Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační,
stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu
:
Ing. Hana JURÁŇOVÁ, daňová poradkyně a auditorka
Akreditace:
Seminář je akreditován MV ČR, číslo akreditace: AK/PV-303/2009..
[Kurz] Obsah kurzu/školení...
Audit
[Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...
:
Seminář je akreditován MV ČR, číslo akreditace: AK/PV-303/2009..
Program:
Legislativa platná pro sestavení přiznání k DPPO za r. 2010. Zákon o daních z příjmů, zákon o účetni
Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři budete seznámeni s portálem Finanční správy – MoJe daně. Dozvíte se, jak začít, jaké má funkce a jak je můžete co nejlépe prakticky využívat.
Jiný kurz v jiné ceně : Zajímají vás konkrétní postupy účtování specifických transakcí u spolků, obecně prospěšných společností, nadací, církví a u dalších nestátních neziskových organizací? Jak se projeví tyto operace ve zdanění organizace?
Jiný kurz v jiné ceně : Cílem semináře je seznámit vás s daňovým režimem prodeje nemovitostí a jejich pronájmu a s pravidly týkajícími se uplatňování snížené sazby daně, případně osvobození od daně. Zaměříme se zejména na praktické příklady DPH ve stavebnictví s vazbou na kontrolní hlášení.
Jiný kurz v jiné ceně : Cíle kurzu : On-line kurz Účetnictví a daně pro praxi je ideální přípravou pro práci v oboru účetnictví. Naučíte se v něm účetnictví od úplných základů až po složité účetní operace.
Jiný kurz v jiné ceně : Cíle kurzu : V on-line kurzu Účetnictví, daně a daňová evidence se naučíte celou účetní agendu od základů až k složitějším účetním operacím. Dále budete vědět, jak vést daňovou evidenci a porozumíte základům daňového systému ČR.
Jiný kurz v jiné ceně : Určeno pro daňové poradce, účetní, ekonomy, obchodní a finanční ředitele, podnikové právníky, jednatele. Cíl: Seznámit osoby, které mohou v rámci své činnosti komunikovat a jednat se správcem daně s hlavními postupy, které může správce daně uplatňovat, tak, aby daná
Jiný kurz v jiné ceně : Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst.
Projektant elektro - silnoproud POŽADAVKY: vzdělání v oboru elektrotechniky, orientaci v technické dokumentaci a v technických normách, znalost softwaru CAD, znalost MS Office [Excel, Word], ŘP sk. B, autorizace v oboru ČKAIT - výhodou, nikoli podmínkou, odpovědnost, samo..., Vyškov, Jihomoravský
Senior C# desktop programátor - WPF [70 - 95.000 Kč] Jsme lídr na světovém trhu v oblasti grafiky pro televizní vysílání. Náš software využívá např. FIFA, Premier League, přední poskytovatelé televizních zpráv a tisíce dalších kanálů. Momentálně hledáme zkušeného kolegu, který se specializuje..., Vyškov, Jihomoravský
Skladník/manipulant/řidič VZV - 1 směna [mzda na vyžádání] Skladník na 1 SMĚNU! Reaguj IHNED! * příjem zboží * manipulace se zbožím pomocí VZV * vydávání a příjem materiálu do výroby * evidence zboží POŽADUJEME: SOU - vyučen * praxe na pozici skladníka výhodou * oprávnění nebo praxe s VZV výhod..., Vyškov, Jihomoravský
Pracovník/Pracovnice úklidu - uklízeč/uklízečka Obsah inzerátu: POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, pečlivost POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, nástup možný ihned, zkrácený úvazek 15hod/týdně, 3 hodiny denně, ranní úklid kanceláří a sociálních zařízení, možnost DPP/DPČ, místo vhodné i pro ..., Vyškov, Jihomoravský - Slavkov u Brna, Jihomoravský
Skladník / řidič VZV- 1 směna [až 25.000 Kč] Hledáme skladníka s praxí na VZV, kterému nabízíme práci na 1 směnu! Mimořádná nabídka, neváhej a zašli nám svůj životopis. * příjem zboží * manipulace se zbožím * evidence zboží v IS Helios * vydávání, příjem materiálu dle požadavků výroby..., Vyškov, Jihomoravský