logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: PRÁVO PRO MANAŽERSKOU PRAXI STRANA 42
PRÁVO PRO MANAŽERSKOU PRAXI


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # právo-pro-manažerskou-praxi
 

Náhodný kurz/školení


Pracovník v administrativě zkouška profesní kvalifikace - Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Akreditace kurzu Autorizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR pro pořádání zkoušek profesní kvalifikace Pracovník - pracovnice v administrativě (kód: 63-033-H). Číslo autorizace 63-033-H .

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: PRÁVO PRO MANAŽERSKOU PRAXI



<< | | | | | | | | 42 | | | | | | | | >>

PRÁVO PRO MANAŽERSKOU PRAXI

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 26.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 26.06.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 07.08.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 07.08.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 18.09.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 18.09.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 21.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 21.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 04.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Ochrana a péče o dřeviny rostoucí mimo les 04.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Všechny dřeviny rostoucí mimo les jsou na území České republiky chráněny dle zákona 114 - 1992 Sb. před poškozováním a ničením.
Spisová služba a kontrolní činnost pro školy 20.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je probrat jednotlivé aspekty a úskalí výkonu spisové služby. Zároveň seminář své posluchače upozorní na to, že okresní archivy jsou partnery škol (veřejnoprávních původců) a prostřednictvím metodické pomoci jim mohou poradit, jak správně vést spisovou službu a vyhnou
Spisová služba a kontrolní činnost pro školy 20.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je probrat jednotlivé aspekty a úskalí výkonu spisové služby. Zároveň seminář své posluchače upozorní na to, že okresní archivy jsou partnery škol (veřejnoprávních původců) a prostřednictvím metodické pomoci jim mohou poradit, jak správně vést spisovou službu a vyhnou
Spisová služba a kontrolní činnost pro školy 18.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je probrat jednotlivé aspekty a úskalí výkonu spisové služby. Zároveň seminář své posluchače upozorní na to, že okresní archivy jsou partnery škol (veřejnoprávních původců) a prostřednictvím metodické pomoci jim mohou poradit, jak správně vést spisovou službu a vyhnou
Spisová služba a kontrolní činnost pro školy 18.06.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je probrat jednotlivé aspekty a úskalí výkonu spisové služby. Zároveň seminář své posluchače upozorní na to, že okresní archivy jsou partnery škol (veřejnoprávních původců) a prostřednictvím metodické pomoci jim mohou poradit, jak správně vést spisovou službu a vyhnou
Služebnosti (věcná břemena) - praktické otázky, souvislosti a judikatura Nejvyššího a Ústavního soudu ČR - ON-LINE 20.08.2025 online Podobné kurzy Program semináře : Služebnosti (základní otázky ve vazbě na rozhodovací praxi Nejvyššího soudu a Ústavního soudu České republiky): * služebnosti a intertemporalita * služebnosti, přechodná ustanovení a superficiální zásada * podstata úpravy služebno 20.08.2025; 9.00 - cca 16.00 Vložné: 3190 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 3190 (cena kurzu včetně DPH) - 2636
Spisová služba a kontrolní činnost pro školy 14.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je probrat jednotlivé aspekty a úskalí výkonu spisové služby. Zároveň seminář své posluchače upozorní na to, že okresní archivy jsou partnery škol (veřejnoprávních původců) a prostřednictvím metodické pomoci jim mohou poradit, jak správně vést spisovou službu a vyhnou
Spisová služba a kontrolní činnost pro školy 14.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je probrat jednotlivé aspekty a úskalí výkonu spisové služby. Zároveň seminář své posluchače upozorní na to, že okresní archivy jsou partnery škol (veřejnoprávních původců) a prostřednictvím metodické pomoci jim mohou poradit, jak správně vést spisovou službu a vyhnou
Spisová služba a kontrolní činnost pro školy 13.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je probrat jednotlivé aspekty a úskalí výkonu spisové služby. Zároveň seminář své posluchače upozorní na to, že okresní archivy jsou partnery škol (veřejnoprávních původců) a prostřednictvím metodické pomoci jim mohou poradit, jak správně vést spisovou službu a vyhnou
Spisová služba a kontrolní činnost pro školy 13.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je probrat jednotlivé aspekty a úskalí výkonu spisové služby. Zároveň seminář své posluchače upozorní na to, že okresní archivy jsou partnery škol (veřejnoprávních původců) a prostřednictvím metodické pomoci jim mohou poradit, jak správně vést spisovou službu a vyhnou
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 30.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 30.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Úvod do muzikoterapie[MPSV ČR] 18.05.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Vzdělávací program plný inspirace. Přijďte se seznámit s rozmanitými hudebními nástroji a nahlédnout do tajů muzikoterapie cestou vlastního prožitku. Kurz je otevřen všem zájemcům [z různých profesí, pro osobní rozvoj, uplatnění].
Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích z pohledu úředníka, vlastníka a uživatele pozemní komunikace, včetně aktuální úpravy pro rok 2025 30.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář je určen úředníkům obecních a krajských úřadů pověřených výkonem agendy silničního správního úřadu, dále pak starostům malých obcí, kteří nemají profesionální aparát a vykonávají uvedenou agendu osobně, a v neposlední řadě advokátům (popř. podnikovým právníkům), na něž se účastníci sporů o
Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích z pohledu úředníka, vlastníka a uživatele pozemní komunikace, včetně aktuální úpravy pro rok 2025 30.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář je určen úředníkům obecních a krajských úřadů pověřených výkonem agendy silničního správního úřadu, dále pak starostům malých obcí, kteří nemají profesionální aparát a vykonávají uvedenou agendu osobně, a v neposlední řadě advokátům (popř. podnikovým právníkům), na něž se účastníci sporů o
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 18.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 18.06.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Úvod do muzikoterapie[MPSV ČR] 29.06.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Vzdělávací program plný inspirace. Přijďte se seznámit s rozmanitými hudebními nástroji a nahlédnout do tajů muzikoterapie cestou vlastního prožitku. Kurz je otevřen všem zájemcům [z různých profesí, pro osobní rozvoj, uplatnění].
Úvod do muzikoterapie[MPSV ČR] 02.08.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Vzdělávací program plný inspirace. Přijďte se seznámit s rozmanitými hudebními nástroji a nahlédnout do tajů muzikoterapie cestou vlastního prožitku. Kurz je otevřen všem zájemcům [z různých profesí, pro osobní rozvoj, uplatnění].
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 28.08.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 28.08.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Úvod do muzikoterapie[MPSV ČR] 14.09.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Vzdělávací program plný inspirace. Přijďte se seznámit s rozmanitými hudebními nástroji a nahlédnout do tajů muzikoterapie cestou vlastního prožitku. Kurz je otevřen všem zájemcům [z různých profesí, pro osobní rozvoj, uplatnění].
Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích z pohledu úředníka, vlastníka a uživatele pozemní komunikace, včetně aktuální úpravy pro rok 2025 03.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář je určen úředníkům obecních a krajských úřadů pověřených výkonem agendy silničního správního úřadu, dále pak starostům malých obcí, kteří nemají profesionální aparát a vykonávají uvedenou agendu osobně, a v neposlední řadě advokátům (popř. podnikovým právníkům), na něž se účastníci sporů o
Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích z pohledu úředníka, vlastníka a uživatele pozemní komunikace, včetně aktuální úpravy pro rok 2025 03.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář je určen úředníkům obecních a krajských úřadů pověřených výkonem agendy silničního správního úřadu, dále pak starostům malých obcí, kteří nemají profesionální aparát a vykonávají uvedenou agendu osobně, a v neposlední řadě advokátům (popř. podnikovým právníkům), na něž se účastníci sporů o
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 08.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 08.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 26.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 26.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Návrh nového zákona o kybernetické bezpečnosti optikou interního auditu 28.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Získat přehled o aktuálním vývoji přijímání nového zákona o kybernetické bezpečnosti a jeho aktuálním obsahu s cílem zavčasu identifikovat očekávatelné změny a mít možnost s předstihem připravit organizaci a interní auditní mechanismy na tyto změny. OBSAH SEMINÁŘE Úvod do problematiky veřejnop * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Vedoucí pracovníky, podnikové právníky, interní auditory a všechny ostatní, kteří se s danou problematikou chtějí seznámit.
Aktuální otázky vypořádání společného jmění manželů se zaměřením na rozhodovací praxi Nejvyššího soudu České republiky (pro mírně pokročilé a pokročilé) 06.05.2025 online Podobné kurzy Cíl semináře Seminář určený posluchačům alespoň se základními znalostmi společného jmění manželů bude zaměřen na některá složitější témata spojená se společným jměním manželů promítající se do právních otázek spojených s vypořádáním společného jmění manželů. Výklad bude zaměřen na řešení praktic *
Aktuální otázky vypořádání společného jmění manželů se zaměřením na rozhodovací praxi Nejvyššího soudu České republiky (pro mírně pokročilé a pokročilé) 06.05.2025 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Seminář určený posluchačům alespoň se základními znalostmi společného jmění manželů bude zaměřen na některá složitější témata spojená se společným jměním manželů promítající se do právních otázek spojených s vypořádáním společného jmění manželů. Výklad bude zaměřen na řešení praktic *

<< | | | | | | | | 42 | | | | | | | | >>


a nebo pouze školení : právo | pro | manažerskou | praxi

Školení - Kurzy # právo pro manažerskou praxi

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # právo pro manažerskou praxi

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Akreditovaný kurz: Pracovník v administrativě online (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) v květnu 2025 - on-line
^