SKI |
Kurz |
Termíny školení |
Místo konání kurzu |
Podobné kurzy |
Popis kurzu |
Témata kurzu |
Leadership pro ženy: Cesta k sebevědomému vedení - Jak se stát silnou a respektovanou manažerkou. |
25.09.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Ženy přinášejí do vedení jedinečnou perspektivu, sílu a empatii, které jsou v dnešní době klíčové. Ale jak tyto dary naplno rozvinout?
25.09.2025 - 26.09.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 2 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 11990 Kč bez DPH
|
|
Time management – řízením času řídíte život |
26.09.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Uvědomíte si, jakou roli hrají v životě člověka vaše možnosti a cíle – pracovní i ty osobní. Zjistíte, jak moc na vaši psychiku může působit bezcílnost.
• jak se tvoří návyky, • jak řídíte svůj čas vy (test), • typologie osobnosti v řízení času, • vaše výkonnostní křivka a jak s ní pracovat, • bezcílnost, • jak a proč si stanovit cíle v práci a doma, jak je formulovat, abychom cílů dosáhli, • systém plánování cílů a priorit, •
|
|
Novinky v Excelu 365 |
30.09.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Seminář zrychlí dosavadní práci v Excelu – nahradí starší postupy novými, které zjednodušují zásadním způsobem práci. Nově nebudete muset přemýšlet, jakou vyhledávací funkci v Excelu použít, protože Vám bude stačit jen jedna ke všem operacím.
Pro všechny, kteří pracují s Excelem a chtějí si zjednodušit dosavadní postupy za pomoci novinek.
|
|
PRACOVNÍK V ADMINISTRATIVĚ - rekvalifikační kurz se získáním profesní kvalifikace s garancí MPSV |
01.10.2025
|
Praha 2 |
Podobné kurzy  |
Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás.
ženám i mužům, kteří chtějí pracovat v oboru administrativa, začátečníkům, kteří se chtějí naučit administrativní práce, všem, kteří si chtějí znalosti a dovednosti z oblasti administrativa zopakovat nebo doplnit, těm, kteří chtějí získat novou kvalifikaci pro práci v oboru administrativ
|
|
PRACOVNÍK V ADMINISTRATIVĚ - rekvalifikační kurz DÁLKOVĚ se získáním profesní kvalifikace s garancí MPSV |
01.10.2025
|
Praha 2 |
Podobné kurzy  |
Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás.
Ženám i mužům, kteří chtějí pracovat v oboru administrativa. Začátečníkům, kteří se chtějí naučit administrativní práci.
|
|
Jak proměnit chyby v úspěšné vedení - Naučte se využít neúspěch ve svůj prospěch. |
01.10.2025
|
Brno |
Podobné kurzy  |
Dvoudenní školení je zaměřeno na odstranění běžných chyb v manažerské praxi, které mohou vést k nedorozuměním, neefektivní komunikaci a neschopnosti dosahovat týmových cílů. Účastníci se naučí, jak lépe nastavit očekávání, zvýšit svou asertivitu, a jak efektivně komunikovat se svými týmy.
01.10.2025 - 02.10.2025; v čase Počet dní: 2 Počet dní: Jakubské nám. 127 - 5 602 00 Brno - - - - - 10990 Kč bez DPH
|
|
Tajemství nejlepších spíkrů - Staňte se mistrem prezentování po vzoru těch nejlepších |
02.10.2025
|
Brno |
Podobné kurzy  |
Prezentujte své projekty, myšlenky či produkty zajímavě, jasně a sebejistě Patří k vaší profesi prezentování nabídek, projektů nebo výsledků práce kolegům, nadřízeným či klientům? Potýkáte se s trémou a cítíte, že vaše prezentační dovednosti potřebují posílit?
02.10.2025 - 03.10.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 2 Počet dní: Jakubské nám. 127 - 5 602 00 Brno - - - - - 10990 Kč bez DPH
|
|
Mluvit či nemluvit? Rétorika a prezentace prakticky |
02.10.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Předvedeme si, jak dobře prezentovat. Řekneme si něco o tom, jak mluvit před publikem (nebo i před kamerou).
Seminář je určen každému, kdo má zájem o postupné zlepšování svého mluvního projevu a prezentace před publikem.
|
|
Mindfulness – cesta pro zlepšení vztahů, zklidnění a zvýšení pracovního výkonu |
03.10.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Zjistíte, jak minimalizovat svoji nesoustředěnost a roztržitost v průběhu dne. Dozvíte se, jak vám různé techniky pomohou zvládat stres a tím upevnit zdraví a psychickou pohodu.
• co se děje s mozkem a tělem při soustředění a jak toho využít, • jak začlenit soustředění do každodenního života, • zvládání stresu, úzkosti, strachu, konfliktů a dalších nepříjemných emocí, • formální techniky (celkové zlepšení psychické i fyzické kondice), • neformální techniky (ro
|
|
MS Excel – jak na automatizaci práce pomocí maker |
07.10.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Naučíte se zaznamenávat své postupy v Excelu, zamezíte tak provádění posloupností několika operací stále dokola. Např.
Určeno pokročilejším uživatelům programu MS Excel, kteří by chtěli své dovednosti rozšířit o velmi užitečnou práci s makry.
|
|
Komunikace a řešení problémů pro mistry - Natrénujte si jednání v náročných situacích |
08.10.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Komunikační dovednosti jsou jedním ze základních pilířů úspěchu mistra. Máte nějaké komunikační zlozvyky?
08.10.2025 - 08.10.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 6990 Kč bez DPH
|
|
Svět uvnitř naší hlavy aneb jak si myšlenkami pomáhat |
08.10.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Na semináři se naučíte, jak vědomě pracovat s myšlenkami, jak příznivě ovlivnit způsob vnímání a prožívání událostí v našich životech. Objevíte spouštěče ve své hlavě, které vás nutí reagovat jistým způsobem.
Seminář pro všechny, kteří chtějí porozumět tomu, co se uvnitř nás děje, jak vznikají naše myšlenky a co vše na nás může (i bez našeho vědomí) působit.
|
|
Tajemství nejlepších spíkrů - Staňte se mistrem prezentování po vzoru těch nejlepších |
09.10.2025
|
Brno |
Podobné kurzy  |
Prezentujte své projekty, myšlenky či produkty zajímavě, jasně a sebejistě Patří k vaší profesi prezentování nabídek, projektů nebo výsledků práce kolegům, nadřízeným či klientům? Potýkáte se s trémou a cítíte, že vaše prezentační dovednosti potřebují posílit?
09.10.2025 - 10.10.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 2 Počet dní: Veselá 14 60200 Brno - - - - - 10990 Kč bez DPH
|
|
Firemní cíle, vize, strategie a jak je komunikovat - Jak srozumitelně komunikovat a dosáhnout firemních cílů |
14.10.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Firmy mají své vize, své strategické záměry a cíle. Ale jak je vnímají jejich zaměstnanci?
14.10.2025 - 14.10.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 9990 Kč bez DPH
|
|
HR jako respektovaný partner - Nebýt Popelkou… od „děvčat pro všechno“ ke skutečnému HR Business Partnerství |
14.10.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Nechcete být v oblasti personalistiky pouze v servisní roli? Zažíváte situace, kdy víte, co by se ve firmě mělo změnit, nastavit, zajistit, ale vaše náměty nejsou vyslyšeny?
14.10.2025 - 14.10.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 8490 Kč bez DPH
|
|
Vyjednávání v obtížných situacích, nácvik vyjednávacích taktik – dvoudenní seminář |
22.10.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Připravte se na komplikované situace, které by vás mohly zaskočit při vyjednávání. Prakticky si vyzkoušíte různé typy vyjednávacích taktik.
Seminář ocení profese, ve kterých jsou nutné profesionální vyjednávací dovednosti a s tím spojené zvládání nečekaných a případně až krizových situací v průběhu celého vyjednávání.
|
|
Zaměstnávání cizinců v ČR aktuálně v roce 2026 a vysílání pracovníků do zahraničí v případových studiích |
23.10.2025
|
Praha 2 |
Podobné kurzy  |
VÝKLAD Z POHLEDU ZDRAVOTNÍHO A SOCIÁLNÍHO POJIŠTĚNÍ, DANĚ Z PŘÍJMŮ A MEZINÁRODNÍCH SMLUV Určeno pro personalisty a mzdové účetní, kteří zpracovávají mzdy zaměstnancům pracujícím v České republice a mimo ni. Přehledně vysvětlit důležité otázky při zaměstnávání cizinců z pohledu pojištění a
|
|
Osobitá péče o zákazníka |
29.10.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Special Customer Care * Vztahy obecně mají obdobný průběh, úskalí i příčiny ukončení. Ať již jsou to vztahy osobní nebo obchodní.
Význam péče o zákazníka Nejčastější mýty o obchodních vztazích Podstata vztahu se zákazníkem První dojem se špatně napravuje Cílené vytváření vztahu se zákazníkem Nastavení standardů péče o zákazníka Každodenní nezbytná péče o zákazníka Souvislosti a činnosti na rámec povinností
|
|
Komunikace a řešení problémů pro mistry - Natrénujte si jednání v náročných situacích |
04.11.2025
|
Brno |
Podobné kurzy  |
Komunikační dovednosti jsou jedním ze základních pilířů úspěchu mistra. Máte nějaké komunikační zlozvyky?
04.11.2025 - 04.11.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Jakubské nám. 127 - 5 602 00 Brno - - - - - 6990 Kč bez DPH
|
|
KPZ - Komplexní průvodce změnou - Návod krok za krokem, jak efektivně komunikovat a implementovat změny v týmu a organizaci. |
05.11.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Představte si, že se dostanete do situace, kdy jste nuceni zavést ve svém týmu či organizaci změny, které budou mít dopad na další oddělení nebo členy týmu. Může jít o přechod na digitální nástroje nebo nové procesy, které se dotknou každodenního fungování týmu.
05.11.2025 - 05.11.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 7990 Kč bez DPH
|
|
Efektivní vedení týmu na dálku - Remote Team Leadership and Management Master Class |
07.11.2025
|
Online |
Podobné kurzy  |
Právě teď je vhodný čas zdokonalit své dovednosti v řízení týmů na dálku. Zaměříme se na klíčové aspekty efektivního vedení v online prostředí.
07.11.2025 - 07.11.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: platforma MS Teams Online - - - - - 6990 Kč bez DPH
|
|
Stabilizace vztahů a prevence konfliktů - Jak předcházet konfliktům a efektivně řešit napjaté situace. |
10.11.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
V praxi manažera vás s velkou pravděpodobností čekají situace, ve kterých budete řešit různé nešvary zaměstnanců, ale také jejich nespokojenost nebo nechuť k určitým úkolům. Budete konfrontováni jejich potřebami a požadavky, ne vždy ale můžete všem vyhovět, což vede k narušení pracovních vztahů a k
10.11.2025 - 10.11.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 5990 Kč bez DPH
|
|
Jak proměnit chyby v úspěšné vedení - Naučte se využít neúspěch ve svůj prospěch. |
13.11.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Dvoudenní školení je zaměřeno na odstranění běžných chyb v manažerské praxi, které mohou vést k nedorozuměním, neefektivní komunikaci a neschopnosti dosahovat týmových cílů. Účastníci se naučí, jak lépe nastavit očekávání, zvýšit svou asertivitu, a jak efektivně komunikovat se svými týmy.
13.11.2025 - 14.11.2025; v čase Počet dní: 2 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 10990 Kč bez DPH
|
|
Paměť jako výkonný nástroj – techniky a strategie, mozkový jogging |
25.11.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Přínosy pro absolventy tréninku Reného Müllera: • výrazné zlepšení schopnosti pochopení a zapamatování si nových informací, • zlepšení schopnosti více se koncentrovat a soustředit na plněné úkoly, • zlepšení schopnosti zapamatovat si velké objemy dat i pracovních postupů, • v
Seminář bude velmi přínosným pro všechny, které zajímá efektivnější práce s informacemi, zlepšení mozkové kapacity, případně zlepšení pracovních a studijních výsledků.
|
|
Pokročilé vyjednávací strategie – dvoudenní seminář |
26.11.2025
|
Praha |
Podobné kurzy  |
Seminář přispěje k vaší větší jistotě při zvládání obtížných situací, které mohou v průběhu vyjednávání nastat. Prostřednictvím tréninku a řešení situací z praxe si významně upevníte pokročilejší vyjednávací dovednosti.
Určeno všem, kteří ve své profesi potřebují pokročilou znalost vyjednávacích technik a s tím spojenou pokročilou dovednost zvládání nečekaných až krizových situací, které mohou nastat v průběhu vyjednávání.
|
|
Angažovanost: Zasaďte emoce, sklidíte zisky - Jak zvýšit zisky firmy přes práci s lidmi |
26.11.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Můžete mít skvěle proškolené lidi, přední odborníky, dokonalý produkt, strategie i cíle. Přesto však nedosahovat výsledků, které jste si ve firmě naplánovali.
26.11.2025 - 26.11.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 7990 Kč bez DPH
|
|
Mentoring a koučink v manažerské praxi - Jak se stát lepším lídrem skrze koučovací přístup. |
26.11.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Ideálním stavem, o který se má manažer snažit se svým týmem, je vzájemná DŮVĚRA. K vytvoření důvěryhodného pracovního prostředí přispívají nástroje a techniky koučinku a mentoringu, manažer mentoringem a koučinkem zaměstnance podporuje, motivuje, dodává sebedůvěru a vede je k samostatnosti při plně
26.11.2025 - 26.11.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 5990 Kč bez DPH
|
|
Jak úspěšně řídit a komunikovat změny - Jak s týmem úspěšně zvládnout změnu |
01.12.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Naučte se plánovat změny tak, aby nevyšuměly Už se vám někdy stalo, že změny, které jste naplánovali, nedopadly podle vašich představ? Měly sporné výsledky, nebyly dobře přijaty, nepodařilo se je nikdy dokončit a vypilovat, nebo dokonce úplně vyšuměly?
01.12.2025 - 02.12.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 2 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 11990 Kč bez DPH
|
|
Leadership Akademie - Od filosofie k řemeslu leadershipu |
03.12.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
„Úkolem managementu je dělat věci správně, úkolem leadershipu je dělat správné věci. (Peter Drucker) Leadership je dnes módní slovo.
03.12.2025 - 04.12.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 2 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 11990 Kč bez DPH
|
|
Krotitelé času - Time management pro každý den |
03.12.2025
|
Praha 1 |
Podobné kurzy  |
Naučte se řídit svůj čas, plánujte efektivně své úkoly a zbavte se stresu Váš diář praská ve švech, práce přibývá a vy nevíte, do čeho se pustit dřív? Zapomínáte na schůzky, na stole se vám hromadí dokumenty a nemáte čas diskutovat s kolegy o aktuálních projektech?
03.12.2025 - 03.12.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 1 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 6990 Kč bez DPH
|
|
Manažer - rekvalifikační kurz dálkově |
14.04.2025
|
Praha 2 |
Podobné kurzy  |
Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás.
Všem, kteří chtějí rozšířit své znalosti z oblastí souvisejících s prací manažera. Těm, kteří chtějí obdržet osvědčení o rekvalifikaci z oboru management.
|
|
Pracovní právo v praxi - komplexní výklad s důrazem na aktuální změny v zákoníku práce v roce 2025 - 2denní |
14.04.2025
|
Praha 2 |
Podobné kurzy  |
Určeno pro personalisty, firemní právníky, vedoucí zaměstnance a další zájemce, kteří se setkávají s pracovním právem. Seminář je určen také těm, kteří s pracovním právem začínají.
|
|
Základy pracovního práva – online kurz |
15.04.2025
|
on-line |
Podobné kurzy  |
Cíle kurzu : V tomto online kurzu se naučíte základy pracovního práva. Témata kurzu jsou: pracovní poměr, ukončení pracovního poměru, dohody, dovolená, práce na dálku, informační povinnost, ochrana oznamovatelů, GDPR, BOZP a další.
Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
|
|
Kurz Oracle BI Enterprise Edition 11g - Reporty a dashboardy |
Duben 2025
|
Praha,Ostrava |
Podobné kurzy  |
Kurz Oracle BI Enterprise Edition 11g - Reporty a dashboardy naučí účastníky, jak používat Oracle BI z uživatelského hlediska. Naučí se, jak vytvářet interaktivní manažerské tabule, provádět ad-hoc analýzy dat, vytvářet automatické upozornění a vytvářet reporty.
Úvod do Oracle BI EE prezentační katalog přihlášení a odhlášení navigace nastavení interakce s ostatními produkty integrace s Publisher integrace s Microsoft Office Vytváření analýz co jsou to analýzy jak se zpracovávají analýzy analýzy a dashboardy funkcionalita dvojitého sloupce vytvá
|
|
Pracovní právo a judikatura ve víru změn roku 2025 – a co nás čeká dál? |
15.04.2025
|
Praha 2 |
Podobné kurzy  |
Flexibilizační novelizace zákoníku práce, která nabyde účinnosti v roce 2025 vstoupí do dějin českého pracovního práva změnami, které pod dlouhých letech relativní stability mají potenciál rozkolísat (byť jen dočasně) významné oblasti pracovního práva: zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou,
* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory, kontrolory, compliance pracovníky, personalisty, risk manažery a další, pro které je potřebné orientovat se v aktuálních změnách v pracovním právu a v souvisejících oblastech.
|
|
Statistické metody v řízení kvality |
Duben 2025
|
Plzeň |
Podobné kurzy  |
Srozumitelně se seznámíte s takovou statistikou, kterou snadno aplikujete a stane se Vám sluhou [ne zlým pánem]. Pro lepší pochopení si vše procvičíte na mnoha příkladech.
... všechny, kdo se pohybují v řízení a kontrole kvality výroby.
|
|
Co chci od interního auditora – pohled manažera |
15.04.2025
|
Praha 2 |
Podobné kurzy  |
Seznámení se s požadavky manažera na interní audit pro zvýšení efektivnosti řízení. OBSAH SEMINÁŘE Vztah manažera a interního auditora – odpovědnosti, rozvržení rolí, komunikace.
* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Seminář je určen pro vedoucí pracovníky, interní auditory, kontrolní pracovníky, manažery.
|
|
Six sigma |
Duben 2025
|
Plzeň |
Podobné kurzy  |
Six sigma je systém efektivního vedení firmy a jejích procesů s cílem unifikovat vlastnosti produktu [služby, výrobku] a tím dosáhnout snížení chybovosti. Součástí systému je rozvoj lidí, kteří jsou do zapojeni do jeho řízení.
... pracovníky zařazené do programu six sigma nebo jejich nadřízené
|
|
Quality function deployment [QFD] |
Duben 2025
|
Plzeň |
Podobné kurzy  |
QFD je metoda jak zjistit ještě před zavedením výroby její nároky na zařízení a kvalifikaci personálu tak, aby výrobek od začátku splňoval očekávání nejen zákazníků na jeho užitečnost, ale i očekávání výrobce na jeho ziskovost.
... vedoucí pracovníky, technology a pracovníky, kteří mají na starosti kontrolu kvality.
|
|
Základy pracovního práva – online kurz |
17.04.2025
|
on-line |
Podobné kurzy  |
Cíle kurzu : V tomto online kurzu se naučíte základy pracovního práva. Témata kurzu jsou: pracovní poměr, ukončení pracovního poměru, dohody, dovolená, práce na dálku, informační povinnost, ochrana oznamovatelů, GDPR, BOZP a další.
Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
|
|
...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...
| ...