logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: STATNI STRANA 6


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # statni
 

Náhodný kurz/školení


Územní studie a jejich pořizování, plánovací smlouvy a další novinky z územního plánování - Aliaves Co., a.s.
Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: STATNI



<< | | | | | | 6 | | | | >>

STATNI

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Novelizace insolvenčního zákona účinná od 1.10.2024 22.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s aktuálním legislativním vývojem v odvětví insolvenčního práva. Především jde o představení tzv.
Dotace – rizika, podvody a jejich odhalování 23.10.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem je praktická aprobace o komplexním a uceleném přehledu odborné problematiky, metodických pravidlech a praktických způsobech poskytování tuzemských i evropských dotací, tj. o záměrech, žádostech, ale především o jejich ekonomickém a účetním obrazu, zahrnující vlastní účtován
Dotace – rizika, podvody a jejich odhalování 23.10.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem je praktická aprobace o komplexním a uceleném přehledu odborné problematiky, metodických pravidlech a praktických způsobech poskytování tuzemských i evropských dotací, tj. o záměrech, žádostech, ale především o jejich ekonomickém a účetním obrazu, zahrnující vlastní účtován
Spisová služba v praxi 11.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře : Seznámení se stavem právních předpisů upravujících spisovou službu, jejich novelizace v letech 2023 a 2024, jejich aplikace v praxi a prohloubení znalostí spisové služby za účelem zajištění jejího úspěšného vedení v listinné či elektronické podobě a bezpečného zvládnutí podmínek pro
Spisová služba v praxi 11.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře : Seznámení se stavem právních předpisů upravujících spisovou službu, jejich novelizace v letech 2023 a 2024, jejich aplikace v praxi a prohloubení znalostí spisové služby za účelem zajištění jejího úspěšného vedení v listinné či elektronické podobě a bezpečného zvládnutí podmínek pro
Obec a daň z nemovitých věcí v roce 2025 – nové možnosti úpravy daně – proces vydávání opatření obecné povahy o místním koeficientu pro vymezené nemovité věci 20.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s novými možnostmi úpravy daně z nemovitých věcí, které obcím přinesla rozsáhla novelizace zákona o dani z nemovitých věcí, jež byla součástí tzv. konsolidačního balíčku (zákon č.
Obec a daň z nemovitých věcí v roce 2025 – nové možnosti úpravy daně – proces vydávání opatření obecné povahy o místním koeficientu pro vymezené nemovité věci 20.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s novými možnostmi úpravy daně z nemovitých věcí, které obcím přinesla rozsáhla novelizace zákona o dani z nemovitých věcí, jež byla součástí tzv. konsolidačního balíčku (zákon č.
Jak úspěšně řídit a komunikovat změny - Jak s týmem úspěšně zvládnout změnu 01.12.2025 Praha 1 Podobné kurzy Naučte se plánovat změny tak, aby nevyšuměly Už se vám někdy stalo, že změny, které jste naplánovali, nedopadly podle vašich představ? Měly sporné výsledky, nebyly dobře přijaty, nepodařilo se je nikdy dokončit a vypilovat, nebo dokonce úplně vyšuměly? 01.12.2025 - 02.12.2025; v čase 09:00-16:30 Počet dní: 2 Počet dní: Národní 416 - 37 11000 Praha 1 - - - - - 11990 Kč bez DPH
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 01.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 01.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Závislostní chování dětí a dospívajících - prevence a léčba 01.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2021 - 1121-SP - VP, Závislosti, jejich druhy, rizika, prevence a léčba - úvod do problematiky Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů. Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů.
Závislostní chování dětí a dospívajících - prevence a léčba 01.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2021 - 1121-SP - VP, Závislosti, jejich druhy, rizika, prevence a léčba - úvod do problematiky Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů. Říkáme, že nerozumíme světu dětí a dospívajících. Ale to je nesmysl, ten svět si nevytvořily děti, ale my dospělí, ve většině případů ze zištných důvodů.
Kontrolní řád v aplikační praxi kontrolních orgánů 16.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Víte, při jakém typu kontroly se použije kontrolní řád a kdo je povinen se jím řídit? Víte, jak správně podle kontrolního řádu při kontrole postupovat?
Kontrolní řád v aplikační praxi kontrolních orgánů 16.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Víte, při jakém typu kontroly se použije kontrolní řád a kdo je povinen se jím řídit? Víte, jak správně podle kontrolního řádu při kontrole postupovat?
Novelizace insolvenčního zákona účinná od 1.10.2024 17.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s aktuálním legislativním vývojem v odvětví insolvenčního práva. Především jde o představení tzv.
Novelizace insolvenčního zákona účinná od 1.10.2024 17.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s aktuálním legislativním vývojem v odvětví insolvenčního práva. Především jde o představení tzv.
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 19.03.2026 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 19.03.2026 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 21.05.2026 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 21.05.2026 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 30.09.2026 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 30.09.2026 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 18.11.2026 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Účetnictví příspěvkových organizací pro školy 18.11.2026 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Účetnictví p.o. pro školy v r.2025 Právní předpisy platné pro hospodaření příspěvkových organizací – škol a jejich aktualizace pro r. 2025 – tvorba FKSP a benefity z pohledu změn zákona o daních z příjmů * Malá rozpočtová pravidla pro p.o. zřízená ÚSC– zřizovací listiny, formy hospodařen
Vybrané agendy silničního správního úřadu 25.03.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je prohloubit znalosti v oblasti agend na úseku pozemních komunikací a rozšířit znalosti zájemců z řad odborné veřejnosti. Lektor se věnuje především praktickým otázkám v projednávání a vedení vybraných typů správních řízení na úseku pozemních komunikací.
Vybrané agendy silničního správního úřadu 25.03.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je prohloubit znalosti v oblasti agend na úseku pozemních komunikací a rozšířit znalosti zájemců z řad odborné veřejnosti. Lektor se věnuje především praktickým otázkám v projednávání a vedení vybraných typů správních řízení na úseku pozemních komunikací.
Krizové řízení – legislativa, novinky i aktuální praxe pro ústřední úřady, kraje a obce 25.03.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Krizové řízení jako takové bezprostředně souvisí s bezpečností a jeho hlavním cílem je příprava na řešení krizových situací a jejich řešení, ať už se jedná o přírodní pohromy nebo další mimořádné události, spojené s ochranou základních hodnot, tj. životů, zdraví, majetku a životního prostředí.
Krizové řízení – legislativa, novinky i aktuální praxe pro ústřední úřady, kraje a obce 25.03.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Krizové řízení jako takové bezprostředně souvisí s bezpečností a jeho hlavním cílem je příprava na řešení krizových situací a jejich řešení, ať už se jedná o přírodní pohromy nebo další mimořádné události, spojené s ochranou základních hodnot, tj. životů, zdraví, majetku a životního prostředí.
Správní řád od A do Z 27.03.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit posluchače se správním řádem jako se stěžejním právním předpisem pro procesní části českého správního práva optikou jeho jednotlivých ustanovení a názornými ukázkami jejich aplikace. Seminář je tedy veden tak, aby si jeho posluchač osvojil základní terminol
Správní řád od A do Z 27.03.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit posluchače se správním řádem jako se stěžejním právním předpisem pro procesní části českého správního práva optikou jeho jednotlivých ustanovení a názornými ukázkami jejich aplikace. Seminář je tedy veden tak, aby si jeho posluchač osvojil základní terminol
Kronikářství pro města a obce – aktuální trendy a praxe 27.03.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář je věnován problematice moderního vedení kronik měst a obcí se zaměřením na aktuální právní předpisy upravující tuto oblast, postavení a práva kronikáře, vývoj a trendy kronikářství ve spojitosti s digitalizací a příklady dobré praxe. Je vhodný i pro začínající kronikáře, kterým dle domluvy
Kronikářství pro města a obce – aktuální trendy a praxe 27.03.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář je věnován problematice moderního vedení kronik měst a obcí se zaměřením na aktuální právní předpisy upravující tuto oblast, postavení a práva kronikáře, vývoj a trendy kronikářství ve spojitosti s digitalizací a příklady dobré praxe. Je vhodný i pro začínající kronikáře, kterým dle domluvy
Archivnictví a spisová služba – hlavní změny podle novely zákona, vyhlášky a národního standardu – aktuální znění – ZMĚNA TERMÍNU NA 15.05.2025 27.03.2025 Brno Podobné kurzy Cílem vzdělávacího programu je seznámit, jak správně vést archivnictví a spisovou službu v souladu s platným zákonem č. 499 - 2004 Sb. Osvědčení bude předáno po ukončení semináře Akreditace MV ČR – AK - PV, AK - VE
Kontrolní činnost živnostenských úřadů – procesní a hmotněprávní úprava 28.03.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář přináší komplexní seznámení s problematikou kontrolní činnosti vykonávané živnostenskými úřady, a to jak z pohledu procesních postupů, tak zejména poskytuje úplný přehled všech právních úprav, které opravňují živnostenské úřady k výkonu kontroly. Jednotlivé povinnosti obsažené v hmotněprávn
Kontrolní činnost živnostenských úřadů – procesní a hmotněprávní úprava 28.03.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář přináší komplexní seznámení s problematikou kontrolní činnosti vykonávané živnostenskými úřady, a to jak z pohledu procesních postupů, tak zejména poskytuje úplný přehled všech právních úprav, které opravňují živnostenské úřady k výkonu kontroly. Jednotlivé povinnosti obsažené v hmotněprávn
Jak popsat výsledky kontroly nebo auditu 03.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Na kurzu získáte konkrétní návod, jak zvýšit informační funkci auditních a kontrolních zjištění. OBSAH SEMINÁŘE Jak dosáhnout přesnosti, stručnosti a srozumitelnosti zpráv, protokolů o kontrole a dalších písemností, které sestavují interní auditoři nebo kontrolní pracovníci. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory, kontrolní pracovníky a další profese, které sestavují zprávy o zjištěních z provedeného auditu, protokoly o kontrole, zápisy a další odborné texty.
Kompetence auditora k přípravě interview, jeho vedení a zpracování záznamů (původní termín konání 1. 4. 2025) 04.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Formou interaktivního semináře si účastníci prohloubí své znalosti v oblasti získávání a hodnocení informací potřebných k provedení auditu. Zkušený lektor jim předá podněty ze své práce, které jim pomohou s přípravou a vedením auditorských rozhovorů. * ÚROVEŇ Pro interní auditory s menšími zkušenostmi. URČENO PRO Interní auditory s menšími zkušenostmi.
Vyšetřování podvodů v rámci organizace 04.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Cílem semináře je účastníkům představit oblast řízení rizika podvodného jednání – tzv. Anti-fraud management. * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Zaměstnanci z kontrolních útvarů – zejm.
Nejčastější pochybení při zadávání veřejných zakázek 07.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Spoluautorky zákona č. 134 - 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek upozorní účastníky semináře na nejčastější chyby, které jsou v rámci zadávacích řízení identifikovány a nabídnou východiska, jak takové počínání co nejlépe eliminovat. OBSAH SEMINÁŘE Nesprávné vymezení předmětu veřejné zakázk * ÚROVEŇ Pro pokročilé. URČENO PRO Interní auditory a vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územní samosprávné celky (kraje, Magistrátní města, obce) a jim.
Připojování stavebních záměrů na pozemní komunikace 08.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem kurzu je seznámit zejména stavební úřady s novou právní úpravou připojování staveb na pozemní komunikace. V rámci rekodifikace stavebního práva došlo ke kompetenčním změnám, proto bude pozornost věnována praktickým otázkám v projednávání tohoto typu stavebních záměrů a prováz

<< | | | | | | 6 | | | | >>


^


Školení - Kurzy # statni

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # statni

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení




^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: Autodesk Inventor – kurz iLogic v dubnu 2025 - Praha
^