logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: MATEMATICKE STRANA 4


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # matematicke
 

Náhodný kurz/školení


Mzdové účetnictví rekvalifikační kurz dálkově - Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: MATEMATICKE



<< | | | | 4| >>

MATEMATICKE

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Excel velmi pokročilý 09.06.2025 Kolín Podobné kurzy Kurz Excel velmi pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel velmi pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Excel velmi pokročilý 09.06.2025 Praha Podobné kurzy Kurz Excel velmi pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel velmi pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Microsoft Excel – pro mírně pokročilé 12.06.2025 Praha Podobné kurzy Předpokládané znalosti Znalosti odpovídající obsahu kurzu : Microsoft Excel – základní kurz. Cíl kurzu Rychle a automatizovaně zpracovávat a prezentovat velké množství dat v programu MS Excel díky mož. Délka: 16 výukových hodin , hodina: 9:00–16:00 Zenklova 32 - 28 Praha CZ - - - -
Microsoft Excel – pro mírně pokročilé 19.06.2025 Brno Podobné kurzy Předpokládané znalosti Znalosti odpovídající obsahu kurzu : Microsoft Excel – základní kurz. Cíl kurzu Rychle a automatizovaně zpracovávat a prezentovat velké množství dat v programu MS Excel díky mož. Délka: 16 výukových hodin , hodina: 9:00–16:00 Smetanova 3 Brno CZ - - - -
Excel velmi pokročilý 23.06.2025 Kolín Podobné kurzy Kurz Excel velmi pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel velmi pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Excel velmi pokročilý 23.06.2025 Praha Podobné kurzy Kurz Excel velmi pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel velmi pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Power BI DAX 28.06.2025 Praha Podobné kurzy Kurz Power BI DAX probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power BI DAX se účastní maximálně 8 osob.
Power BI DAX 28.06.2025 Kolín Podobné kurzy Kurz Power BI DAX probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power BI DAX se účastní maximálně 8 osob.
Power BI DAX 07.07.2025 Kolín Podobné kurzy Kurz Power BI DAX probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power BI DAX se účastní maximálně 8 osob.
Power BI DAX 07.07.2025 Praha Podobné kurzy Kurz Power BI DAX probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power BI DAX se účastní maximálně 8 osob.
Excel velmi pokročilý 19.07.2025 Kolín Podobné kurzy Kurz Excel velmi pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel velmi pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Excel velmi pokročilý 19.07.2025 Praha Podobné kurzy Kurz Excel velmi pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel velmi pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Excel velmi pokročilý 28.07.2025 Kolín Podobné kurzy Kurz Excel velmi pokročilý probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Excel velmi pokročilý se účastní maximálně 8 osob.
Power BI DAX 16.08.2025 Praha Podobné kurzy Kurz Power BI DAX probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power BI DAX se účastní maximálně 8 osob.
Power BI DAX 16.08.2025 Kolín Podobné kurzy Kurz Power BI DAX probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Power BI DAX se účastní maximálně 8 osob.
SLOVO a PÍSMO – v souladu a srozumitelně! 31.03.2025 Praha 2 Podobné kurzy Předat znalosti a zejména dovednosti jak dobře komunikovat. Zohlednit specifika situací dle odpovědí na otázky Kdo?
Využití myšlenkových map při analýze dat a popisu procesů 01.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Seznámit posluchače s možnostmi myšlenkových map a jejich aplikací v individuální i týmové práci. OBSAH SEMINÁŘE Pojem myšlenkové mapy.
Riziko likvidity 03.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Poskytnout kompletní informace o metodách měření rizika likvidity a postupech a nástrojích jeho řízení. Seznámit účastníky s rizikem likvidity z pohledu finanční krize, včetně přístupů regulátorů.
Analýza dat v MS Excel (původní termín konání 20. 2. 2025) 15.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Získat z velkého objemu dat důležité informace vyjádřené i v grafické podobě. OBSAH SEMINÁŘE Filtrování a třídění dat.
Metody výběru vzorků pro účely auditu 24.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Cílem semináře je rekapitulace základních statistických pojmů, ukázka využití MS Excelu a zejména metody výběru vzorků a technická realizace. OBSAH SEMINÁŘE Obecně o statistických metodách: Statistický soubor, výběr.
Kalkulace na vlastní kůži 14.05.2025 online Podobné kurzy title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Všichni ji potřebují, ale málokdo se snaží porozumět tomu, co potřebuje ona. - >Školicí centrum Controller Institut , Praha* Online
Kalkulace na vlastní kůži 14.05.2025 Praha 8 Podobné kurzy title= info > U tohoto kurzu si formu školení můžete vybrat – prezenčně nebo online. Všichni ji potřebují, ale málokdo se snaží porozumět tomu, co potřebuje ona. - >Školicí centrum Controller Institut , Praha* Online
Finance a controlling pro neekonomy 10.10.2025 online Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Praktické finance pro neekonomy , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. Seminář je třetím prohlubujícím modulem vzdělávacího cyklu Finance a controlling pro neekonomy a slouží pro hlubší pochopení souvislostí. Lze ho absolvovat také samostatně.
Finance a controlling pro neekonomy 10.10.2025 Praha 8 Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Praktické finance pro neekonomy , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. Seminář je třetím prohlubujícím modulem vzdělávacího cyklu Finance a controlling pro neekonomy a slouží pro hlubší pochopení souvislostí. Lze ho absolvovat také samostatně.

<< | | | | 4| >>



Školení - Kurzy # matematicke

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # matematicke

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Akreditovaný kurz: Management – online kurz v březnu 2025 - on-line
^