logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: STUDIU STUDI ZASTR STRANA 3
STUDIU STUDI ZASTR


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # studiu-studi-zastr
 

Náhodný kurz/školení


ÚČETNICTVÍ A DAŇOVÁ EVIDENCE - Aktivní život od A do Z
Úspěšné absolvování kurzu je dostatečnou přípravou pro vstup do účetní profese. Absolvent umí zvládnout teoreticky i prakticky profesi účetní a umí tuto činnost samostatně vykonávat, resp.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: STUDIU STUDI ZASTR



<< | | | 3 | | | | | | | | | | >>

STUDIU STUDI ZASTR

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Barista/Baristka – státnice 09.02.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Rekvalifikační kurz pod hlavičkou MŠMT a MMR -Střihač psů Únor 2025 Havlíčkův Brod Podobné kurzy Tyto rekvalifikační kurzy Vám proplácí Úřad práce, proto je nutné s Úřadem práce spolupracovat. Celkový počet výukových hodin je 160, z toho Teorie 50 hodin, praxe 110 hodin + 2dny na závěrečné zkoušky, které jsou pro všechny rekvalifikační kurzy podmínkou. VÝUKA JE U OBOU VARIANT STEJNÁ 1. Provádění kompletní střihové úpravy psů * Rozpoznat z 30 obrázků nebo živých modelů různých plemen psů minimálně 20 plemen psů správně * Provést kompletní střihovou úpravu psa dlouhosrstého plemene dle standardu Mezinárodní kynologic
Dvoudenní kurz pro začátečníky i pokročilé - Stříhání a kosmetická úprava psů Únor 2025 Havlíčkův Brod Podobné kurzy Kurzy - stříhání, trimování a kosmetická úprava psů. Kurzy pro začátečníky i pokročilé. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zabývat střihovou úpravou psů profesionálně, ale i pro ty, kteří se rozhodli, že si chtějí kvalitně upravovat pouze svého domácího mazlíčka. Pro všechny osoby nad 18 let věku.
Barman - individuální kurz 21.02.2025 Praha Podobné kurzy S individuálním přístupem dosáhnete maximálních výsledků. Pokud patříte mezi velmi vytížené lidi a prahnete po kvalitním, individuálním a efektivním odborném kurzu , tento je určen právě vám. Kurz ušitý na míru vašim přáním a požadavkům. Kurz se koná ve vypsaném termínu, případně po dohodě v individuálním termínu a čase, který vám nejlépe vyhovuje.
Živnost - Cukrář 22.02.2025 Praha Podobné kurzy Získejte pro sebe Živnostenské oprávnění Cukrář - cukrářka. Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrá Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrář.
Živnost - Hostinská 22.02.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 23.02.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Nový stavební zákon v detailu - Územní plánování - použitelná judikatura 11.03.2025 Praha Podobné kurzy Program semináře: * Základní pojmy územního plánování (§ 12.) * Působnost ve věcech územního plánování (§ 19–29) * Cíle a úkoly územního plánování * charakter území v judikatuře * Dotčené orgány v procesu územního plánování a jejich vyjádření, 11.03.2025; 9.00 - cca 15.00 Vložné: 3290 Kč (včetně DPH). [ Oběd(y): +190 Kč - os. ] - 3290 (cena kurzu včetně DPH) - 2719
Nový stavební zákon v detailu - Územní plánování - použitelná judikatura - ON-LINE 11.03.2025 online Podobné kurzy Program semináře: * Základní pojmy územního plánování (§ 12.) * Působnost ve věcech územního plánování (§ 19–29) * Cíle a úkoly územního plánování * charakter území v judikatuře * Dotčené orgány v procesu územního plánování a jejich vyjádření, 11.03.2025; 9.00 - cca 15.00 Vložné: 2990 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 2990 (cena kurzu včetně DPH) - 2471
Barman - individuální kurz 14.03.2025 Praha Podobné kurzy S individuálním přístupem dosáhnete maximálních výsledků. Pokud patříte mezi velmi vytížené lidi a prahnete po kvalitním, individuálním a efektivním odborném kurzu , tento je určen právě vám. Kurz ušitý na míru vašim přáním a požadavkům. Kurz se koná ve vypsaném termínu, případně po dohodě v individuálním termínu a čase, který vám nejlépe vyhovuje.
Rekvalifikační kurz pod hlavičkou MŠMT a MMR -Střihač psů Březen 2025 Havlíčkův Brod Podobné kurzy Tyto rekvalifikační kurzy Vám proplácí Úřad práce, proto je nutné s Úřadem práce spolupracovat. Celkový počet výukových hodin je 160, z toho Teorie 50 hodin, praxe 110 hodin + 2dny na závěrečné zkoušky, které jsou pro všechny rekvalifikační kurzy podmínkou. VÝUKA JE U OBOU VARIANT STEJNÁ 1. Provádění kompletní střihové úpravy psů * Rozpoznat z 30 obrázků nebo živých modelů různých plemen psů minimálně 20 plemen psů správně * Provést kompletní střihovou úpravu psa dlouhosrstého plemene dle standardu Mezinárodní kynologic
Dvoudenní kurz pro začátečníky i pokročilé - Stříhání a kosmetická úprava psů Březen 2025 Havlíčkův Brod Podobné kurzy Kurzy - stříhání, trimování a kosmetická úprava psů. Kurzy pro začátečníky i pokročilé. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zabývat střihovou úpravou psů profesionálně, ale i pro ty, kteří se rozhodli, že si chtějí kvalitně upravovat pouze svého domácího mazlíčka. Pro všechny osoby nad 18 let věku.
Barista/Baristka – státnice 16.03.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Živnost - Cukrář 29.03.2025 Praha Podobné kurzy Získejte pro sebe Živnostenské oprávnění Cukrář - cukrářka. Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrá Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrář.
Živnost - Hostinská 29.03.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 30.03.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Barista/Baristka – státnice 13.04.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Rekvalifikační kurz pod hlavičkou MŠMT a MMR -Střihač psů Duben 2025 Havlíčkův Brod Podobné kurzy Tyto rekvalifikační kurzy Vám proplácí Úřad práce, proto je nutné s Úřadem práce spolupracovat. Celkový počet výukových hodin je 160, z toho Teorie 50 hodin, praxe 110 hodin + 2dny na závěrečné zkoušky, které jsou pro všechny rekvalifikační kurzy podmínkou. VÝUKA JE U OBOU VARIANT STEJNÁ 1. Provádění kompletní střihové úpravy psů * Rozpoznat z 30 obrázků nebo živých modelů různých plemen psů minimálně 20 plemen psů správně * Provést kompletní střihovou úpravu psa dlouhosrstého plemene dle standardu Mezinárodní kynologic
Dvoudenní kurz pro začátečníky i pokročilé - Stříhání a kosmetická úprava psů Duben 2025 Havlíčkův Brod Podobné kurzy Kurzy - stříhání, trimování a kosmetická úprava psů. Kurzy pro začátečníky i pokročilé. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zabývat střihovou úpravou psů profesionálně, ale i pro ty, kteří se rozhodli, že si chtějí kvalitně upravovat pouze svého domácího mazlíčka. Pro všechny osoby nad 18 let věku.
Barman - individuální kurz 17.04.2025 Praha Podobné kurzy S individuálním přístupem dosáhnete maximálních výsledků. Pokud patříte mezi velmi vytížené lidi a prahnete po kvalitním, individuálním a efektivním odborném kurzu , tento je určen právě vám. Kurz ušitý na míru vašim přáním a požadavkům. Kurz se koná ve vypsaném termínu, případně po dohodě v individuálním termínu a čase, který vám nejlépe vyhovuje.
Živnost - Cukrář 26.04.2025 Praha Podobné kurzy Získejte pro sebe Živnostenské oprávnění Cukrář - cukrářka. Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrá Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrář.
Živnost - Hostinská 26.04.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 27.04.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Barista/Baristka – státnice 11.05.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Rekvalifikační kurz pod hlavičkou MŠMT a MMR -Střihač psů Květen 2025 Havlíčkův Brod Podobné kurzy Tyto rekvalifikační kurzy Vám proplácí Úřad práce, proto je nutné s Úřadem práce spolupracovat. Celkový počet výukových hodin je 160, z toho Teorie 50 hodin, praxe 110 hodin + 2dny na závěrečné zkoušky, které jsou pro všechny rekvalifikační kurzy podmínkou. VÝUKA JE U OBOU VARIANT STEJNÁ 1. Provádění kompletní střihové úpravy psů * Rozpoznat z 30 obrázků nebo živých modelů různých plemen psů minimálně 20 plemen psů správně * Provést kompletní střihovou úpravu psa dlouhosrstého plemene dle standardu Mezinárodní kynologic
Dvoudenní kurz pro začátečníky i pokročilé - Stříhání a kosmetická úprava psů Květen 2025 Havlíčkův Brod Podobné kurzy Kurzy - stříhání, trimování a kosmetická úprava psů. Kurzy pro začátečníky i pokročilé. Tyto kurzy jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zabývat střihovou úpravou psů profesionálně, ale i pro ty, kteří se rozhodli, že si chtějí kvalitně upravovat pouze svého domácího mazlíčka. Pro všechny osoby nad 18 let věku.
Barman - individuální kurz 22.05.2025 Praha Podobné kurzy S individuálním přístupem dosáhnete maximálních výsledků. Pokud patříte mezi velmi vytížené lidi a prahnete po kvalitním, individuálním a efektivním odborném kurzu , tento je určen právě vám. Kurz ušitý na míru vašim přáním a požadavkům. Kurz se koná ve vypsaném termínu, případně po dohodě v individuálním termínu a čase, který vám nejlépe vyhovuje.
Živnost - Cukrář 24.05.2025 Praha Podobné kurzy Získejte pro sebe Živnostenské oprávnění Cukrář - cukrářka. Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrá Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrář.
Živnost - Hostinská 24.05.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 25.05.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Cukrář 21.06.2025 Praha Podobné kurzy Získejte pro sebe Živnostenské oprávnění Cukrář - cukrářka. Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrá Cukrářský program určený profihobíkům, kteří žijí cukrařinou a zručně ji ovládají, ve kterém se cíleně zaměříme na splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Cukrář.
Živnost - Hostinská 21.06.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Živnost - Hostinská 22.06.2025 Praha Podobné kurzy Živnostenské oprávnění na Hostinskou činnost. Živnostenské oprávnění Cukrář. * Živnost - Hostinská standard # Vzdělávací program pro splnění požadavku Odborné způsobilosti dle zákona pro řemeslné živnosti a získání Živnostenského oprávnění v oboru Hostinská činnost. Připravíme Vás a navíc vybavíme výstupním profesním dokumentem, bez kterého se neobejdete.
Barman - individuální kurz 26.06.2025 Praha Podobné kurzy S individuálním přístupem dosáhnete maximálních výsledků. Pokud patříte mezi velmi vytížené lidi a prahnete po kvalitním, individuálním a efektivním odborném kurzu , tento je určen právě vám. Kurz ušitý na míru vašim přáním a požadavkům. Kurz se koná ve vypsaném termínu, případně po dohodě v individuálním termínu a čase, který vám nejlépe vyhovuje.
Barista/Baristka – státnice 29.06.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Změny ve mzdové účtárně a personální oblasti od 1. 1. 2025 07.02.2025 Praha Podobné kurzy Na semináři získáte aktuální přehled změn ve mzdové a personální oblasti. * Změny v pracovněprávní oblasti: Změny v zákoníku práce od 1. Seminář je určen pro mzdové účetní, personalisty a ostatní zaměstnance, kteří chtějí získat ucelený přehled o změnách ve mzdové účtárně v roce 2025.
Změny ve mzdové účtárně a personální oblasti od 1. 1. 2025 07.02.2025 online Podobné kurzy Na semináři získáte aktuální přehled změn ve mzdové a personální oblasti. * Změny v pracovněprávní oblasti: Změny v zákoníku práce od 1. Seminář je určen pro mzdové účetní, personalisty a ostatní zaměstnance, kteří chtějí získat ucelený přehled o změnách ve mzdové účtárně v roce 2025.
Mozkové fitness 2 03.03.2025 Praha Podobné kurzy Stává se vám, že si v kritickém okamžiku nemůžete vzpomenout na důležitou věc? Trvá Vám příliš dlouho nastudovat odborný text? Kurz Mozkové fitness 2 probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Mozkové fitness 2 se účastní maximálně 8 osob.
Mozkové fitness 2 03.03.2025 Kolín Podobné kurzy Stává se vám, že si v kritickém okamžiku nemůžete vzpomenout na důležitou věc? Trvá Vám příliš dlouho nastudovat odborný text? Kurz Mozkové fitness 2 probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Mozkové fitness 2 se účastní maximálně 8 osob.
Mozkové fitness 1 16.05.2025 Praha Podobné kurzy Stává se vám, že si v kritickém okamžiku nemůžete vzpomenout na důležitou věc? Trvá Vám příliš dlouho nastudovat odborný text? Kurz Mozkové fitness 1 probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Mozkové fitness 1 se účastní maximálně 8 osob.

<< | | | 3 | | | | | | | | | | >>


a nebo pouze školení : studiu | studi | zastr
^


Školení - Kurzy # studiu studi zastr

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # studiu studi zastr

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |










^
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: DPH ve stavebnictví na příkladech z praxe v únoru 2025 - online
^