: MV - AK - PV-358 - 2022; Odměňování zaměstnanců a úředníků územních samosprávných celků a jejich příspěvkových organizací (webinář) Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s problematikou odměňování platem, tak aby získali komplexní přehled o pl
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Rozpočtová pravidla pro organizační složky státu a státní příspěvkové organizace (zákon č. 218/2000 Sb.)
|
Jiný kurz v jiné ceně : Akreditace: MV - bude doplněno Cíl semináře Seznámit účastníky s finančním hospodařením organizačních složek státu a státních příspěvkových organizací.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Postupy účtování a účetní závěrka za rok 2024 u nestátních neziskových organizací
|
Jiný kurz v jiné ceně : Na kurzu si ukážeme praktické postupy pro účetní závěrku nestátních neziskových organizací a přiznání k dani z příjmu. Současně se budeme věnovat i specifikám, které můžete v rámci ukončení roku řešit, např.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Účetní závěrka a přiznání k dani z příjmů neziskové organizace za rok 2025
|
Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři zjistíte či si zopakujete základní kroky při účetní uzávěrce v neziskové organizaci a dozvíte se, jak sestavit účetní závěrku neziskové organizace – jaké formy sestavení účetní závěrky jsou možné a na co dát v rozvaze, ve výkazu zisku a ztráty a v příloze pozor.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Účetní závěrka za rok 2025 u nestátních neziskových organizací
|
Jiný kurz v jiné ceně : Na kurzu si ukážeme praktické postupy pro účetní závěrku nestátních neziskových organizací a přiznání k dani z příjmu. Současně se budeme věnovat i specifikám, které můžete v rámci ukončení roku řešit, např.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Cash flow – součást účetní závěrky
|
Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři se seznámíte s nepřímou metodou sestavení přehledu o peněžních tocích, který je součástí účetní závěrky podnikatelů. Seminář obsahuje jak výkladovou část, tak i procvičení na příkladech z praxe.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Konsolidovaná účetní závěrka – praktické příklady pro pokročilé podle českých předpisů
|
Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři si procvičíte a prohloubíte znalosti z oblasti konsolidací. Ujasníte si vzájemné vazby a dopady složitějších konsolidačních úprav.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Jednoduché účetnictví a závěrka pro spolky/občanská sdružení, církevní společnosti a honební společenstva
|
Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři se ubezpečíte ve znalosti řešení problémových a méně častých účetních případů a posoudíte vhodnost a výhodnost jednoduchého účetnictví. Naučíte se účtovat všechny potřebné operace v jednoduchém účetnictví.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Finanční analýza na bázi účetní závěrky
|
Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři si prohloubíte znalosti v oblasti účetního výkaznictví a interpretace účetních dat pro potřeby finančního řízení obchodní společnosti. Výstupem semináře je získání vlastního analytického nástroje vytvořeného v Excelu pro potřeby analýzy konkrétní obchodní společn
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Účetní závěrka - právnické osoby
|
Jiný kurz v jiné ceně : Daňová poradkyně a auditorka Ing. Ivana Pilařová Vás provede účetní závěrkou podnikatelských subjektů v závislosti na jednotlivých kategoriích účetních jednotek.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Specifika účtování postupů při uzavírání účetního období (podnikatelské subjekty)
|
Jiný kurz v jiné ceně : Máte obavy z účetní závěrky? Nikdy jste jí nedělali a potřebujete získat jistotu, co vše musíte udělat a na co nezapomenout?
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Specifika smluv o nemovitostech
|
Jiný kurz v jiné ceně : Vlastní obsah: * Předkontraktační odpovědnost * Vzájemná informační povinnost * Zamezení modifikace * Obchodní zvyklosti * Zavedená praxe stran * Změny smlouvy * Závislé smlouvy * Změna okolností
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Specifika smluv o nemovitostech - ON-LINE
|
Jiný kurz v jiné ceně : Vlastní obsah: * Předkontraktační odpovědnost * Vzájemná informační povinnost * Zamezení modifikace * Obchodní zvyklosti * Zavedená praxe stran * Změny smlouvy * Závislé smlouvy * Změna okolností
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
= Podobný kurz nebo školení
[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení
Poslední hledané kurzy a/nebo školeníDane , zubní instrumentářka , julia , Vysokozdvižné vozíky školení , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , energ , datová analýza využitím , datová analýza využitím , datová-analýza-využitím , analytika , Kombinovaný kurz Asistent , Kombinovaný kurz Asistent , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , Registr smluv audit , registr smluv , registr smluv , pedagogicke minimum brno hybešova , vychovatel , vychovatel , strojů , pedagogicke minimum brno hybešova , pedagogicke minimum brno hybešova , strojů , vychovatelka , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , Školení hlavních vedoucích , Školení hlavních vedoucích , sanitář brno nemocnice OR anny , sanitář brno nemocnice u sv anny , sanitář brno nemocnice u sv anny , rekvalifikační kurz cukrář , rekvalifikace autotronik , 14051 , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení^
|