logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: HOSPODÁŘE STRANA 3


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # hospodáře
 

Náhodný kurz/školení


Online Chůva pro děti v dětské skupině [kód: 69 073 M] - AM Solvo
Dle novely o dětských skupinách je poskytovatel povinen zajistit, aby činnost, kterou se uskutečňuje výchova a péče o dítě v dětské skupině, byla vykonávána alespoň 1 pečující osobou s odbornou způsobilostí ve zdravotnické oblasti nebo profesní kvalifikací Chůvy pro děti v dětské skupině. V časové

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: HOSPODÁŘE



<< | | | 3 | | | | >>

HOSPODÁŘE

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Účetnictví SVJ pro začínající 19.05.2025 Praha Podobné kurzy Žádné učení čísel účtů nazpaměť, jak tomu bývá ve škole. Cílem je pochopení jednotlivých procesů a specifik fungování SVJ a jejich dopadů do účetnictví. Kurz je určen pro všechny, kteří mají základní znalost principů účtování a chtějí ji rozšířit o účetnictví SVJ. Vhodný je též pro absolventy středních a vysokých ekonomických škol, kteří si potřebují doplnit a osvojit teoretické znalosti a získat základní přehled o aktuální související legi
Účetnictví SVJ pro začínající 19.05.2025 online Podobné kurzy Žádné učení čísel účtů nazpaměť, jak tomu bývá ve škole. Cílem je pochopení jednotlivých procesů a specifik fungování SVJ a jejich dopadů do účetnictví. Kurz je určen pro všechny, kteří mají základní znalost principů účtování a chtějí ji rozšířit o účetnictví SVJ. Vhodný je též pro absolventy středních a vysokých ekonomických škol, kteří si potřebují doplnit a osvojit teoretické znalosti a získat základní přehled o aktuální související legi
Uznatelné a neuznatelné výdaje (náklady) u právnických osob - ON-LINE 21.05.2025 online Podobné kurzy Odborný program semináře: * Náklady vynaložené zaměstnavatelem na zaměstnance - příspěvek na stravování zaměstnanců - zaměstnanecké benefity, rozšíření zaměstnaneckých benefitů na rodinné příslušníky - použití zdravotnických zařízení, nepeněžité dary od 21.05.2025; 9.00 - cca 16.00 Vložné: 2990 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 2990 (cena kurzu včetně DPH) - 2471
Účetní výkazy pro manažery jako podklad pro manažerské rozhodování 29.05.2025 Praha Podobné kurzy Financial Statements for Managers as a Basis for Managerial Decision-making * Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se v účetních údajích, znají jejich strukturu a obsah i jejich vypov Účetní závěrka podniku Základy manažerského rozhodování Shrnutí, závěr Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se v účetních údajích, znají jejich strukturu a obsah i jejich vy
Účetní výkazy pro manažery jako podklad pro manažerské rozhodování 29.05.2025 Brno Podobné kurzy Financial Statements for Managers as a Basis for Managerial Decision-making * Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se v účetních údajích, znají jejich strukturu a obsah i jejich vypov Účetní závěrka podniku Základy manažerského rozhodování Shrnutí, závěr Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se v účetních údajích, znají jejich strukturu a obsah i jejich vy
Audit klíčových oblastí veřejné správy 11.06.2025 Praha 2 Podobné kurzy 1. Seznámit posluchače s metodologií související s auditem veřejných zakázek, auditem vnitřního kontrolního systému a auditem majetku. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory (příp.
Společník a jednatel jednočlenné s. r. o. – účetní a daňové hledisko 13.06.2025 Praha Podobné kurzy Výklad a podrobné vysvětlení opřené o problémy z každodenní praxe. Cílem semináře je seznámit vás s aktuálními novinkami se zaměřením na společnosti s ručením omezeným. Seminář je určen pro ekonomy, finanční manažery, majitele firem, společníky, jejich účetní, daňové poradce a auditory a další pokročilé zájemce – neprávníky, kteří se chtějí zorientovat ve všech účetních a daňových změnách.
Společník a jednatel jednočlenné s. r. o. – účetní a daňové hledisko 13.06.2025 online Podobné kurzy Výklad a podrobné vysvětlení opřené o problémy z každodenní praxe. Cílem semináře je seznámit vás s aktuálními novinkami se zaměřením na společnosti s ručením omezeným. Seminář je určen pro ekonomy, finanční manažery, majitele firem, společníky, jejich účetní, daňové poradce a auditory a další pokročilé zájemce – neprávníky, kteří se chtějí zorientovat ve všech účetních a daňových změnách.
Účetní výkazy – základ pro datovou analýzu 18.06.2025 Praha 2 Podobné kurzy Seznámení s datovou základnou za účelem provedení odpovídající datové analýzy – vlastnostmi ekonomických dat (účetních a rozpočtových dat). * Osvojení si znalostí spolehlivé orientace pro vyhodnocení vlivu konkrétních hospodářských transakcí na hodnotové parametry (strukturu a výši aktiv, závazk * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné zprávy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené příspěvkové organizace, územní samosprávné celky (kraje, statutá.
Účetní výkazy pro manažery jako podklad pro manažerské rozhodování 24.07.2025 Brno Podobné kurzy Financial Statements for Managers as a Basis for Managerial Decision-making * Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se v účetních údajích, znají jejich strukturu a obsah i jejich vypov Účetní závěrka podniku Základy manažerského rozhodování Shrnutí, závěr Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se v účetních údajích, znají jejich strukturu a obsah i jejich vy
Účetní výkazy pro manažery jako podklad pro manažerské rozhodování 24.07.2025 Praha Podobné kurzy Financial Statements for Managers as a Basis for Managerial Decision-making * Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se v účetních údajích, znají jejich strukturu a obsah i jejich vypov Účetní závěrka podniku Základy manažerského rozhodování Shrnutí, závěr Podkladem pro řadu rozhodnutí podnikových manažerů jsou data obsažená v účetních výkazech. Od manažerů se většinou očekává, že jsou schopni orientovat se v účetních údajích, znají jejich strukturu a obsah i jejich vy
Účetní případy pro pokročilé aneb účetnictví 2025 v příkladech 12.08.2025 Praha Podobné kurzy Výklad a řešení praktických příkladů. Na semináři se seznámíte s řešením jednotlivých účetních kategorií podle aktuálně platných českých účetních předpisů. Pro zkušené účetní a hlavní účetní.
Účetní případy pro pokročilé aneb účetnictví 2025 v příkladech 12.08.2025 online Podobné kurzy Výklad a řešení praktických příkladů. Na semináři se seznámíte s řešením jednotlivých účetních kategorií podle aktuálně platných českých účetních předpisů. Pro zkušené účetní a hlavní účetní.
Účetnictví podnikatelů – pro začínající aneb začínám/vracím se k účtování 26.08.2025 Praha Podobné kurzy Na semináři získáte přehled v oblasti účetnictví, poznáte podrobně systém účetnictví v ČR, seznámíte se se základy daňového systému a se vzájemnými souvislostmi mezi účetnictvím a jednotlivými daněmi, především daní z přidané hodnoty a daní z příjmů. Hlavním cílem semináře naučit vás je poroz Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí věnovat účetnictví a účtování, i když se s tímto oborem nikdy nesetkali, a také těm, kteří si chtějí „oprášit“ znalosti kdysi (např. ve škole) nabyté, a málo používané nebo jsou rodiči vracejícími se po mateřské dovolené, apod.
ZÁKLADY PODNIKÁNÍ 15.09.2025 Havířov, Karviná, Frýdek Míste Podobné kurzy 128 hodin + 5 hodin závěrečná zkouška * Absolvent vzdělávacího programu zná základy podnikatelské činnosti, daňové a účetní problematiky, ekonomiky, managementu a marketingu. Umí zpracovat vlastní podnikatelský záměr. Minimálně ukončené střední vzdělání. Dále schopnost zvládnout základní úkony na počítači [základy obsluhy osobního počítače].
Fakturace v roce 2025, práce s účetními a daňovými doklady 01.10.2025 Praha Podobné kurzy Doklady pro účely účetnictví a daní mají svá pravidla a především jsou závislé na právní podstatě daného případu. Přednáška bude zahájena upozorněním na právní normy, aby lidé pracující s přijatými a vydanými fakturami, pokladními doklady, pohledávkami a dluhy rozuměli pojmům a vazbám. Seminář je určen účetním, fakturantům, referentům prodeje a zásobování a pracovníkům administrativy, kteří pracují s doklady, řeší problémy pohledávek a závazků s obchodními partnery a nemají dosud zkušenosti nebo si potřebují osvěžit znalosti.
Fakturace v roce 2025, práce s účetními a daňovými doklady 01.10.2025 online Podobné kurzy Doklady pro účely účetnictví a daní mají svá pravidla a především jsou závislé na právní podstatě daného případu. Přednáška bude zahájena upozorněním na právní normy, aby lidé pracující s přijatými a vydanými fakturami, pokladními doklady, pohledávkami a dluhy rozuměli pojmům a vazbám. Seminář je určen účetním, fakturantům, referentům prodeje a zásobování a pracovníkům administrativy, kteří pracují s doklady, řeší problémy pohledávek a závazků s obchodními partnery a nemají dosud zkušenosti nebo si potřebují osvěžit znalosti.
Webinář: Finanční kontrola ve veřejné správě 2025 07.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Cílem webináře je seznámit posluchače srozumitelně a přehledně s kontrolní činností na úseku hospodaření u příspěvkových organizací zřízených územními celky, dále na úseku vnitřního kontrolního systému a na závěr na úseku finančního hospodaření územních samosprávných celků. Výklad bude vedený zkuše
Výkon funkce statutárního orgánu s.r.o. a a.s., souběh funkcí a odlišnosti od postavení vedoucího zaměstnance v roce 2025 10.10.2025 online Podobné kurzy Cílem semináře je podrobně vysvětlit rozdíly v právním postavení zaměstnance podle zákoníku práce a člena statutárního orgánu podle zákona o obchodních korporacích. V rámci semináře budou účastníci seznámeni s právní úpravou, kterou se povinně řídí vztah člena statutárního orgánu a společnosti, a b Pro podnikové právníky, personalisty a mzdové účetní ve společnostech s ručením omezeným a v akciových společnostech, pro členy statutárních orgánů těchto společností a pro vedoucí management těchto společností.
ZÁKLADY PODNIKÁNÍ 18.10.2025 Havířov, Karviná, Frýdek Míste Podobné kurzy 128 hodin + 5 hodin závěrečná zkouška * Absolvent vzdělávacího programu zná základy podnikatelské činnosti, daňové a účetní problematiky, ekonomiky, managementu a marketingu. Umí zpracovat vlastní podnikatelský záměr. Minimálně ukončené střední vzdělání. Dále schopnost zvládnout základní úkony na počítači [základy obsluhy osobního počítače].
Účetní aktuality pro příspěvkové organizace - změny předpisů pro ÚSC a p.o. v roce 2024 a pro rok 2025 20.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-805 - 2022; Účetní a daňové aktuality (webinář) Obsah semináře * Příprava zákona o účetnictví a dalších souvisejících předpisů účetních i daňových-stručné informace, předpoklad účinnosti k 1. 1.
Účetní aktuality pro příspěvkové organizace - změny předpisů pro ÚSC a p.o. v roce 2024 a pro rok 2025 20.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-805 - 2022; Účetní a daňové aktuality (webinář) Obsah semináře * Příprava zákona o účetnictví a dalších souvisejících předpisů účetních i daňových-stručné informace, předpoklad účinnosti k 1. 1.
Účtování vybraných transakcí (majetek, fondy, FKSP, transfery, bezúplatná nabytí) ve veřejné správě, dle vyhlášky č. 410/2009 Sb. 11.11.2025 online Podobné kurzy Na praktických příkladech si procvičíte účtování specifických transakcí u rozpočtových a příspěvkových organizací účtujících dle vyhlášky č. 410 - 2009 Sb. Účetním či jiným ekonomickým pracovníkům ve státních organizacích, externím účetním, daňovým poradcům, auditorům pracujícím pro státní rozpočtové či příspěvkové organizace. Mezi státní organizace řadíme vybrané účetní jednotky, tedy organizace účtující dle vyhlášky č.
Účtování vybraných transakcí (majetek, fondy, FKSP, transfery, bezúplatná nabytí) ve veřejné správě, dle vyhlášky č. 410/2009 Sb. 11.11.2025 Praha Podobné kurzy Na praktických příkladech si procvičíte účtování specifických transakcí u rozpočtových a příspěvkových organizací účtujících dle vyhlášky č. 410 - 2009 Sb. Účetním či jiným ekonomickým pracovníkům ve státních organizacích, externím účetním, daňovým poradcům, auditorům pracujícím pro státní rozpočtové či příspěvkové organizace. Mezi státní organizace řadíme vybrané účetní jednotky, tedy organizace účtující dle vyhlášky č.
Účetní a daňová specifika příspěvkových organizací a ÚSC, včetně přípravy na účetní závěrku 21.11.2025 Praha Podobné kurzy Po absolvování semináře pro vás nebude účetní závěrka „strašákem“ ale logickým závěrem celoroční práce. Budete vědět, jak si závěrkové práce uspořádat, aby na sebe navazovaly a šetřily váš čas, dozvíte se, jak připravit podklad závěrky pro daňového poradce a pro její zveřejnění a získáte jistotu sp Seminář je určen zejména účetním a ekonomickým pracovníkům, kteří vedou podvojné účetnictví v příspěvkové organizaci a pro sestavení účetní závěrky potřebují metodickou podporu.
Účetní a daňová specifika příspěvkových organizací a ÚSC, včetně přípravy na účetní závěrku 21.11.2025 online Podobné kurzy Po absolvování semináře pro vás nebude účetní závěrka „strašákem“ ale logickým závěrem celoroční práce. Budete vědět, jak si závěrkové práce uspořádat, aby na sebe navazovaly a šetřily váš čas, dozvíte se, jak připravit podklad závěrky pro daňového poradce a pro její zveřejnění a získáte jistotu sp Seminář je určen zejména účetním a ekonomickým pracovníkům, kteří vedou podvojné účetnictví v příspěvkové organizaci a pro sestavení účetní závěrky potřebují metodickou podporu.
Uzavření účetnictví za zdaňovací období roku 2025 včetně zpracování dvou daňových přiznání pro podnikatele nepodléhající auditu 09.12.2025 Praha Podobné kurzy Uzavření účetnictví, tedy účetní závěrka je souh> určitých postupů, kterému předchází zaúčtování všech účetních operací za celé účetní období v dané účetní jednotce. Učetní uzávěrka zahrnuje doúčtování všech účetních případů k poslednímu dni účetního období, dále provedení výpočtu a zaúčtování daně Seminář je určen nejen účetním, pracovníkům účetních a poradenských firem a ekonomickým pracovníkům, ale i samotným majitelům firem, kteří mají zájem se seznámit s postupem prací při uzavírání účetnictví. Seminář se týká podnikatelské sféry.
Přehled problematiky nepůvodních a invazních druhů 03.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Ministerstvo vnitra Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu. Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu.
Přehled problematiky nepůvodních a invazních druhů 03.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Ministerstvo vnitra Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu. Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu.
Práce s daty v prostředí Interního Auditu (původní termín konání 5. 2. 2025) 03.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Cílem tohoto interaktivního workshopu je ukázat, co je potřeba z procesního a datového hlediska pro efektivní datovou analýzu. Na začátku se zaměříme na organizaci práce a vytvoření záměru, kde se datová analýza použije jako první. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Manažeři a interní auditoři, kteří mají vášeň pro práci s daty a chtějí zlepšit své dovednosti v oblasti datové analýzy.
Analýza dat v MS Excel (původní termín konání 20. 2. 2025) 15.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Získat z velkého objemu dat důležité informace vyjádřené i v grafické podobě. OBSAH SEMINÁŘE Filtrování a třídění dat. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Seminář je vhodný pro osoby, které analyzují velké objemy dat, např.
Právní úprava kapitálového trhu (MIFID2/MIFIR) / původní termín konání 10. 2. 2025 25.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Cílem je seznámit účastníky s hlavními instituty zákona o podnikání na kapitálovém trhu, pokud jde o poskytování investičních služeb po změnách vyplývajících z přijetí MIFID II a MIFIR. Účastníci se taktéž seznámí s aktuálními novelami zákona o podnikání na kapitálovém trhu (ZPKT). * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Seminář je zaměřen zejména na bankovní, a i nebankovní obchodníky s cennými papíry a investiční zprostředkovatele a všechny, kteří se o tuto problematiku zajímají.
Právní a faktické vady nemovitostí - úvodní seminář 19.05.2025 Praha Podobné kurzy Obsah semináře * Vady a omezení seznatelné z veřejných seznamů nejde jen o KN, ale i další …. - Věcná vs. 19.05.2025; 9.00 - cca 14.30 Vložné: 3190 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 3190 (cena kurzu včetně DPH) - 2636
Právní a faktické vady nemovitostí - úvodní seminář - ON-LINE 19.05.2025 online Podobné kurzy Obsah semináře * Vady a omezení seznatelné z veřejných seznamů nejde jen o KN, ale i další …. - Věcná vs. 19.05.2025; 9.00 - cca 14.30 Vložné: 2890 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 2890 (cena kurzu včetně DPH) - 2388
Přehled problematiky nepůvodních a invazních druhů 20.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Ministerstvo vnitra Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu. Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu.
Přehled problematiky nepůvodních a invazních druhů 20.06.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Ministerstvo vnitra Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu. Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu.
Přehled problematiky nepůvodních a invazních druhů 02.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Ministerstvo vnitra Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu. Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu.
Přehled problematiky nepůvodních a invazních druhů 02.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Ministerstvo vnitra Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu. Cíl semináře Poskytnout aktuální informace o legislativě v oblasti nepůvodních a invazivních druhů. Popsat hlavní rizikové druhy pro ČR, přehled metod k jejich likvidaci - omezení výskytu.
Management – online kurz 11.03.2025 on-line Podobné kurzy Akreditace kurzu Kurz se mi líbil. Získala jsem díky němu rozhled. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Veřejné zakázky – základy zadávání v kostce 12.03.2025 Praha Podobné kurzy Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče procesu výběru dodavatele a jeho přípravy. V průběhu semináře se dozvíte o základech regulace, nejběžnějších druzích zakázek a typech zadávacíh řízení, podmínkách účasti dodavatelů i hodnocení nabídek. Seminář je určen pro pracovníky organizací podřízených při uzavírání obchodních smluv zákonu č. 134 - 2016 Sb.

<< | | | 3 | | | | >>


^


Školení - Kurzy # hospodáře

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # hospodáře

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení



Poslední hledané kurzy a/nebo školení


wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , Zumba , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-smarter-0-7ba-info-out-php-url-https-actormagz-com-harry-potter-wizards-unite , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , Zedník [kód , Zedník [kód , Zedník [kód , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-smarter-0-7ba-info-out-php-url-https-actormagz-com-harry-potter-wizards-unite , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , barman , rekvalifikační kurz pečovatelka , rekvalifikační-kurz-pečovatelka , inspektor nemovitosti , inspektor nemovitosti , plavčík karlovy vary , plavčík-karlovy-vary , plavčík karlovy vary , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , forum , chůva děčín , wx-lt-redirect-php-url-smarter-0-7ba-info-out-php-url-https-actormagz-com-harry-potter-wizards-unite , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-smarter-0-7ba-info-out-php-url-https-actormagz-com-harry-potter-wizards-unite , rekvalifikace stříhání psů v Ústí nad Labem , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: Realitní zprostředkovatel [realitní makléř, obchodník s realitami] v březnu 2025 - Česká Lípa
^