|
RSS - nové termíny školení: RŮZNÉM
<< | 2 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | | >>
RŮZNÉM |
Kurz |
Termíny školení |
Místo konání kurzu |
Podobné kurzy |
Popis kurzu |
Témata kurzu |
Čeština není dřina – úřední písemnosti v praxi (nejen pro úředníky) |
16.09.2025
|
Olomouc |
Podobné kurzy  |
Seminář sestává ze dvou hlavních vzdělávacích předmětů. Součástí jednotlivých vzdělávacích předmětů je diskuse vyplývající z dané problematiky.
Osvědčení bude předáno po ukončení semináře Akreditace MV ČR – AK - PV, AK - VE
|
|
Náhradní rodinná péče - zkušenosti s kontaktem dítěte s biologickou rodinou z pohledu soudkyně - aktuality od 1.1.2025 |
02.10.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Akreditace: MPSV - A2023 - 0838-SP - PC, Zkušenosti s kontaktem dítěte v NRP s biologickou rodinou z pohledu soudkyně MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst.
Na semináři Vám bude např. zodpovězeno, zda dítě, které cestuje s pěstouny na dovolenou do zahraničí (jedná se o běžnou dovolenou cca 10 dní) potřebuje souhlas rodičů, případně přeložení rozsudku do jiného jazyka?
|
|
Náhradní rodinná péče - zkušenosti s kontaktem dítěte s biologickou rodinou z pohledu soudkyně - aktuality od 1.1.2025 |
02.10.2025
|
online |
Podobné kurzy  |
Akreditace: MPSV - A2023 - 0838-SP - PC, Zkušenosti s kontaktem dítěte v NRP s biologickou rodinou z pohledu soudkyně MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst.
Na semináři Vám bude např. zodpovězeno, zda dítě, které cestuje s pěstouny na dovolenou do zahraničí (jedná se o běžnou dovolenou cca 10 dní) potřebuje souhlas rodičů, případně přeložení rozsudku do jiného jazyka?
|
|
<< | 2 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | | >> Školení - Kurzy # různém ... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- | Školení - Kurzy # různém ... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |
[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení
Poslední hledané kurzy a/nebo školenívzv chomutov , energetický-specialista , komunikace , ms-powerpoint , ms powerpoint , wx.lt/redirect.php?url=https , wx.lt/redirect.php?url=https , arteterapie dramaterapie expresivní terapie , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , indoor-cyklistika-instruktor-fitbox , cukrář cukrářka liberec liberecký , cukrář-cukrářka-liberec-liberecký , cukrář cukrářka liberec liberecký , word , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , obsluha-harvestoru , účetnictví , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , kurz oční optik optometrista , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , zumba instruktor , údržbář , wx.lt/redirect.php?url=https , indoor-cyklistika-instruktor-fitbox , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , pracovník sociálních službách OR havířov , kurz ai , makléř , makléř , masér , umělá , ai , yi , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , vysokozdvižný vozík česká OR lípa , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení^
|