logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: EVROPSKA STRANA 3


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # evropska
 

Náhodný kurz/školení


Vyjednávání v každodenních situacích Zaměřte se na druhé a vyjednejte víc - Top Vision


^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: EVROPSKA



<< | | | 3 | | | >>

EVROPSKA

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Nepřijatelnost násilí na dětech 07.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0677-SP - PC; Nepřijatelnost násilí na dětech MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Účastníci se seznámí s dopady mezinárodních závazků České republiky v oblasti ochrany práv dětí před jakýmkoli násilím na jejich každodenní činnost a budou je umět aplikovat v praxi. Obsah semináře Mezinárodní závazky České republiky v oblasti ochrany práv dětí před jakýmkol
Správa dokumentů u původců v ČR po novelách zákona o archivnictví a spisové službě a předpisů souvisejících 22.10.2025 Praha Podobné kurzy Cílem uvedeného kurzu je seznámit vás s aktuální legislativní úpravou správy dokumentů v ČR po posledních novelách zákona o archivnictví a spisové službě a předpisů souvisejících. Účastí získáte praktické návody pro následnou aplikaci nových poznatků ve vaší práci. Průřezový seminář pro veřejnoprávní subjekty. Jak nakládat s dokumenty efektivně a podle platné legislativy.
Správa dokumentů u původců v ČR po novelách zákona o archivnictví a spisové službě a předpisů souvisejících 22.10.2025 online Podobné kurzy Cílem uvedeného kurzu je seznámit vás s aktuální legislativní úpravou správy dokumentů v ČR po posledních novelách zákona o archivnictví a spisové službě a předpisů souvisejících. Účastí získáte praktické návody pro následnou aplikaci nových poznatků ve vaší práci. Průřezový seminář pro veřejnoprávní subjekty. Jak nakládat s dokumenty efektivně a podle platné legislativy.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 23.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 23.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Právo nejen pro ekonomy a účetní 04.11.2025 Praha Podobné kurzy Buďte v obraze a nebojte se legislativních novinek. Seznamte se s důležitými právními předpisy, bez kterých se při své profesi neobejdete. Seminář je určen zejména pro ekonomické a účetní profese, ale i každého, kdo chce vědět více o právu.
Právo nejen pro ekonomy a účetní 04.11.2025 online Podobné kurzy Buďte v obraze a nebojte se legislativních novinek. Seznamte se s důležitými právními předpisy, bez kterých se při své profesi neobejdete. Seminář je určen zejména pro ekonomické a účetní profese, ale i každého, kdo chce vědět více o právu.
Schvalování technické způsobilosti vozidel – praxe a změny v roce 2025 11.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seminář představí všechny oblasti schvalování technické způsobilosti. Zaměří se nejen na správnou aplikaci zákona č.
Schvalování technické způsobilosti vozidel – praxe a změny v roce 2025 11.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seminář představí všechny oblasti schvalování technické způsobilosti. Zaměří se nejen na správnou aplikaci zákona č.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 25.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Elektronické podpisy a komunikace ve veřejné správě 25.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Plete se Vám neustále kvalifikovaný elektronický podpis s komerčním? A jaký podpis má jakou váhu.
Ochrana oznamovatelů v ČR (Whistleblowing) 08.12.2025 Praha Podobné kurzy Cílem vzdělávacího programu je seznámení s novým zákonem o ochraně oznamovatelů vycházejícím ze směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osob, které oznamují porušení práva Unie (whistleblowing). Na semináři získáte informace, jak postupovat v případě zavádění vnitřních oznamov Seminář je určen primárně pro zaměstnance veřejné správy i soukromého sektoru, kteří jsou pověřeni výkonem úkolů spojených s problematikou ochrany oznamovatelů (whistleblowing), především pokud jde o nastavování vnitřních oznamovacích systémů a příjem a vyřizování oznámení protiprávního jednání podl
Ochrana oznamovatelů v ČR (Whistleblowing) 08.12.2025 online Podobné kurzy Cílem vzdělávacího programu je seznámení s novým zákonem o ochraně oznamovatelů vycházejícím ze směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osob, které oznamují porušení práva Unie (whistleblowing). Na semináři získáte informace, jak postupovat v případě zavádění vnitřních oznamov Seminář je určen primárně pro zaměstnance veřejné správy i soukromého sektoru, kteří jsou pověřeni výkonem úkolů spojených s problematikou ochrany oznamovatelů (whistleblowing), především pokud jde o nastavování vnitřních oznamovacích systémů a příjem a vyřizování oznámení protiprávního jednání podl
Nepřijatelnost násilí na dětech 12.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0677-SP - PC; Nepřijatelnost násilí na dětech MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Účastníci se seznámí s dopady mezinárodních závazků České republiky v oblasti ochrany práv dětí před jakýmkoli násilím na jejich každodenní činnost a budou je umět aplikovat v praxi. Obsah semináře Mezinárodní závazky České republiky v oblasti ochrany práv dětí před jakýmkol
Nepřijatelnost násilí na dětech 12.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0677-SP - PC; Nepřijatelnost násilí na dětech MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Účastníci se seznámí s dopady mezinárodních závazků České republiky v oblasti ochrany práv dětí před jakýmkoli násilím na jejich každodenní činnost a budou je umět aplikovat v praxi. Obsah semináře Mezinárodní závazky České republiky v oblasti ochrany práv dětí před jakýmkol
Uhlíkové clo neboli CBAM report - Co je to uhlíkové clo, zaměření na EU nařízení, výklad pro Českou republiku a praktická ukázka tvorby CBAM reportu 10.04.2025 Praha 1 Podobné kurzy Zúčastněte se intenzivního kurzu pod vedením odborníka Jiřího Severy, kde se dozvíte základy CBAM reportů proč toto nařízení vzniklo, k čemu slouží. Zároveň si osvojíte základy tvorby reportů, co jednotlivé položky v reportu znamenají, jaké je časování vyžadované legislativou a potenciální sankce
Uhlíkové clo neboli CBAM report - Co je to uhlíkové clo, zaměření na EU nařízení, výklad pro Českou republiku a praktická ukázka tvorby CBAM reportu 17.09.2025 Praha 1 Podobné kurzy Zúčastněte se intenzivního kurzu pod vedením odborníka Jiřího Severy, kde se dozvíte základy CBAM reportů proč toto nařízení vzniklo, k čemu slouží. Zároveň si osvojíte základy tvorby reportů, co jednotlivé položky v reportu znamenají, jaké je časování vyžadované legislativou a potenciální sankce
Občanské průkazy a cestovní doklady – legislativa, připravované změny, zkušenosti z praxe 27.03.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Prohloubení a doplnění teoretických i praktických znalostí nezbytných pro zajišťování přeneseného výkonu státní správy na úseku občanských průkazů a cestovních dokladů; seznámení se s platnou legislativou i s připravovanými změnami a zkušenostmi z aplikační praxe. Obsah semináře Se
Občanské průkazy a cestovní doklady – legislativa, připravované změny, zkušenosti z praxe 27.03.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Prohloubení a doplnění teoretických i praktických znalostí nezbytných pro zajišťování přeneseného výkonu státní správy na úseku občanských průkazů a cestovních dokladů; seznámení se s platnou legislativou i s připravovanými změnami a zkušenostmi z aplikační praxe. Obsah semináře Se
Opatření boje proti praní peněz a financování terorismu se zaměřením na hodnocení rizik a navazující povinnosti povinných osob 28.03.2025 Praha 2 Podobné kurzy Cílem semináře je seznámit účastníky s problematikou praní špinavých peněz a financováním terorismu, procesem identifikace a hodnocením rizik a na ně navazujícími povinnostmi, které vyplývají z AML zákona a ze systému vnitřních zásad (SVZ) povinné osoby. Seminář zahrnuje praktické příklady a upozor * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Seminář je určen pro všechny tzv.
Keeper 29.03.2025 Praha Podobné kurzy Úspěšné podnikání a vlastní provoz. Kurz je zaměřen na konkrétní problematiku s jasným cílem. Všem zájemcům, kteří chtějí pro své gastro podnikání získat potřebné informace + Živnostenské oprávnění Hostinská činnost nebo Cukrář a chtějí podnikat v oboru na své jméno. Jestli chcete gastro provoz, ať už se jedná o bar, kavárnu nebo monotematickou speciálku, stánek se zmrzlinou či restauraci,
Keeper 30.03.2025 Praha Podobné kurzy Úspěšné podnikání a vlastní provoz. Kurz je zaměřen na konkrétní problematiku s jasným cílem. Všem zájemcům, kteří chtějí pro své gastro podnikání získat potřebné informace + Živnostenské oprávnění Hostinská činnost nebo Cukrář a chtějí podnikat v oboru na své jméno. Jestli chcete gastro provoz, ať už se jedná o bar, kavárnu nebo monotematickou speciálku, stánek se zmrzlinou či restauraci,
Riziko likvidity 03.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Poskytnout kompletní informace o metodách měření rizika likvidity a postupech a nástrojích jeho řízení. Seznámit účastníky s rizikem likvidity z pohledu finanční krize, včetně přístupů regulátorů. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory, manažery ALM, risk managery zodpovědné za řízení likvidity a pracovníky zodpovědné za řízení financí.
Veřejné zakázky pro auditory a kontrolní pracovníky v kostce 11.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Seznámit účastníky s pravidly veřejných zakázek realizovaných dle zákona č. 134 - 2016 Sb. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory ve veřejné správě, interní auditory u příjemců dotací, projektové a finanční manažery a kontrolní pracovníky u poskytovatelů dotací, pracovníky firem zabývající se dotačním managementem.
Barista/Baristka – státnice 13.04.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Nové jevy a změny v rodinně právních vztazích a rodičovské odpovědnosti a jejich právní úprava 17.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 1526-SP - VP MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámení pracovníků, kteří se podílí na ochraně dětí a rozhodování o nich, popř. advokátů, s právní úpravou a judikaturou jak v oblastech upravených především občanským zákoníkem, tak i v reálných společenských jevech a změnách, k nimž došlo a dochází v posledních létech a které pří
Nové jevy a změny v rodinně právních vztazích a rodičovské odpovědnosti a jejich právní úprava 17.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 1526-SP - VP MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámení pracovníků, kteří se podílí na ochraně dětí a rozhodování o nich, popř. advokátů, s právní úpravou a judikaturou jak v oblastech upravených především občanským zákoníkem, tak i v reálných společenských jevech a změnách, k nimž došlo a dochází v posledních létech a které pří
Živnost - Cukrář 26.04.2025 Praha Podobné kurzy Získejte pro sebe Živnostenské oprávnění Cukrář - cukrářka. Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrá Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrář.
Keeper 26.04.2025 Praha Podobné kurzy Úspěšné podnikání a vlastní provoz. Kurz je zaměřen na konkrétní problematiku s jasným cílem. Všem zájemcům, kteří chtějí pro své gastro podnikání získat potřebné informace + Živnostenské oprávnění Hostinská činnost nebo Cukrář a chtějí podnikat v oboru na své jméno. Jestli chcete gastro provoz, ať už se jedná o bar, kavárnu nebo monotematickou speciálku, stánek se zmrzlinou či restauraci,
Přestupky obecně 28.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář se zaměřuje na problematiku trestního práva správního. Účastníci získají podrobný přehled o klíčových principech správního trestání, o právním pojetí přestupků a správních trestů, a budou seznámeni s důležitými aspekty ukládání správních trestů, tak jak k nim přistupuje judikatura správních
Přestupky obecně 28.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář se zaměřuje na problematiku trestního práva správního. Účastníci získají podrobný přehled o klíčových principech správního trestání, o právním pojetí přestupků a správních trestů, a budou seznámeni s důležitými aspekty ukládání správních trestů, tak jak k nim přistupuje judikatura správních
Webinář: Obchodování se zbožím mezi členskými státy, poskytování služeb, dovoz a vývoz zboží 2025 29.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Připojte se k webináři, který je určen pro plátce, kteří obchodují se zbožím v rámci Evropské unie nebo uskutečňují dovoz nebo vývoz zboží, pro účetní a daňové poradce. - - - - 21
Barista/Baristka – státnice 11.05.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Keeper 18.05.2025 Praha Podobné kurzy Úspěšné podnikání a vlastní provoz. Kurz je zaměřen na konkrétní problematiku s jasným cílem. Všem zájemcům, kteří chtějí pro své gastro podnikání získat potřebné informace + Živnostenské oprávnění Hostinská činnost nebo Cukrář a chtějí podnikat v oboru na své jméno. Jestli chcete gastro provoz, ať už se jedná o bar, kavárnu nebo monotematickou speciálku, stánek se zmrzlinou či restauraci,
Rovné odměňování v praxi aneb co platí dnes a co očekávat od směrnice o transparentním odměňování 21.05.2025 Praha Podobné kurzy Co na semináři získáte? * Znalost pravidel rovného odměňování a jejich správné aplikace ve firemní praxi ve mzdové sféře. 21.05.2025; 9.00 - cca 13.30 Vložné: 2990 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 2990 (cena kurzu včetně DPH) - 2471
Rovné odměňování v praxi aneb co platí dnes a co očekávat od směrnice o transparentním odměňování - ON-LINE 21.05.2025 online Podobné kurzy Co na semináři získáte? * Znalost pravidel rovného odměňování a jejich správné aplikace ve firemní praxi ve mzdové sféře. 21.05.2025; 9.00 - cca 13.30 Vložné: 2690 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 2690 (cena kurzu včetně DPH) - 2223
Živnost - Cukrář 24.05.2025 Praha Podobné kurzy Získejte pro sebe Živnostenské oprávnění Cukrář - cukrářka. Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrá Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrář.
Akademie ESG 26.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Pod zkratkou ESG jsou zahrnuty názvy 3 oblastí Environment, Social a Governance. Společnosti a organizace budou muset na tyto oblasti reagovat, jiným způsobem vnímat měnící se svět nejen okolo samotných firem, ale i přímo uvnitř, neb řada změn se bude týkat lidských, sociálních vazeb. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
Povinné osoby a jejich povinnosti spojené s bojem proti praní peněz a financování terorismu včetně očekávání regulátora 30.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Cílem semináře je seznámit účastníky s problematikou praní špinavých peněz a s povinnostmi, které jim ukládá AML zákon v oblasti boje proti praní špinavých peněz a financování terorismu včetně očekávání regulátora, kterým je Finanční analytický úřad a Česká národní banka. Důraz bude kladen nejen na * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Seminář je určen pro všechny tzv.
Novelizace insolvenčního zákona účinná od 1.10.2024 12.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s aktuálním legislativním vývojem v odvětví insolvenčního práva. Především jde o představení tzv.

<< | | | 3 | | | >>


Další kurzy a školení : Evropská unie

^


Školení - Kurzy # evropska

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # evropska

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení



Poslední hledané kurzy a/nebo školení


fyzioterapie pro začátečníky , Přeměny obchodních korporací , právo or zákon or judiktatura or správní , duben 2025 , duben 2025 , asistent pedagoga brno hybešova , administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví , administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví , administrativní-pracovníci-v-oblasti-zdravotnictví , administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví , novely-zákoníku-práce-a-zákona-o-zaměstnanosti-2023-2024-on-line , pletení košíků , chuva pardubice , hrobník , právní-vztahy-k-dřevinám-rostoucím-mimo-les-v-praxi-zákon-o-ochraně-přírody-a-krajiny-i-další-předp , právní-vztahy-k-dřevinám-rostoucím-mimo-les-v-praxi-z-pohledu-mžp , zákon o ochraně přírody a krajiny právní vztahy k dřevinám rostoucím mimo les v praxi a další , zákon o ochraně přírody a krajiny právní vztahy k dřevinám rostoucím mimo les v praxi a další , zákon-o-ochraně-přírody-a-krajiny-právní-vztahy-k-dřevinám-rostoucím-mimo-les-v-praxi-a-další , Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo , zákon o ochraně přírody a krajiny právní vztahy k dřevinám rostoucím mimo les v praxi a další , zákon o ochraně přírody a krajiny právní vztahy k dřevinám rostoucím mimo les v praxi a další , sanitářský kurz mladá boleslav , izolatéři izolatér vzt , izolatéři izolatér vzt , taxislužba-aktuální-právní , Taxislužba aktuální právní , Taxislužba aktuální právní , Taxislužba aktuální právní , Taxislužba aktuální právní , dlouhodobé prohlášení dodavatele , dlouhodobé prohlášení preferenčním or původu or zboží , or-strojní-průkaz-na-or-minibagr , strojní průkaz na OR minibagr , pomocná zdravotní sestra , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: Microsoft 365 automatizace procesů v dubnu 2025 - Praha
^