logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: SPECIFIC STRANA 2


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # specific
 

Náhodný kurz/školení


Právní význam názoru nebo stanoviska nezletilého dítěte - Aliaves Co., a.s.
Akreditace: MPSV - A2023 - 0459-SP - VP; Právní význam názoru nebo stanoviska nezletilého dítěte (webinář) MV - AK - PV-807 - 2022; Právní význam názoru nebo stanoviska nezletilého dítěte (webinář) Seminář je zaměřen na problematiku participačních práv dítěte. Seminář seznamuje účas

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: SPECIFIC



<< | | 2 | | | | | | | | | >>

SPECIFIC

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Základy první pomoci 22.05.2025 Moravská Ostrava a Přívoz Podobné kurzy Kurz je zaměřený na získání teoretických i praktických znalosti poskytování první pomoci. Významná část výuky je zaměřena na praktický nácvik, při kterém se účastníci vyzkouší poskytování první pomoci při různých typech úrazů a poranění. Kurz první pomoci je určen pro širokou veřejnost, zdravotníky, pedagogy, pracovníky v sociálních službách, firmy, rodiny s dětmi ..
Účetnictví a daně nestátní neziskové organizace pro rok 2025 v příkladech 27.05.2025 online Podobné kurzy Zajímají vás konkrétní postupy účtování specifických transakcí u spolků, obecně prospěšných společností, nadací, církví a u dalších nestátních neziskových organizací? Jak se projeví tyto operace ve zdanění organizace? Účetním, daňovým poradcům, auditorům či jiným ekonomickým pracovníkům v neziskových organizacích. Školení je relevantní pro nestátní neziskové organizace, tj.
Účetnictví a daně nestátní neziskové organizace pro rok 2025 v příkladech 27.05.2025 Praha Podobné kurzy Zajímají vás konkrétní postupy účtování specifických transakcí u spolků, obecně prospěšných společností, nadací, církví a u dalších nestátních neziskových organizací? Jak se projeví tyto operace ve zdanění organizace? Účetním, daňovým poradcům, auditorům či jiným ekonomickým pracovníkům v neziskových organizacích. Školení je relevantní pro nestátní neziskové organizace, tj.
Mzdové účetnictví pro personalisty 27.08.2025 online Podobné kurzy Nejste mzdový účetní, přesto byste se měli umět ve mzdovém účetnictví orientovat? Na semináři se dozvíte, co v personální oblasti ovlivňuje mzdové náklady. Seminář je určen pro zaměstnance zodpovědné za personální práci – personalisty, kumulované pozice personalista – mzdový účetní, vedoucí zaměstnance.
Mzdové účetnictví pro personalisty 27.08.2025 Praha Podobné kurzy Nejste mzdový účetní, přesto byste se měli umět ve mzdovém účetnictví orientovat? Na semináři se dozvíte, co v personální oblasti ovlivňuje mzdové náklady. Seminář je určen pro zaměstnance zodpovědné za personální práci – personalisty, kumulované pozice personalista – mzdový účetní, vedoucí zaměstnance.
Cenné papíry – účetní a daňový pohled aktuálně a v roce 2025 27.02.2025 Praha Podobné kurzy Cílem semináře je komplexní rozbor problematiky účtování a zdaňování operací s cennými papíry a podíly dle aktuálně platné legislativy pro podnikatele (nikoliv pro banky a finanční instituce). V průběhu semináře budou účastníci seznámeni s konkrétními aspekty a praktickými dopady jednotlivých opera Seminář je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s daňovou a účetní úpravou cenných papírů pro podnikatele v praxi, a to zejména účetním a daňovým pracovníkům, daňovým poradcům ekonomickému managementu či statutárním orgánům s pokročilejšími znalostmi účetních a daňových předpisů.
Cenné papíry – účetní a daňový pohled aktuálně a v roce 2025 27.02.2025 online Podobné kurzy Cílem semináře je komplexní rozbor problematiky účtování a zdaňování operací s cennými papíry a podíly dle aktuálně platné legislativy pro podnikatele (nikoliv pro banky a finanční instituce). V průběhu semináře budou účastníci seznámeni s konkrétními aspekty a praktickými dopady jednotlivých opera Seminář je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s daňovou a účetní úpravou cenných papírů pro podnikatele v praxi, a to zejména účetním a daňovým pracovníkům, daňovým poradcům ekonomickému managementu či statutárním orgánům s pokročilejšími znalostmi účetních a daňových předpisů.
Základy práva pro digitální podnikání 31.03.2025 Praha Podobné kurzy Kurz Základy práva pro digitální podnikání je určenspolečnostem, které provádějí marketing v online prostředí, provozují e-shop, chtějí podnikat v souladu se zákony a minimalizovat právní rizika. Účastníci se seznámí s pravidly ochrany osobních údajů (GDPR), právními povinnostmi při provozování onl Seminář je určen majitelům společností, které mají provozují marketing v online prostředí, provozují e-shop a chtějí podnikat online v souladu se zákony a chránit své podnikání před právními riziky.
Základy práva pro digitální podnikání 31.03.2025 online Podobné kurzy Kurz Základy práva pro digitální podnikání je určenspolečnostem, které provádějí marketing v online prostředí, provozují e-shop, chtějí podnikat v souladu se zákony a minimalizovat právní rizika. Účastníci se seznámí s pravidly ochrany osobních údajů (GDPR), právními povinnostmi při provozování onl Seminář je určen majitelům společností, které mají provozují marketing v online prostředí, provozují e-shop a chtějí podnikat online v souladu se zákony a chránit své podnikání před právními riziky.
Základy komunikace nejen pro ajťáky 02.04.2025 Praha Podobné kurzy Cíl kurzu Naučit se efektivně komunikovat na rozhraní mezi technicky a netechnicky specifickými odděleními a tématy. Zaměření kurzu Kurz je určen pro pracovníky a zaměstnance, kteří chtějí lépe pochopit ostatní lidi a dosahovat tak svých i společných cílů a být efekti Délka: 8 výukových hodin , hodina: 9:00–16:00 Zenklova 32 - 28 Praha CZ - - - -
DPH u zvláštních režimů (cestovní ruch, použité zboží), vazba na daňovou kontrolu a daňový řád 07.05.2025 online Podobné kurzy Režim přenesení daňové povinnosti, cestovní služby, prodej použitého zboží a další. Účastí na semináři získáte celkový přehled o uplatňování DPH u zvláštních režimů, a to včetně praktických příkladů. Seminář je určen zejména účetním, hlavním účetním, daňovým poradcům a specialistům, dále pak ekonomickým a finančním manažerům a dalším zájemcům – podnikatelům – plátcům DPH.
DPH u zvláštních režimů (cestovní ruch, použité zboží), vazba na daňovou kontrolu a daňový řád 07.05.2025 Praha Podobné kurzy Režim přenesení daňové povinnosti, cestovní služby, prodej použitého zboží a další. Účastí na semináři získáte celkový přehled o uplatňování DPH u zvláštních režimů, a to včetně praktických příkladů. Seminář je určen zejména účetním, hlavním účetním, daňovým poradcům a specialistům, dále pak ekonomickým a finančním manažerům a dalším zájemcům – podnikatelům – plátcům DPH.
Zajišťování funkce interního auditu v kapitálově a jinak propojených organizacích 04.06.2025 Praha 2 Podobné kurzy Projití většiny detailů praktického způsobu zajišťování interního auditu v kapitálově či jinak propojených organizacích, specifika fungování interního auditu v propojených osobách a organizacích, obohacení účastníků semináře o nové informace, diskuse nad případy z praxe. OBSAH SEMINÁŘE Cíl sem * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory a další vedoucí pracovníky v soukromých korporacích, korporacích vlastněných státem, organizacích veřejné zprávy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organiza.
Zadávání veřejných zakázek v oblasti IT v souladu s nejnovější judikaturou 05.06.2025 Praha Podobné kurzy Program semináře: * Specifika soutěže o veřejnou zakázku v oblasti HW a SW a ZZVZ * Soutěžíme HW: - Nediskriminační vymezení předmětu veřejné zakázky (užívání obchodních názvů) a ZZVZ; - Zadávání dle benchmarku procesoru (specifika, rizika); - 05.06.2025; 9.00 - cca 16.00 Vložné: 3290 Kč (včetně DPH). [ Oběd(y): +190 Kč - os. ] - 3290 (cena kurzu včetně DPH) - 2719
Zadávání veřejných zakázek v oblasti IT v souladu s nejnovější judikaturou - ON-LINE 05.06.2025 online Podobné kurzy Program semináře: * Specifika soutěže o veřejnou zakázku v oblasti HW a SW a ZZVZ * Soutěžíme HW: - Nediskriminační vymezení předmětu veřejné zakázky (užívání obchodních názvů) a ZZVZ; - Zadávání dle benchmarku procesoru (specifika, rizika); - 05.06.2025; 9.00 - cca 16.00 Vložné: 2990 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 2990 (cena kurzu včetně DPH) - 2471
Manažerské účetnictví – sestavení, porozumění a analýza rozpočtu 17.10.2025 online Podobné kurzy Převážně praxe. Manažerské účetnictví je hlavně o pohledu do budoucna a my se v detailu podíváme na jeden z hlavních nástrojů – rozpočet. Seminář je určen pro všechny neúčetní, kteří se s manažerským účetnictvím a jeho výstupy ve své praxi setkávají, a potřebují získat hlubší vhled do tématu. Pro aktivní účast na výuce si prosím přineste - připravte vlastní notebooky s přístupem na internet (wifi je k dispozici) a s programem Exce
FKSP a sociální fondy 04.03.2025 Praha Podobné kurzy Aktuální stav a novinky roku. Cílem vzdělávacího programu je přehledný a srozumitelný výklad problematiky fondu kulturních a sociálních potřeb a výklad souvisejících právních předpisů. Seminář je určen pro účetní, odborové funkcionáře, ekonomy a další zájemce o tuto problematiku v organizačních složkách státu, příspěvkových organizacích, obcích, krajích a v městských úřadech.
FKSP a sociální fondy 04.03.2025 online Podobné kurzy Aktuální stav a novinky roku. Cílem vzdělávacího programu je přehledný a srozumitelný výklad problematiky fondu kulturních a sociálních potřeb a výklad souvisejících právních předpisů. Seminář je určen pro účetní, odborové funkcionáře, ekonomy a další zájemce o tuto problematiku v organizačních složkách státu, příspěvkových organizacích, obcích, krajích a v městských úřadech.
Jak správně uzavírat smlouvy (od nadpisu smlouvy až po její podpis) pro neprávníky - ON-LINE 03.04.2025 online Podobné kurzy Z obsahu semináře: * Kdo je oprávněn za smluvní stranu uzavírat smlouvy (zákonné a smluvní zastoupení, zejména podnikatele)? Jak správně napsat plnou moc (je potřeba ověřený podpis? 03.04.2025; 9.00 - cca 16.00 Vložné: 3090 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 3090 (cena kurzu včetně DPH) - 2553
Likvidace obchodních společností a družstev – právní, účetní a daňový pohled 10.04.2025 Praha Podobné kurzy Po absolvování semináře budete znát detailní průběh likvidace obchodních společností a družstev, a to jak z právního, tak i z účetního a daňového pohledu. Důraz přitom bude kladen na společnost s ručením omezeným a akciovou společnost. Seminář je určen všem, kteří se ve své praxi setkávají s likvidací obchodních společností a družstev, popř. těm, kteří likvidaci obchodní společnosti či družstva plánují.
Likvidace obchodních společností a družstev – právní, účetní a daňový pohled 10.04.2025 online Podobné kurzy Po absolvování semináře budete znát detailní průběh likvidace obchodních společností a družstev, a to jak z právního, tak i z účetního a daňového pohledu. Důraz přitom bude kladen na společnost s ručením omezeným a akciovou společnost. Seminář je určen všem, kteří se ve své praxi setkávají s likvidací obchodních společností a družstev, popř. těm, kteří likvidaci obchodní společnosti či družstva plánují.
FKSP a sociální fondy 12.05.2025 Praha Podobné kurzy Aktuální stav a novinky roku. Cílem vzdělávacího programu je přehledný a srozumitelný výklad problematiky fondu kulturních a sociálních potřeb a výklad souvisejících právních předpisů. Seminář je určen pro účetní, odborové funkcionáře, ekonomy a další zájemce o tuto problematiku v organizačních složkách státu, příspěvkových organizacích, obcích, krajích a v městských úřadech.
FKSP a sociální fondy 12.05.2025 online Podobné kurzy Aktuální stav a novinky roku. Cílem vzdělávacího programu je přehledný a srozumitelný výklad problematiky fondu kulturních a sociálních potřeb a výklad souvisejících právních předpisů. Seminář je určen pro účetní, odborové funkcionáře, ekonomy a další zájemce o tuto problematiku v organizačních složkách státu, příspěvkových organizacích, obcích, krajích a v městských úřadech.
Adhezní řízení – možnosti poškozeného domáhat se náhrady škody a nemajetkové újmy 26.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Vysvětlit zásady a specifika adhezního řízení a základy občanskoprávní úpravy povinnosti hradit škodu a nemajetkovou újmu Cíl semináře Vysvětlit zásady a specifika adhezního řízení a základy občanskoprávní úpravy povinnosti hradit škodu a nemajetkovou újmu Obsah semináře Povaha a zásady adhezního řízení Postup orgánů činných v trestním řízení a soudů při uplatnění nároků poškozeným Vztah adhezního říze
Adhezní řízení – možnosti poškozeného domáhat se náhrady škody a nemajetkové újmy 26.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Vysvětlit zásady a specifika adhezního řízení a základy občanskoprávní úpravy povinnosti hradit škodu a nemajetkovou újmu Cíl semináře Vysvětlit zásady a specifika adhezního řízení a základy občanskoprávní úpravy povinnosti hradit škodu a nemajetkovou újmu Obsah semináře Povaha a zásady adhezního řízení Postup orgánů činných v trestním řízení a soudů při uplatnění nároků poškozeným Vztah adhezního říze
Adhezní řízení – možnosti poškozeného domáhat se náhrady škody a nemajetkové újmy 20.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Vysvětlit zásady a specifika adhezního řízení a základy občanskoprávní úpravy povinnosti hradit škodu a nemajetkovou újmu Cíl semináře Vysvětlit zásady a specifika adhezního řízení a základy občanskoprávní úpravy povinnosti hradit škodu a nemajetkovou újmu Obsah semináře Povaha a zásady adhezního řízení Postup orgánů činných v trestním řízení a soudů při uplatnění nároků poškozeným Vztah adhezního říze
Adhezní řízení – možnosti poškozeného domáhat se náhrady škody a nemajetkové újmy 20.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Vysvětlit zásady a specifika adhezního řízení a základy občanskoprávní úpravy povinnosti hradit škodu a nemajetkovou újmu Cíl semináře Vysvětlit zásady a specifika adhezního řízení a základy občanskoprávní úpravy povinnosti hradit škodu a nemajetkovou újmu Obsah semináře Povaha a zásady adhezního řízení Postup orgánů činných v trestním řízení a soudů při uplatnění nároků poškozeným Vztah adhezního říze
Odštěpný závod (organizační složka podniku) v ČR a v zahraničí – právní, účetní a daňová problematika 01.12.2025 online Podobné kurzy Zahraniční osoby mohou v ČR podnikat mj. prostřednictvím odštěpného závodu (v původní terminologii organizační složky podniku). Všem, kteří se ve své praxi setkávají (či mají setkat) s odštěpným závodem (v původní terminologii organizační složkou) zahraniční osoby. Seminář tak ocení zejména manažeři – vedoucí odštěpného závodu, daňoví poradci, auditoři, podnikoví právníci a zaměstnanci zahraničních osob, které odštěpný zá
Odštěpný závod (organizační složka podniku) v ČR a v zahraničí – právní, účetní a daňová problematika 01.12.2025 Praha Podobné kurzy Zahraniční osoby mohou v ČR podnikat mj. prostřednictvím odštěpného závodu (v původní terminologii organizační složky podniku). Všem, kteří se ve své praxi setkávají (či mají setkat) s odštěpným závodem (v původní terminologii organizační složkou) zahraniční osoby. Seminář tak ocení zejména manažeři – vedoucí odštěpného závodu, daňoví poradci, auditoři, podnikoví právníci a zaměstnanci zahraničních osob, které odštěpný zá
Adobe Illustrator – kurz pro pokročilé 20.02.2025 Praha Podobné kurzy Předpokládané znalosti Znalosti základní práce v programu Adobe Illustrator (především vytváření základních tvarů, jejich obarvení výplní, obrysů a gradientem, transformace a otáčení objektů, základní práce s kotevními body a vektorovými cestami, základní práce s textem a odstavcem, umístěn Délka: 16 výukových hodin , hodina: 9:00–16:00 Zenklova 32 - 28 Praha CZ - - - -
Postupy účtování a účetní závěrka za rok 2024 u nestátních neziskových organizací 24.02.2025 Praha Podobné kurzy Na kurzu si ukážeme praktické postupy pro účetní závěrku nestátních neziskových organizací a přiznání k dani z příjmu. Současně se budeme věnovat i specifikám, které můžete v rámci ukončení roku řešit, např. Kurz je určen pro pracovníky nestátních neziskových organizací, kteří musí sestavit, schválit či podepsat účetní závěrku a sestavit přiznání k dani z příjmu právnických osob.
Postupy účtování a účetní závěrka za rok 2024 u nestátních neziskových organizací 24.02.2025 online Podobné kurzy Na kurzu si ukážeme praktické postupy pro účetní závěrku nestátních neziskových organizací a přiznání k dani z příjmu. Současně se budeme věnovat i specifikám, které můžete v rámci ukončení roku řešit, např. Kurz je určen pro pracovníky nestátních neziskových organizací, kteří musí sestavit, schválit či podepsat účetní závěrku a sestavit přiznání k dani z příjmu právnických osob.
Autismus: Porozumění a podpora v praxi úřadů 26.02.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 1283-SP - PC; Autismus: Porozumění a podpora v praxi úřadů Cíl semináře Tento kurz je určen pro pracovníky úřadů, kteří přicházejí do kontaktu s osobami s autismem a jejich rodinami. Cílem kurzu je zprostředkovat účastníkům hlubší porozumění autismu a pomoci Cíl semináře Tento kurz je určen pro pracovníky úřadů, kteří přicházejí do kontaktu s osobami s autismem a jejich rodinami. Cílem kurzu je zprostředkovat účastníkům hlubší porozumění autismu a pomoci jim chápat specifické projevy i potřeby osob na autistickém spektru.
Připojování stavebních záměrů na pozemní komunikace 27.02.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Cílem kurzu je seznámit zejména stavební úřady s novou právní úpravou připojování staveb na pozemní komunikace. V rámci rekodifikace stavebního práva došlo ke kompetenčním změnám, proto bude pozornost věnována praktickým Cíl semináře Cílem kurzu je seznámit zejména stavební úřady s novou právní úpravou připojování staveb na pozemní komunikace. V rámci rekodifikace stavebního práva došlo ke kompetenčním změnám, proto bude pozornost věnována praktickým otázkám v projednávání tohoto typu stavebních záměrů a prováz
Připojování stavebních záměrů na pozemní komunikace 27.02.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Cílem kurzu je seznámit zejména stavební úřady s novou právní úpravou připojování staveb na pozemní komunikace. V rámci rekodifikace stavebního práva došlo ke kompetenčním změnám, proto bude pozornost věnována praktickým Cíl semináře Cílem kurzu je seznámit zejména stavební úřady s novou právní úpravou připojování staveb na pozemní komunikace. V rámci rekodifikace stavebního práva došlo ke kompetenčním změnám, proto bude pozornost věnována praktickým otázkám v projednávání tohoto typu stavebních záměrů a prováz
Cestovní náhrady v širších právních souvislostech – aktuálně a změny nejen pro rok 2025 28.02.2025 Praha Podobné kurzy Na kurzu získáte ucelený přehled o aktuální podobě principů pro poskytování náhrad cestovních výdajů a jejich daňových dopadů, jakož i dalších souvisejících povinností zaměstnavatele při vysílání zaměstnanců na zahraniční pracovní cesty nejen do členských států EU. Současně se seznámíte se zm Kurz je určen personalistům, mzdovým účetním, podnikovým právníkům v podnikatelské i neziskové sféře.
Cestovní náhrady v širších právních souvislostech – aktuálně a změny nejen pro rok 2025 28.02.2025 online Podobné kurzy Na kurzu získáte ucelený přehled o aktuální podobě principů pro poskytování náhrad cestovních výdajů a jejich daňových dopadů, jakož i dalších souvisejících povinností zaměstnavatele při vysílání zaměstnanců na zahraniční pracovní cesty nejen do členských států EU. Současně se seznámíte se zm Kurz je určen personalistům, mzdovým účetním, podnikovým právníkům v podnikatelské i neziskové sféře.
Kalkulace a cenotvorba se zaměřením na prodej služeb v komerčním prostředí 04.03.2025 Praha Podobné kurzy Na semináři porozumíte způsobu volby vhodné metody kalkulace v podnikové praxi, získáte praktické dovednosti při sestavování kalkulací firemních nákladů a určování cen, které by pokryly náklady, nesly zisk a nebyly vysoké pro zákazníky. Pochopíte nejen nákladové stránky podnikání, ale tak Seminář je určen pro manažery středního a vrcholového managementu firmy a majitele, kteří chtějí získat konkrétní poznatky o přípravě kalkulací a nastavování cen v sektoru služeb.
Kalkulace a cenotvorba se zaměřením na prodej služeb v komerčním prostředí 04.03.2025 online Podobné kurzy Na semináři porozumíte způsobu volby vhodné metody kalkulace v podnikové praxi, získáte praktické dovednosti při sestavování kalkulací firemních nákladů a určování cen, které by pokryly náklady, nesly zisk a nebyly vysoké pro zákazníky. Pochopíte nejen nákladové stránky podnikání, ale tak Seminář je určen pro manažery středního a vrcholového managementu firmy a majitele, kteří chtějí získat konkrétní poznatky o přípravě kalkulací a nastavování cen v sektoru služeb.
IT rizika v kontextu řízení rizik 06.03.2025 Praha 2 Podobné kurzy Přiblížit oblast řízení IT rizik a důležitost řídit IT rizika. Objasnit provazby mezi obecným řízení rizik a IT riziky. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Seminář vhodný pro interní auditory i další pracovníky z IT a informační a kybernetické bezpečnosti.

<< | | 2 | | | | | | | | | >>


^


Školení - Kurzy # specific

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # specific

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: Power BI DAX v březnu 2025 - Kolín
^