logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: TRZ STRANA 2


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # trz
 

Náhodný kurz/školení


Kontingenční tabulky v MS Excel - NICOM, a.s.
Předpokládané znalosti Znalosti odpovídající obsahu kurzu : Microsoft Excel – základní kurz. Cíl kurzu Automaticky a podvědomě pracovat s kontingenční tabulkou a rozpoznat všechny případy jejího využi.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: TRZ



<< | | 2| >>

TRZ

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Kavárník 01.08.2025 Praha Podobné kurzy Nabitý vzdělávací program, který je určen všem zájemcům bažícím svou budoucnost zasvětit kávě a těm, kteří pomýšlejí na osamostatnění a otevření svého vlastního podniku vonícího kávou. V kurzu se zaměříme mimo jiné na profitabilitu vaší kavárny, její správné vedení a jak na to stát se úspěšným a Profil certifikovaného kavárníka: Absolvent tohoto kurzu umí připravit celý nápojový lístek, ovládá latte art. Je obeznámen s provozem a technologiemi v kavárně, umí obsluhovat kávovar, kávomlýnek.
Realitní zprostředkovatel/ka – rekvalifikační kurz online 02.09.2025 on-line Podobné kurzy Rekvalifikační online kurz zakončen profesní zkouškou podle NSK. Odborná příprava osob, kteří chtějí nebo již pracují jako realitní makléři. Rozsah kurzu : 100 hodin + zkouška Harmonogram: 70 hodin teorie – výuka [3 x týdně, 5 hodin denně, podrobněji u kontaktní osoby] 30 hodin praxe – v realitních kancelářích Zkoušku je možné složit 19. 04.
KADEŘNÍK, KADEŘNICE 06.09.2025 Ostrava - Mariánské Hory Podobné kurzy Absolvent se v rekvalifikačním kurzu naučí technice mytí, masáže hlavy a regenerace vlasů, dámské a pánské střihy, barvení, odbarvování, tónování a melírování vlasů, holení vousů a zhotovování vodové a trvalé ondulace. Bude umět poskytovat poradenské služby z hlediska ošetřování vlasů a návrhu na účastníky se základním vzděláním, je zapotřebí mít zdravotní způsobilost a zdravotní průkaz
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ 06.09.2025 Havířov, Karviná, Frýdek Míste Podobné kurzy Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace. Minimálně ukončené střední vzdělání. Zařazení do rekvalifikace bude umožněno všem zájemcům, kteří splňují vstupní předpoklady.
Manažer - rekvalifikační kurz dálkově 09.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Všem, kteří chtějí rozšířit své znalosti z oblastí souvisejících s prací manažera. Těm, kteří chtějí obdržet osvědčení o rekvalifikaci z oboru management.
Základy podnikání - rekvalifikační kurz dálkově 09.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Všem, kteří chtějí začít podnikat nebo již podnikají a rádi by se orientovali v oblastech – marketing, ekonomie, pracovní a obchodní právo, komunikace. Součástí kurzu je sestavení vlastního podnikatelského záměru - plánu na míru podnikatele, studenti si vytvoří jeho návrh včetně prezentace.
SPECIALISTA MARKETINGU - rekvalifikační kurz DÁLKOVĚ se získáním profesní kvalifikace s garancí MPSV 09.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Rekvalifikace Barista 15.09.2025 Praha Podobné kurzy Přejete si stát se Baristou nebo mít svou vlastní kavárnu? . Kurz je určen: Široké veřejnosti kávomilců pro získání potřebné kvalifikace s následným uplatněním a získáním zaměstnání v novém oboru, zájemcům o podnikání s cílem mít vlastní kavárnu, zaměstnancům v gastro oborech jako rozšiřující kvalifikace, ale i těm, kteří se chtějí stát profesionálním barist
Kavárník 15.09.2025 Praha Podobné kurzy Nabitý vzdělávací program, který je určen všem zájemcům bažícím svou budoucnost zasvětit kávě a těm, kteří pomýšlejí na osamostatnění a otevření svého vlastního podniku vonícího kávou. V kurzu se zaměříme mimo jiné na profitabilitu vaší kavárny, její správné vedení a jak na to stát se úspěšným a Profil certifikovaného kavárníka: Absolvent tohoto kurzu umí připravit celý nápojový lístek, ovládá latte art. Je obeznámen s provozem a technologiemi v kavárně, umí obsluhovat kávovar, kávomlýnek.
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ 22.09.2025 Havířov, Karviná, Frýdek Míste Podobné kurzy Po ukončení kurzu absolvent má veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace. Minimálně ukončené střední vzdělání. Zařazení do rekvalifikace bude umožněno všem zájemcům, kteří splňují vstupní předpoklady.
REKVALIFIKACE BARMAN 29.09.2025 Praha Podobné kurzy Přemýšlíte o tom, že byste změnili povolání? Chcete, aby vás nová práce konečně bavila? Kurz je určen široké veřejnosti, osobám vedených na Úřadech práce ČR, nezaměstnaným pro získání potřebné kvalifikace s následným uplatněním a získáním zaměstnání v novém oboru, zaměstnancům v gastro oborech jako rozšiřující kvalifikace, ale i ostatním zájemcům, pro které je nápojová gastronomie a ba
REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVATEL - akreditovánono MŠMT ČR, včetně ZKOUŠKY, úspěšný absolvent obdrží DOKLAD pro VÁZANOU ŽIVNOST Realitní zprostředkovatel 30.09.2025 Praha Podobné kurzy Osvobozeno od DPH # Absolvujte s námi přípravný akreditovaný rekvalifikační kurz Realitní zprostředkovatel zakončený zkouškou odborné způsobilosti! Po absolvování kurzu a složení zkoušky získáte osvědčení odborné způsobilosti. * Všem, kteří chtějí získat nebo si doplnit, znalosti z oblasti obchodování s nemovitostmi * Začátečníkům v oboru realit i praktikujícím realitním makléřům, kteří si chtějí vylepšit své vzdělání * Všem, kteří zároveň chtějí získat profesní kvalifikaci a Osvědčení o profesní kvalif
Kavárník 11.10.2025 Praha Podobné kurzy Nabitý vzdělávací program, který je určen všem zájemcům bažícím svou budoucnost zasvětit kávě a těm, kteří pomýšlejí na osamostatnění a otevření svého vlastního podniku vonícího kávou. V kurzu se zaměříme mimo jiné na profitabilitu vaší kavárny, její správné vedení a jak na to stát se úspěšným a Profil certifikovaného kavárníka: Absolvent tohoto kurzu umí připravit celý nápojový lístek, ovládá latte art. Je obeznámen s provozem a technologiemi v kavárně, umí obsluhovat kávovar, kávomlýnek.
Manažer - rekvalifikační kurz dálkově 13.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Všem, kteří chtějí rozšířit své znalosti z oblastí souvisejících s prací manažera. Těm, kteří chtějí obdržet osvědčení o rekvalifikaci z oboru management.
Základy podnikání - rekvalifikační kurz dálkově 13.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Všem, kteří chtějí začít podnikat nebo již podnikají a rádi by se orientovali v oblastech – marketing, ekonomie, pracovní a obchodní právo, komunikace. Součástí kurzu je sestavení vlastního podnikatelského záměru - plánu na míru podnikatele, studenti si vytvoří jeho návrh včetně prezentace.
SPECIALISTA MARKETINGU - rekvalifikační kurz DÁLKOVĚ se získáním profesní kvalifikace s garancí MPSV 13.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Manažer - rekvalifikační kurz dálkově 10.11.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Všem, kteří chtějí rozšířit své znalosti z oblastí souvisejících s prací manažera. Těm, kteří chtějí obdržet osvědčení o rekvalifikaci z oboru management.
Základy podnikání - rekvalifikační kurz dálkově 10.11.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Všem, kteří chtějí začít podnikat nebo již podnikají a rádi by se orientovali v oblastech – marketing, ekonomie, pracovní a obchodní právo, komunikace. Součástí kurzu je sestavení vlastního podnikatelského záměru - plánu na míru podnikatele, studenti si vytvoří jeho návrh včetně prezentace.
SPECIALISTA MARKETINGU - rekvalifikační kurz DÁLKOVĚ se získáním profesní kvalifikace s garancí MPSV 10.11.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Rekvalifikace Barista 24.11.2025 Praha Podobné kurzy Přejete si stát se Baristou nebo mít svou vlastní kavárnu? . Kurz je určen: Široké veřejnosti kávomilců pro získání potřebné kvalifikace s následným uplatněním a získáním zaměstnání v novém oboru, zájemcům o podnikání s cílem mít vlastní kavárnu, zaměstnancům v gastro oborech jako rozšiřující kvalifikace, ale i těm, kteří se chtějí stát profesionálním barist
Kavárník 30.11.2025 Praha Podobné kurzy Nabitý vzdělávací program, který je určen všem zájemcům bažícím svou budoucnost zasvětit kávě a těm, kteří pomýšlejí na osamostatnění a otevření svého vlastního podniku vonícího kávou. V kurzu se zaměříme mimo jiné na profitabilitu vaší kavárny, její správné vedení a jak na to stát se úspěšným a Profil certifikovaného kavárníka: Absolvent tohoto kurzu umí připravit celý nápojový lístek, ovládá latte art. Je obeznámen s provozem a technologiemi v kavárně, umí obsluhovat kávovar, kávomlýnek.
Kavárník 13.12.2025 Praha Podobné kurzy Nabitý vzdělávací program, který je určen všem zájemcům bažícím svou budoucnost zasvětit kávě a těm, kteří pomýšlejí na osamostatnění a otevření svého vlastního podniku vonícího kávou. V kurzu se zaměříme mimo jiné na profitabilitu vaší kavárny, její správné vedení a jak na to stát se úspěšným a Profil certifikovaného kavárníka: Absolvent tohoto kurzu umí připravit celý nápojový lístek, ovládá latte art. Je obeznámen s provozem a technologiemi v kavárně, umí obsluhovat kávovar, kávomlýnek.
Trendy na trhu práce a jak správně připravit nábor zaměstnanců? 12.06.2025 Praha 2 Podobné kurzy Jak co nejlépe nastavit náborový proces vůči kandidátům na trhu práce, zacílení, jak nastavit proces náboru (kvalitu a rychlost), trendy z trhu práce, čeho se vyvarovat. OBSAH SEMINÁŘE Náborový proces, jeho postup a použité nástroje.

<< | | 2| >>


Další kurzy a školení : Obchodování na komoditních trzích


Školení - Kurzy # trz

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # trz

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení



Poslední hledané kurzy a/nebo školení


řidič vozidla dopravy nemocných a raněných , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , řidič vozidla dopravy nemocných a raněných , testy vysokozdvižný vozík OR odpovědí OR č , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , wx-lt-redirect-php-url-mgclub-org-ua-showthread-php-t-62p-1242viewfull-1 , -izhforum-info-forum-izhevsk-viewtopic-php-f-39t-125758p-244211 , wx.lt/redirect.php?url=https , wx.lt/redirect.php?url=https , strojní průkaz na bagr liberec , strojní průkaz na bagr liberec , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , specialista stavební inženýring , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , design , or-byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce , or-byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce , or-byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce , byt-or-správa-or-společenství-or-vlastníků-or-bytový-or-bytová-or-družstvo-or-družstva-or-správce-or , zkušební testy otázky a odpovědi sanitář , zkušební-testy-otázky-a-odpovědi-sanitář , zahradní architekt , wx.lt/redirect.php?url=https , Cvičení dle Mojžíšová , chlaďařské zkoušky , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Akreditovaný kurz: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách [150 hod.], rekvalifikace MPSV ČR OSTRAVA v květnu 2025 - Moravská Ostrava a Přívoz
^