logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: OSOBNI ROZVOJ STRANA 9
OSOBNI ROZVOJ


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # osobni-rozvoj
 

Náhodný kurz/školení


Power BI pokročilý - AbecedaPC
Školení je určené pro uživatele programu Power BI Desktop, kteří již umí vytvořit jednoduché interaktivní reporty a chtějí se seznámit s pokročilými možnosti importu dat, zpracováním a vyhodnocením dat a vytvářením složitější vizuálů a reportů. * Kurz Power BI pokročilý prob

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: OSOBNI ROZVOJ



<< | | | | | | | 9 | | >>

OSOBNI ROZVOJ

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Závislostní chování dětí a dospívajících - prevence a léčba 14.08.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2021 - 1121-SP - VP, Závislosti, jejich druhy, rizika, prevence a léčba - úvod do problematiky Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů. Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů.
Jak komunikovat a vzájemně si dobře porozumět 19.08.2025 Praha Podobné kurzy => => Získáte návody na rozmanité postupy, které využijete k dosažení shody v jednání s druhými. Najdete nové a účinné cesty pro jednání s lidmi na různých profesních i osobních úrovních. Seminář je určen všem, kteří jsou v každodenním kontaktu se zákazníky, kolegy či obchodními partnery a záleží jim na porozumění a dobrém výsledku při komunikaci s druhými.
Onboarding: Aktuální trendy - Adaptace a nástup nového zaměstnance 22.08.2025 Online Podobné kurzy Inspirujte se vyzkoušenými postupy a tipy, jak nastavit či vylepšit váš adaptační proces V posledních letech je těžké hledat a udržet vhodné zaměstnance. Aby úsilí náborářů nepřišlo nazmar, potřebujeme promyšlený a perfektně připravený onboarding, kterým nejen zamezíme zbytečným odchodům nováčků
Umělá inteligence v manažerské praxi - Nová éra produktivity 26.08.2025 Praha 8 Podobné kurzy Desítky praktických ukázek využití umělé inteligence. Přeskočíte teoretické detaily a skočíte rovnou do praxe.
Využití umělé inteligence v marketingu - Nechte AI pracovat pro vás a získejte konkurenční výhodu. 09.09.2025 Praha 1 Podobné kurzy Pojďte nalézt cesty ke konzistentní a kontinuální marketingové komunikaci s respektem k identitě značky, jejímu stylu komunikace a k její strategii. Objevte, jak vám umělá inteligence pomůže posunout marketingové aktivity na novou úroveň!
5 pilířů motivace - Jak posílit a udržet motivaci druhých. 16.09.2025 Praha 1 Podobné kurzy Ať už chcete zvýšit angažovanost a spokojenost svých kolegů, zlepšit pracovní atmosféru, udržet si klíčové zaměstnance nebo podpořit přijetí různých změn, je dobré pochopit, jak můžeme motivaci lidí kolem nás podpořit a čím ji naopak druhým bereme. Společně s námi se zorientujete v tom, co funguje
Základy interní komunikace - Efektivní interní PR jako podpora firemní strategie 18.09.2025 Praha 1 Podobné kurzy Vybudujte si účinný systém vnitrofiremní komunikace Míváte pocit, že ve vaší společnosti vázne komunikace, což negativně ovlivňuje vaši práci? Vstřebali jste už množství teorie, ale v praxi se vám nedaří zavést funkční systém interní komunikace?
Efektivní komunikace – neverbální i verbální komunikace, zvládání konfliktních situací 24.09.2025 Praha Podobné kurzy Zaměříme se na vaše konkrétní komunikační návyky, jejich příčiny a způsoby, jak je můžete změnit, pokud vám nepřinášejí výsledek, jaký si přejete. Ukážeme si, jak v konkrétních situacích využít metody, kterými lépe zvládnete vypjaté situace i komunikační manipulátory. Seminář je určen každému, kdo: • chce lépe pochopit sám sebe i chování druhých, zvládnout emoce i spontánní reakce, • chce umět lépe zvládat konflikty a vypjaté situace v komunikaci, • chce poznat další možnosti, jak využít i další možnosti (gesta, hlas, mimiku…) pro vytvoření souladu s
Trénink jednání a komunikace s komplikovanými osobami - Jak se nenechat vyvést z rovnováhy 25.09.2025 Praha 1 Podobné kurzy Vyzkoušejte si a natrénujte jednání s „vaší“ komplikovanou osobou Setkáváte se v osobních i pracovních vztazích s lidmi, se kterými není vždy lehké vyjít? Jaké jsou motivy lidí, kteří dělají při jednání potíže?
Umělá inteligence v manažerské praxi - Nová éra produktivity 01.10.2025 Praha 1 Podobné kurzy Desítky praktických ukázek využití umělé inteligence. Přeskočíte teoretické detaily a skočíte rovnou do praxe.
Svět uvnitř naší hlavy aneb jak si myšlenkami pomáhat 08.10.2025 Praha Podobné kurzy Na semináři se naučíte, jak vědomě pracovat s myšlenkami, jak příznivě ovlivnit způsob vnímání a prožívání událostí v našich životech. Objevíte spouštěče ve své hlavě, které vás nutí reagovat jistým způsobem. Seminář pro všechny, kteří chtějí porozumět tomu, co se uvnitř nás děje, jak vznikají naše myšlenky a co vše na nás může (i bez našeho vědomí) působit.
Tajemství nejlepších spíkrů - Staňte se mistrem prezentování po vzoru těch nejlepších 09.10.2025 Brno Podobné kurzy Prezentujte své projekty, myšlenky či produkty zajímavě, jasně a sebejistě Patří k vaší profesi prezentování nabídek, projektů nebo výsledků práce kolegům, nadřízeným či klientům? Potýkáte se s trémou a cítíte, že vaše prezentační dovednosti potřebují posílit?
Závislostní chování dětí a dospívajících - prevence a léčba 13.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2021 - 1121-SP - VP, Závislosti, jejich druhy, rizika, prevence a léčba - úvod do problematiky Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů. Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů.
Závislostní chování dětí a dospívajících - prevence a léčba 13.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2021 - 1121-SP - VP, Závislosti, jejich druhy, rizika, prevence a léčba - úvod do problematiky Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů. Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů.
Kreativní a inovační myšlení - Naučte se inovovat 21.10.2025 Praha 1 Podobné kurzy Tušíte, že by se některé věci daly dělat lépe, ale nevíte, jak přesně? Naučte se myslet jako inovátor Jak rozpoznat dobré nápady?
Onboarding: Aktuální trendy - Adaptace a nástup nového zaměstnance 21.10.2025 Praha 1 Podobné kurzy Inspirujte se vyzkoušenými postupy a tipy, jak nastavit či vylepšit váš adaptační proces V posledních letech je těžké hledat a udržet vhodné zaměstnance. Aby úsilí náborářů nepřišlo nazmar, potřebujeme promyšlený a perfektně připravený onboarding, kterým nejen zamezíme zbytečným odchodům nováčků
Ukončování pracovních poměrů - Aktuální legislativa, příklady z praxe a judikáty 23.10.2025 Praha 1 Podobné kurzy Vyhněte se chybám a ušetřete náklady na soudní spory se zaměstnanci Zákoník práce i občanský zákoník chrání jednoznačně zaměstnance. Pro zaměstnavatele je jedinou účinnou ochranou znalost zákona a schopnost jejího uplatnění v praxi.
Rozpoznejte skrytou manipulaci v komunikaci 06.11.2025 Praha Podobné kurzy Seznámíte se s typy a známkami skryté manipulace. Poznáte, co manipulace způsobuje, jak vás ovlivňuje v běžném pracovním i osobním životě. Určeno všem, kteří potřebují rozpoznat příznaky skrytých manipulací v komunikaci u sebe i u druhých a kteří se chtějí naučit na ně vhodně reagovat a situaci změnit.
Novinky v pravopise, stylistice a normě 20.11.2025 Praha Podobné kurzy Cílem vzdělávacího programu je seznámení s novými pravidly pravopisu, aktualizovanou korespondenční normou a změnami ve stylistice korespondence s výsledkem získání jistoty v písemné komunikaci a při psaní úředních textů. Nového je více než hodně! Kurz je určen zejména pro úředníky, úřednice a všechny, kteří si nechtějí svou profesní image kazit zbytečnými hrubkami.
Novinky v pravopise, stylistice a normě 20.11.2025 online Podobné kurzy Cílem vzdělávacího programu je seznámení s novými pravidly pravopisu, aktualizovanou korespondenční normou a změnami ve stylistice korespondence s výsledkem získání jistoty v písemné komunikaci a při psaní úředních textů. Nového je více než hodně! Kurz je určen zejména pro úředníky, úřednice a všechny, kteří si nechtějí svou profesní image kazit zbytečnými hrubkami.
Závislostní chování dětí a dospívajících - prevence a léčba 01.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2021 - 1121-SP - VP, Závislosti, jejich druhy, rizika, prevence a léčba - úvod do problematiky Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů. Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů.
Závislostní chování dětí a dospívajících - prevence a léčba 01.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2021 - 1121-SP - VP, Závislosti, jejich druhy, rizika, prevence a léčba - úvod do problematiky Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů. Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů.
Nábor a výběr zaměstnanců a vedení výběrového rozhovoru 06.03.2025 online Podobné kurzy Cíl semináře Cílem semináře je seznámit se s moderním pojetím výběrového řízení, zaměřeného na získání kvalitních, motivovaných a stabilních zaměstnanců. Kurz se zabývá všemi hlavními fázemi náboru a výběru zaměstnanců, zásadami výběrových rozhovorů i použitím dalších výběrových metod. *
Empatická komunikace 17.03.2025 Praha 2 Podobné kurzy Každý z nás se denně setkává s různými lidmi a nějak s nimi jedná. Ne vždy je však komunikace taková, aby vedla ke všestranné spokojenosti. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Pro všechny, kteří mají o tuto problematiku zájem.
Onboarding aneb Efektivní adaptace nových zaměstnanců 18.03.2025 online Podobné kurzy Cíl semináře I v dnešní době, kdy většina HR procesů je již opravdu na velmi vyspělé úrovni, se často setkáváme s tím, že nový kolega, o stážistovi nemluvě, přichází na pracoviště a nikdo z jeho kolegů pořádně netuší, co vlastně s ním. Lidé okolo nováčka mají své práce nad hlavu, úkoly a informa *
Základy profesionálního vystupování 18.03.2025 Brno Podobné kurzy Osvědčení bude předáno po ukončení semináře Akreditace ne
Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany 01.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0580-SP - PC; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) MV - AK - PV-331 - 2024; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické znalosti o kyberšikaně, ale také praktické nástroje a postupy pro účinnou prevenci a řešení této problematiky ve spolupráci mezi OSPOD a školou. Kurz podporuje profesní rozvoj zaměstnanců OSPOD a zvyšuje kvalitu ochrany dětí v r
Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany 01.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0580-SP - PC; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) MV - AK - PV-331 - 2024; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické znalosti o kyberšikaně, ale také praktické nástroje a postupy pro účinnou prevenci a řešení této problematiky ve spolupráci mezi OSPOD a školou. Kurz podporuje profesní rozvoj zaměstnanců OSPOD a zvyšuje kvalitu ochrany dětí v r
Asertivita – náročné situace – neříkejte ano, když chcete říci ne 29.04.2025 Olomouc Podobné kurzy Seminář je určen pro: pracovníky ve státní správě, personalisty, vedoucí pracovníky, manažery a všechny, kteří mají potřebu se sebevzdělávat a asertivně komunikovat a chtějí se lépe prosadit v pracovním i soukromém životě. Cíl: rozšířit si vědomosti a dovednosti v oblasti asertivity. Osvědčení bude předáno po ukončení semináře Akreditace ne
Nábor a výběr zaměstnanců a vedení výběrového rozhovoru 06.05.2025 online Podobné kurzy Cíl semináře Cílem semináře je seznámit se s moderním pojetím výběrového řízení, zaměřeného na získání kvalitních, motivovaných a stabilních zaměstnanců. Kurz se zabývá všemi hlavními fázemi náboru a výběru zaměstnanců, zásadami výběrových rozhovorů i použitím dalších výběrových metod. *
Vyjednávání s dodavateli 19.05.2025 Praha Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Manažer nákupu , lze jej však absolvovat i samostatně. Vyjednávání je jednou z klíčových aktivit nákupčích. Seminář je součástí vzdělávacího cyklu Certifikovaný manažer nákupu , ale je možné absolvovat seminář i samostatně.
Umění sebe/prezentace 27.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Každý z nás se v životě dostane do situace, kdy má něco prodat – sebe, svůj nápad, práci, obhájit svoji myšlenku. Ostatně, je to téměř denně. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Pro všechny, kteří mají o tuto problematiku zájem.
Podávání zpětné vazby 03.06.2025 Brno Podobné kurzy Osvědčení bude předáno po ukončení semináře Akreditace ne
Emociální odolnost: Jak si zachovat rovnováhu v náročných komunikačních situacích 05.06.2025 Praha Podobné kurzy title= info > Nenechte se kýmkoliv rozhodit. Uchovejte si stabilitu v komunikaci s různými typy toxických lidí. - >Školicí centrum Controller Institut , Praha
Onboarding aneb Efektivní adaptace nových zaměstnanců 11.06.2025 online Podobné kurzy Cíl semináře I v dnešní době, kdy většina HR procesů je již opravdu na velmi vyspělé úrovni, se často setkáváme s tím, že nový kolega, o stážistovi nemluvě, přichází na pracoviště a nikdo z jeho kolegů pořádně netuší, co vlastně s ním. Lidé okolo nováčka mají své práce nad hlavu, úkoly a informa *
Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany 26.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0580-SP - PC; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) MV - AK - PV-331 - 2024; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické znalosti o kyberšikaně, ale také praktické nástroje a postupy pro účinnou prevenci a řešení této problematiky ve spolupráci mezi OSPOD a školou. Kurz podporuje profesní rozvoj zaměstnanců OSPOD a zvyšuje kvalitu ochrany dětí v r
Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany 26.06.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0580-SP - PC; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) MV - AK - PV-331 - 2024; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické znalosti o kyberšikaně, ale také praktické nástroje a postupy pro účinnou prevenci a řešení této problematiky ve spolupráci mezi OSPOD a školou. Kurz podporuje profesní rozvoj zaměstnanců OSPOD a zvyšuje kvalitu ochrany dětí v r
Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany 30.09.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0580-SP - PC; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) MV - AK - PV-331 - 2024; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické znalosti o kyberšikaně, ale také praktické nástroje a postupy pro účinnou prevenci a řešení této problematiky ve spolupráci mezi OSPOD a školou. Kurz podporuje profesní rozvoj zaměstnanců OSPOD a zvyšuje kvalitu ochrany dětí v r
Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany 30.09.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0580-SP - PC; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) MV - AK - PV-331 - 2024; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické znalosti o kyberšikaně, ale také praktické nástroje a postupy pro účinnou prevenci a řešení této problematiky ve spolupráci mezi OSPOD a školou. Kurz podporuje profesní rozvoj zaměstnanců OSPOD a zvyšuje kvalitu ochrany dětí v r
Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany 04.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0580-SP - PC; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) MV - AK - PV-331 - 2024; Spolupráce OSPOD a školy – zaměření na problematiku Kyberšikany (webinář) Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické Cíl semináře Cílem kurzu je poskytnout účastníkům nejen teoretické znalosti o kyberšikaně, ale také praktické nástroje a postupy pro účinnou prevenci a řešení této problematiky ve spolupráci mezi OSPOD a školou. Kurz podporuje profesní rozvoj zaměstnanců OSPOD a zvyšuje kvalitu ochrany dětí v r

<< | | | | | | | 9 | | >>


a nebo pouze školení : osobni | rozvoj
^


Školení - Kurzy # osobni rozvoj

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # osobni rozvoj

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení




^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
TOPlist skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: CorelDRAW – základní kurz v dubnu 2025 - Brno
^