logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: PRACOVNÍ PRÁVO MZDY ŠKOLSTVÍ VZDĚLÁVÁNÍ STRANA 16
PRACOVNÍ PRÁVO MZDY ŠKOLSTVÍ VZDĚLÁVÁNÍ


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # pracovní-právo-mzdy-školství-vzdělávání
 

Náhodný kurz/školení


Komunikace a řešení problémů pro mistry Natrénujte si jednání v náročných situacích - Top Vision
Komunikační dovednosti jsou jedním ze základních pilířů úspěchu mistra. Máte nějaké komunikační zlozvyky?

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: PRACOVNÍ PRÁVO MZDY ŠKOLSTVÍ VZDĚLÁVÁNÍ



<< | | | | | | | 16 | | | | | | | | >>

PRACOVNÍ PRÁVO MZDY ŠKOLSTVÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Karviná, rekvalifikace MŠMT ČR 14.03.2025 Karviná Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Opava, rekvalifikace MŠMT ČR 14.03.2025 Opava Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Ostrava, rekvalifikace MŠMT ČR 14.03.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
SCC – školení a uznávaná zkouška pro vedoucí operativní pracovníky [Dok. 017] Březen 2025 Dle dohody Podobné kurzy Zakončení: provedení zkoušky dle Dok. 017 normativního SCC nařízení verze 2021 akreditovaným certifikačním místem pro personál s platností certifikátu 5 let. Operativně činným vedoucím pracovníkům ze všech profesí [např. stav- byvedoucí, projektový vedoucí, mistr, technici, stavební dozor, předáci] * ískáte znalosti dle požadavků systému bezpečnosti podle SCC a praxí ověřené know-how v oblasti BOZP, ochrany zdraví a přírodního prostředí.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Frýdek-Místek, rekvalifikace MŠMT ČR 18.03.2025 Frýdek-Místek Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Karviná, rekvalifikace MŠMT ČR 18.03.2025 Karviná Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Opava, rekvalifikace MŠMT ČR 18.03.2025 Opava Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Ostrava, rekvalifikace MŠMT ČR 18.03.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
PERSONALISTA, PERSONALISTKA 22.03.2025 Havířov, Karviná, Frýdek Míste Podobné kurzy Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace. Minimálně ukončené střední vzdělání.
Jazykový styl úředních a obchodních dokumentů - online školení 27.03.2025 Živé vysílání - ONLINE seminář Podobné kurzy Asistentky - asistenty, Nákupčí, Obce a úředníky, Personalisty, Vedoucí pracovníky, Účetní a mzdové účetní Lektor kurzu : TÁBORSKÝ Jan Mgr. Účastníci školení obdrží pracovní listy. PODROBNÝ PROGRAM ŠKOLENÍ: Datum konání: 27. března 2025 Časový harmonogram: 9.
Živnost - Hostinská 29.03.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 30.03.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Pracovní doba v roce 2025 — online školení 07.04.2025 Živé vysílání - ONLINE seminář Podobné kurzy Personalisty, Vedoucí pracovníky, Účetní a mzdové účetní Lektor kurzu : ČERNÝ Vladimír Mgr. Osvědčení účastníci obdrží na vyžádání, děkujeme. PODROBNÝ PROGRAM ŠKOLENÍ: Datum konání: * 7. dubna 2025 Časový harmonogram: * 9.
Chůva pro děti v dětské skupině, doplňující zkouška z profesní kvalifikace 10.04.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Doplňující zkouška [také nazývána jako rozdílová] je určena pro certifikované chůvy, které již získaly profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky [kód 69-017-M], a chtějí získat odbornou způsobilost pro práci v dětské skupině, splnit požadavek na zdravotnického pracovník Doporučujeme všem certifikovaným chůvám [držitelé profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky], aby si doplnily profesní kvalifikaci Chůva pro děti v dětské skupině, aby upevnily své místo v dětské skupině, případně zvýšily své možnosti uplatnění.
SCC – školení a uznávaná zkouška pro vedoucí operativní pracovníky [Dok. 017] Duben 2025 Dle dohody Podobné kurzy Zakončení: provedení zkoušky dle Dok. 017 normativního SCC nařízení verze 2021 akreditovaným certifikačním místem pro personál s platností certifikátu 5 let. Operativně činným vedoucím pracovníkům ze všech profesí [např. stav- byvedoucí, projektový vedoucí, mistr, technici, stavební dozor, předáci] * ískáte znalosti dle požadavků systému bezpečnosti podle SCC a praxí ověřené know-how v oblasti BOZP, ochrany zdraví a přírodního prostředí.
FKSP a sociální fondy po zásadní změně právní úpravy od roku 2025 – online školení 15.04.2025 Živé vysílání - ONLINE seminář Podobné kurzy Obce a úředníky, Účetní a mzdové účetní Lektor kurzu : ŠABO Martin Ing. Účastníci školení obdrží podkladový materiál. PODROBNÝ PROGRAM ŠKOLENÍ: Datum konání: 15. dubna 2025 Časový harmonogram: 8.
Živnost - Hostinská 26.04.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 27.04.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
PERSONALISTA, PERSONALISTKA 05.05.2025 Havířov, Karviná, Frýdek Míste Podobné kurzy Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace. Minimálně ukončené střední vzdělání.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Frýdek-Místek, rekvalifikace MŠMT ČR 05.05.2025 Frýdek-Místek Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Karviná, rekvalifikace MŠMT ČR 05.05.2025 Karviná Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Opava, rekvalifikace MŠMT ČR 05.05.2025 Opava Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Ostrava, rekvalifikace MŠMT ČR 05.05.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
SCC – školení a uznávaná zkouška pro vedoucí operativní pracovníky [Dok. 017] Květen 2025 Dle dohody Podobné kurzy Zakončení: provedení zkoušky dle Dok. 017 normativního SCC nařízení verze 2021 akreditovaným certifikačním místem pro personál s platností certifikátu 5 let. Operativně činným vedoucím pracovníkům ze všech profesí [např. stav- byvedoucí, projektový vedoucí, mistr, technici, stavební dozor, předáci] * ískáte znalosti dle požadavků systému bezpečnosti podle SCC a praxí ověřené know-how v oblasti BOZP, ochrany zdraví a přírodního prostředí.
Chůva pro děti v dětské skupině, doplňující zkouška z profesní kvalifikace 20.05.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Doplňující zkouška [také nazývána jako rozdílová] je určena pro certifikované chůvy, které již získaly profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky [kód 69-017-M], a chtějí získat odbornou způsobilost pro práci v dětské skupině, splnit požadavek na zdravotnického pracovník Doporučujeme všem certifikovaným chůvám [držitelé profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky], aby si doplnily profesní kvalifikaci Chůva pro děti v dětské skupině, aby upevnily své místo v dětské skupině, případně zvýšily své možnosti uplatnění.
Živnost - Hostinská 24.05.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 25.05.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Školení MS Excel pro mírně pokročilé – online školení 29.05.2025 Živé vysílání - ONLINE seminář Podobné kurzy Asistentky - asistenty, Nákupčí, Personalisty, Vedoucí pracovníky, Účetní a mzdové účetní Lektor kurzu : MIKLÁŠ Daniel Účastníci školení obdrží certifikát o absolvování kurzu . PODROBNÝ PROGRAM ŠKOLENÍ: Datum konání: * 29. května 2025 Časový harmonogram: * 9.
Chůva pro děti v dětské skupině, doplňující zkouška z profesní kvalifikace 19.06.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Doplňující zkouška [také nazývána jako rozdílová] je určena pro certifikované chůvy, které již získaly profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky [kód 69-017-M], a chtějí získat odbornou způsobilost pro práci v dětské skupině, splnit požadavek na zdravotnického pracovník Doporučujeme všem certifikovaným chůvám [držitelé profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky], aby si doplnily profesní kvalifikaci Chůva pro děti v dětské skupině, aby upevnily své místo v dětské skupině, případně zvýšily své možnosti uplatnění.
Živnost - Hostinská 21.06.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 22.06.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Frýdek-Místek, rekvalifikace MŠMT ČR 08.07.2025 Frýdek-Místek Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Karviná, rekvalifikace MŠMT ČR 08.07.2025 Karviná Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Opava, rekvalifikace MŠMT ČR 08.07.2025 Opava Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Ostrava, rekvalifikace MŠMT ČR 08.07.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení. určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
PERSONALISTA, PERSONALISTKA 13.09.2025 Havířov, Karviná, Frýdek Míste Podobné kurzy Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace. Minimálně ukončené střední vzdělání.
PERSONALISTA, PERSONALISTKA 27.10.2025 Havířov, Karviná, Frýdek Míste Podobné kurzy Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace. Minimálně ukončené střední vzdělání.
Opravy a technické zhodnocení hmotného a nehmotného majetku v roce 2025 19.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Určeno pro pracovníky ekonomických i technických úseků. Pokud budou pro rok 2025 provedeny k danému tématu legislativní změny, bude jim věnována zásadní pozornost.
Dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr, home office, práce ze zahraničí, kratší úvazky, agenturní zaměstnavání aktuálně v roce 2025 - z pracovněprávního a mzdového pohledu 11.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Určeno pro personalisty, mzdové účetní, podnikové právníky, vedoucí pracovníky, odborové funkcionáře a další zájemce zabývající se problematikou pracovněprávních vztahů. Cíl: Pracovněprávní pohled - Prakticky zaměřený seminář s cílem seznámit účastníky s aktuální právní úpravou, judikaturou
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky – rekvalifikační kurz Hradec Králové 01.03.2025 Hradec Králové Podobné kurzy Rekvalifikační kurz zakončen zkouškou z profesní kvalifikace. Osvědčení opravňuje pro práci chůvy v mateřských školách, dětských skupinách, mateřských centrech nebo na živnost na hlídání dětí. Kurz je vhodný pro uchazeče, kteří mají zájem pracovat jako chůva a zatím nemají tolik zkušeností v práci s dětmi. Kurz lze za určitých podmínek proplatit Úřadem práce.

<< | | | | | | | 16 | | | | | | | | >>


a nebo pouze školení : pracovní | právo | mzdy | školství | vzdělávání
^


Školení - Kurzy # pracovní právo mzdy školství vzdělávání

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # pracovní právo mzdy školství vzdělávání

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení




^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: Microsoft 365 automatizace procesů v dubnu 2025 - Kolín
^