logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: AUTORIZOVANÉ STRANA 3


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # autorizované
 

Náhodný kurz/školení


Microsoft 365 pro vedoucí týmů - AbecedaPC
Kurz Microsoft 365 pro vedoucí týmů probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Microsoft 365 pro vedoucí týmů se účastní maximálně 8 osob.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: AUTORIZOVANÉ



<< | | | 3| >>

AUTORIZOVANÉ

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Výživový poradce [akreditovaný MŠMT online kurz] Červen 2025 ONLINE Podobné kurzy Náš kurz je první a zatím jediný online kurz výživy v České republice, akreditovaný Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR. Není to kurz jednoho člověka - náš kurz obsahuje 150 hodin vysoce odborných přednášek, které zpracovalo a ozvučilo celkem 11 lektorů - specialistů, z nichž řada j Zahájení studia * Po vyplnění a zaslání přihlášky obdržíte nejpozději do 24 hodin potvrzení jejího přijetí, spolu s daňovým dokladem k úhradě registračního poplatku. Poté, co je částka registračního poplatku připsána na náš účet, vygeneruje aplikace Moodle, na které je náš kurz postavený, auto
Výživový poradce [akreditovaný MŠMT online kurz] Červen 2025 ONLINE Podobné kurzy Náš kurz je první a zatím jediný online kurz výživy v České republice, akreditovaný Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR. Není to kurz jednoho člověka - náš kurz obsahuje 150 hodin vysoce odborných přednášek, které zpracovalo a ozvučilo celkem 11 lektorů - specialistů, z nichž řada j Zahájení studia * Po vyplnění a zaslání přihlášky obdržíte nejpozději do 24 hodin potvrzení jejího přijetí, spolu s daňovým dokladem k úhradě registračního poplatku. Poté, co je částka registračního poplatku připsána na náš účet, vygeneruje aplikace Moodle, na které je náš kurz postavený, auto
Keeper 20.06.2025 Praha Podobné kurzy Úspěšné podnikání a vlastní provoz. Kurz je zaměřen na konkrétní problematiku s jasným cílem. Všem zájemcům, kteří chtějí pro své gastro podnikání získat potřebné informace + Živnostenské oprávnění Hostinská činnost nebo Cukrář a chtějí podnikat v oboru na své jméno. Jestli chcete gastro provoz, ať už se jedná o bar, kavárnu nebo monotematickou speciálku, stánek se zmrzlinou či restauraci,
Živnost - Hostinská 21.06.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 22.06.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 24.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 24.06.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Czech POINT - referent kontaktního místa 27.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámit uživatele Czech POINT s jeho filosofií, legislativou, povinnostmi a zejména naučit se v prostředí Czech POINT pracovat. Obsah semináře Základní informace o Czech POINTu (co je Czech POINT kontaktní místo veřejné správy, role v systému Czech POINT – statistik, lokální
Czech POINT - referent kontaktního místa 27.06.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámit uživatele Czech POINT s jeho filosofií, legislativou, povinnostmi a zejména naučit se v prostředí Czech POINT pracovat. Obsah semináře Základní informace o Czech POINTu (co je Czech POINT kontaktní místo veřejné správy, role v systému Czech POINT – statistik, lokální
Barista/Baristka – státnice 29.06.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Barista/Baristka – státnice 27.07.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Keeper 01.08.2025 Praha Podobné kurzy Úspěšné podnikání a vlastní provoz. Kurz je zaměřen na konkrétní problematiku s jasným cílem. Všem zájemcům, kteří chtějí pro své gastro podnikání získat potřebné informace + Živnostenské oprávnění Hostinská činnost nebo Cukrář a chtějí podnikat v oboru na své jméno. Jestli chcete gastro provoz, ať už se jedná o bar, kavárnu nebo monotematickou speciálku, stánek se zmrzlinou či restauraci,
Živnost - Hostinská 02.08.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 03.08.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Czech POINT - referent kontaktního místa 28.08.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámit uživatele Czech POINT s jeho filosofií, legislativou, povinnostmi a zejména naučit se v prostředí Czech POINT pracovat. Obsah semináře Základní informace o Czech POINTu (co je Czech POINT kontaktní místo veřejné správy, role v systému Czech POINT – statistik, lokální
Czech POINT - referent kontaktního místa 28.08.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámit uživatele Czech POINT s jeho filosofií, legislativou, povinnostmi a zejména naučit se v prostředí Czech POINT pracovat. Obsah semináře Základní informace o Czech POINTu (co je Czech POINT kontaktní místo veřejné správy, role v systému Czech POINT – statistik, lokální
Barista/Baristka – státnice 07.09.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Živnost - Hostinská 13.09.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 14.09.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Keeper 15.09.2025 Praha Podobné kurzy Úspěšné podnikání a vlastní provoz. Kurz je zaměřen na konkrétní problematiku s jasným cílem. Všem zájemcům, kteří chtějí pro své gastro podnikání získat potřebné informace + Živnostenské oprávnění Hostinská činnost nebo Cukrář a chtějí podnikat v oboru na své jméno. Jestli chcete gastro provoz, ať už se jedná o bar, kavárnu nebo monotematickou speciálku, stánek se zmrzlinou či restauraci,
Elektronické dokumenty v právní praxi 23.09.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s průřezovou problematikou elektronických dokumentů v právní praxi během jejich životního cyklu, a to s důrazem na vysvětlení pravidelně užívaného pojmosloví, systematiku relevantní právní úpravy a s odkazy na recentní judikaturu soudů. Na seminář
Elektronické dokumenty v právní praxi 23.09.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s průřezovou problematikou elektronických dokumentů v právní praxi během jejich životního cyklu, a to s důrazem na vysvětlení pravidelně užívaného pojmosloví, systematiku relevantní právní úpravy a s odkazy na recentní judikaturu soudů. Na seminář
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 25.09.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 25.09.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Energetická náročnost budov - Zpracovávání průkazu energetické náročnosti budov [PENB] 20.10.2025 Praha 4 Podobné kurzy Během kurzu se účastníci seznámí s platnou legislativou a detailně bude probírán postup zpracování PENB. Součástí kurzu jsou samostatné výpočty za pomoci lektora a řešení příkladů, týkající se vybraných otázek z okruhu ke zkoušce k získání oprávnění na zpracovávání PENB. Všem, kteří se chystají získat oprávnění vypracovávat průkazy energetické náročnosti budov a dále energetickým auditorům, autorizovaným inženýrům a technikům, stavebníkům, případně těm, kteří se o problematiku ENB zajímají. Během kurzu se předpokládá aktivní účast jednotlivých
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 23.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 23.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Czech POINT - referent kontaktního místa 03.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámit uživatele Czech POINT s jeho filosofií, legislativou, povinnostmi a zejména naučit se v prostředí Czech POINT pracovat. Obsah semináře Základní informace o Czech POINTu (co je Czech POINT kontaktní místo veřejné správy, role v systému Czech POINT – statistik, lokální
Czech POINT - referent kontaktního místa 03.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámit uživatele Czech POINT s jeho filosofií, legislativou, povinnostmi a zejména naučit se v prostředí Czech POINT pracovat. Obsah semináře Základní informace o Czech POINTu (co je Czech POINT kontaktní místo veřejné správy, role v systému Czech POINT – statistik, lokální
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 25.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 25.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Velká novela - Datové schránky jako zdroj nesprávného úředního postupu 03.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Zlepšete své znalosti a dovednosti v oblasti používání datových schránek a zvyšte kvalitu veřejné správy. Na semináři získáte praktické zkušenosti s aktuálním používáním datových schránek a prohloubíte své odborné znalosti.
Velká novela - Datové schránky jako zdroj nesprávného úředního postupu 03.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Zlepšete své znalosti a dovednosti v oblasti používání datových schránek a zvyšte kvalitu veřejné správy. Na semináři získáte praktické zkušenosti s aktuálním používáním datových schránek a prohloubíte své odborné znalosti.
Elektronické dokumenty v právní praxi 09.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s průřezovou problematikou elektronických dokumentů v právní praxi během jejich životního cyklu, a to s důrazem na vysvětlení pravidelně užívaného pojmosloví, systematiku relevantní právní úpravy a s odkazy na recentní judikaturu soudů. Na seminář
Elektronické dokumenty v právní praxi 09.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s průřezovou problematikou elektronických dokumentů v právní praxi během jejich životního cyklu, a to s důrazem na vysvětlení pravidelně užívaného pojmosloví, systematiku relevantní právní úpravy a s odkazy na recentní judikaturu soudů. Na seminář

<< | | | 3| >>


Další kurzy a školení : Autorizované kurzy Autodesk


Školení - Kurzy # autorizované

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # autorizované

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení



Poslední hledané kurzy a/nebo školení


byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , wx.lt/redirect.php?url=https , chůva chomutov , Masersky , certifikát pro obsluhu terminálu sazky , energetický specialista , certifikát pro obsluhu terminálu sazky , strojní průkaz na pásový bagr , rezervační­ systém amadeus letenky , zámečnický kurz , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , frivolitky , dvpp , dvpp , phdr jan svoboda , sanitářský kurz teplice , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , aktivizační pracovník , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , zooterapie felinoterapie canisterapie animoterapie , psů , stříhání kosmetická úprava OR psů OR rekvalifikační OR kurzy OR akreditované , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , preparace zvěře , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: Finanční analýza krok po kroku až k souhrnným analýzám v březnu 2025 - Praha
^