logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: ZEJMÉN STRANA 8


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # zejmén
 

Náhodný kurz/školení


CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK: Kultura řeči a umění jednat s lidmi - Středisko vzdělávání s.r.o.
Podmaňte si jednu z nejstarších jazykových disciplín, která vznikla již ve starověku! Naučte se pracovat s hlasem a správně artikulovat.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: ZEJMÉN



<< | | | | | | | 8 | | | | | | >>

ZEJMÉN

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Novinky v běhu novel zákoníku práce - Co vše se mění u dohod o provedení práce od 1.1.2025 a jak se s tím v praxi vypořádat 09.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Změny v souvislosti s přijetím několika novel zákoníku práce v roce 2024 včetně novinek účinných od 1. 1. Cíl semináře Změny v souvislosti s přijetím několika novel zákoníku práce v roce 2024 včetně novinek účinných od 1. 1.
Zákon o silničním provozu – řidičské oprávnění, řidičský průkaz, registr řidičů 10.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-828 - 2021; Řidičské průkazy - aktuální problémy (webinář) Cílem semináře je seznámit posluchače s ustanoveními zákona č. 361 - 2000 Sb. Cílem semináře je seznámit posluchače s ustanoveními zákona č. 361 - 2000 Sb.
Zákon o silničním provozu – řidičské oprávnění, řidičský průkaz, registr řidičů 10.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-828 - 2021; Řidičské průkazy - aktuální problémy (webinář) Cílem semináře je seznámit posluchače s ustanoveními zákona č. 361 - 2000 Sb. Cílem semináře je seznámit posluchače s ustanoveními zákona č. 361 - 2000 Sb.
Nový stavební zákon a judikatura ve věcech stavebních - aktuálně 10.04.2025 Praha Podobné kurzy Základní témata semináře: * využitelnost judikatury správních soudů v praxi správních orgánů i dotčených osob * zásady práce s judikaturou správních soudů * judikatura správních soudů z oblasti stavebního práva a nové stavební právo - organizace veřejné sprá 10.04.2025; 9.00 - cca 16.00 Vložné: 3390 Kč (včetně DPH). [ Oběd(y): +190 Kč - os. ] - 3390 (cena kurzu včetně DPH) - 2801
Nový stavební zákon a judikatura ve věcech stavebních - aktuálně - ON-LINE 10.04.2025 online Podobné kurzy Základní témata semináře: * využitelnost judikatury správních soudů v praxi správních orgánů i dotčených osob * zásady práce s judikaturou správních soudů * judikatura správních soudů z oblasti stavebního práva a nové stavební právo - organizace veřejné sprá 10.04.2025; 9.00 - cca 16.00 Vložné: 3090 Kč (včetně DPH). [ Bez stravování. ] - 3090 (cena kurzu včetně DPH) - 2553
Novela zákoníku práce 11.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Seminář je zaměřen na veškeré změny, které se odehrají v zákoníku práce v 2. pololetí roku 2024. Seminář je zaměřen na veškeré změny, které se odehrají v zákoníku práce v 2. pololetí roku 2024 Obsah semináře Stručné připomenutí hlavních změn v poslední účinné novele zákoníku práce (zákon č.
Novela zákoníku práce 11.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Seminář je zaměřen na veškeré změny, které se odehrají v zákoníku práce v 2. pololetí roku 2024. Seminář je zaměřen na veškeré změny, které se odehrají v zákoníku práce v 2. pololetí roku 2024 Obsah semináře Stručné připomenutí hlavních změn v poslední účinné novele zákoníku práce (zákon č.
Barista/Baristka – státnice 13.04.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz Duben 2025 Zlín Podobné kurzy Rekvalifikační kurs LEPENÍ 3D WRAP fólií na KAROSERIE automobilu [celopolep a částečný polep vozidla fóliemi určenými pro polep karoserie, reklama na vozidle, folie na kroserie, folie namísto laku, reklama na auto] Lepení folií na automobily [celopolep a částečný polep vozidla foliemi určenými pro polep karoserie] Skládá se z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem, celodenně po dobu jednoho týdne [minimálně] formou velmi intenzivní celodenní výuky od 8-17 hodin.
Nejčastější chyby při nakládání s majetkem obce či kraje 15.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-458 - 2021; Péče o majetek obce (webinář) Cíl semináře Cílem akreditovaného semináře je seznámit účastníky s problematikou nakládání s majetkem obcí a poukázat na nejčastější chyby, a to včetně doporučení, jak jim předcházet. Účastníci budou seznámeni se základními Cíl semináře Cílem akreditovaného semináře je seznámit účastníky s problematikou nakládání s majetkem obcí a poukázat na nejčastější chyby, a to včetně doporučení, jak jim předcházet. Účastníci budou seznámeni se základními pojmy vztahujícími se k dané problematice a jejich zasazení do systému pr
Nejčastější chyby při nakládání s majetkem obce či kraje 15.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-458 - 2021; Péče o majetek obce (webinář) Cíl semináře Cílem akreditovaného semináře je seznámit účastníky s problematikou nakládání s majetkem obcí a poukázat na nejčastější chyby, a to včetně doporučení, jak jim předcházet. Účastníci budou seznámeni se základními Cíl semináře Cílem akreditovaného semináře je seznámit účastníky s problematikou nakládání s majetkem obcí a poukázat na nejčastější chyby, a to včetně doporučení, jak jim předcházet. Účastníci budou seznámeni se základními pojmy vztahujícími se k dané problematice a jejich zasazení do systému pr
Registr smluv - aktuální vývojové tendence 15.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-463 - 2021; Zákon o registru smluv (webinář) Cíl semináře : Obohatit sebe a ostatní o nové poznatky a postřehy z aplikační praxe. Prohloubit znalosti. Cíl semináře : Obohatit sebe a ostatní o nové poznatky a postřehy z aplikační praxe. Prohloubit znalosti.
Pracovní právo a judikatura ve víru změn roku 2025 – a co nás čeká dál? 15.04.2025 Praha 2 Podobné kurzy Flexibilizační novelizace zákoníku práce, která nabyde účinnosti v roce 2025 vstoupí do dějin českého pracovního práva změnami, které pod dlouhých letech relativní stability mají potenciál rozkolísat (byť jen dočasně) významné oblasti pracovního práva: zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou, * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory, kontrolory, compliance pracovníky, personalisty, risk manažery a další, pro které je potřebné orientovat se v aktuálních změnách v pracovním právu a v souvisejících oblastech.
Jak na tvůrčí psaní III # pro autory, redaktory, učitele češtiny Duben 2025 Velké Němčice Podobné kurzy Třetí část komplexního kurzu pro autory. Celý kurz je založen na nové publikaci stejného názvu - Jak na tvůrčí psaní [vydal C-Press, nakladatelský dům Albatros, 2022]. autory - začínající, ale i ty, kteří už se psaním mají zkušenosti redaktory učitele češtiny
Obecné studijní předpoklady SCIO OSP Z/R - online příprava Duben 2025 Česká republika Podobné kurzy Moderní on-line kurz Vás připraví k přijímacím zkouškám na vysoké školy, které jsou založeny na testu Obecné studijní předpoklady [OSP] organizovaným společností SCIO. Forma kurzu výuka v kurzu probíhá plně online, přes internet výklad teorie je prováděn nad lektorem komentovanými [audio] slidy, ke každému slidu je podrobné textové vysvětlení výuková část je založená na textu, grafice, audiu a množst
Testy studijních předpokladů TSP MU - online příprava Duben 2025 Česká republika Podobné kurzy On-line kurz Vás připraví k přijímacím zkouškám na vysoké školy, které jsou založeny na Testu studijních předpokladů - TSP MU. Forma kurzu výuka v kurzu probíhá plně online, přes internet výklad teorie je prováděn nad lektorem komentovanými [audio] slidy, ke každému slidu je podrobné textové vysvětlení výuková část je založená na textu, grafice, audiu a množst
Správní řád - cyklus se zkušebním komisařem 16.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Přednáška by měla sloužit především úředníkům ÚSC, kteří nemají právnické vzdělání. Může být vhodná i pro právníky nebo další úředníky, kteří vykonávají agendy, v nichž SŘ příliš nevyužívají nebo se na ně zatím vztahuje p Cíl semináře Přednáška by měla sloužit především úředníkům ÚSC, kteří nemají právnické vzdělání. Může být vhodná i pro právníky nebo další úředníky, kteří vykonávají agendy, v nichž SŘ příliš nevyužívají nebo se na ně zatím vztahuje pouze v rozsahu základních zásad a neformálních úkonů dle Čtvr
Správní řád - cyklus se zkušebním komisařem 16.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Cíl semináře Přednáška by měla sloužit především úředníkům ÚSC, kteří nemají právnické vzdělání. Může být vhodná i pro právníky nebo další úředníky, kteří vykonávají agendy, v nichž SŘ příliš nevyužívají nebo se na ně zatím vztahuje p Cíl semináře Přednáška by měla sloužit především úředníkům ÚSC, kteří nemají právnické vzdělání. Může být vhodná i pro právníky nebo další úředníky, kteří vykonávají agendy, v nichž SŘ příliš nevyužívají nebo se na ně zatím vztahuje pouze v rozsahu základních zásad a neformálních úkonů dle Čtvr
Zákon o pedagogických pracovnících - včetně aktuální novelizace 22.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-767 - 2022; Zákon o pedagogických pracovnících Cíl semináře Seznámení s předpokládanými a navrhovanými změnami zákona o pedagogických pracovnících. Diskuse nad problematickými ustanoveními stávajícího zákona z hlediska praktického dopadu. Cíl semináře Seznámení s předpokládanými a navrhovanými změnami zákona o pedagogických pracovnících. Diskuse nad problematickými ustanoveními stávajícího zákona z hlediska praktického dopadu.
Zákon o pedagogických pracovnících - včetně aktuální novelizace 22.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-767 - 2022; Zákon o pedagogických pracovnících Cíl semináře Seznámení s předpokládanými a navrhovanými změnami zákona o pedagogických pracovnících. Diskuse nad problematickými ustanoveními stávajícího zákona z hlediska praktického dopadu. Cíl semináře Seznámení s předpokládanými a navrhovanými změnami zákona o pedagogických pracovnících. Diskuse nad problematickými ustanoveními stávajícího zákona z hlediska praktického dopadu.
Právní minimum pro efektivní nákup 24.04.2025 Praha Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Manažer nákupu , lze jej však absolvovat i samostatně. V rámci semináře si vysvětlíme důležitost právního zajištění nákupu, budou identifikovány různé druhy rizik spojené s nákupem a zároveň popsány metody jejich eliminace. Seminář je součástí vzdělávacího cyklu Certifikovaný manažer nákupu , ale je možné absolvovat seminář i samostatně.
Obstrukce účastníků přestupkového řízení v silničním provozu - jak být pánem řízení 24.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-877 - 2021; Obstrukce účastníků přestupkového řízení v silničním provozu (webinář) Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou obstrukčních taktik a postupů účastníků správních řízení o přestupcích v silničním provozu a doporučí, jak zajistit potřebné uplatňování práv účastníků řízení a přitom současně předcházet maření smyslu a účelu přestu
Obstrukce účastníků přestupkového řízení v silničním provozu - jak být pánem řízení 24.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-877 - 2021; Obstrukce účastníků přestupkového řízení v silničním provozu (webinář) Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou obstrukčních taktik a postupů účastníků správních řízení o přestupcích v silničním provozu a doporučí, jak zajistit potřebné uplatňování práv účastníků řízení a přitom současně předcházet maření smyslu a účelu přestu
Výkon správy nemovitostí 28.04.2025 Praha Podobné kurzy Kurz je určen všem zájemcům, kteří se zabývají nebo se chtějí věnovat správě nemovitostí. Základní aspekty správy nemovitostí [úvod do problematiky] * Charakteristika správy nemovitostí [včetně přehledu činností zajišťovaných správcem; info o řadě právních norem pro výkon správy; rozlišení správy nemovitostí podle jednotlivých typů vlastnictví nemovitostí; odlišnosti správy bytových a
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 30.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-188 - 2023; Průběh správního řízení se zaměřením na řešení obstrukcí účastníků (webinář) Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Obstrukce v přestupkovém řízení a způsoby obrany proti nim 30.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-188 - 2023; Průběh správního řízení se zaměřením na řešení obstrukcí účastníků (webinář) Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit úředníky rozhodující v přestupkovém řízení o procesních postupech při zneužívání obstrukcí v přestupkovém řízení. Obsah semináře Pro přestupkové řízení je typická snaha docílit zániku odpovědnosti za přestupek v důsledku uplynutí promlčecí doby.
Registr smluv - aktuální vývojové tendence 06.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - PV-463 - 2021; Zákon o registru smluv (webinář) Cíl semináře : Obohatit sebe a ostatní o nové poznatky a postřehy z aplikační praxe. Prohloubit znalosti. Cíl semináře : Obohatit sebe a ostatní o nové poznatky a postřehy z aplikační praxe. Prohloubit znalosti.
Barista/Baristka – státnice 11.05.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Sociální sítě: příležitost, nebo reputační riziko? 12.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Ukázat na praktických příkladech rizika i příležitosti spojené s využíváním sociálních sítí ve firmách. OBSAH SEMINÁŘE Nejpoužívanější sociální sítě v současné době, jejich specifika, rozdíly, parametry. * ÚROVEŇ Pro začátečníky. URČENO PRO Interní auditory, risk manažery a další osoby, které mají zájem o problematiku sociálních sítí, potenciálu jejich využití a rizika s tím spojená.
Účetní výkaznictví organizací veřejného sektoru - souvislosti s řídicími a kontrolními systémy 14.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Získání znalosti o základních konstrukčních pravidlech systému účetního výkaznictví účetních jednotek veřejného sektoru – tzv. vybraných účetních jednotek (cíle a smysl účetního výkaznictví, předpoklady a zásady použité pro účetní závěrky, prvky účetní závěrky) a toho, jak jsou vtěleny do závazných * ÚROVEŇ Pro všechny úrovně. URČENO PRO Interní auditory případně pro další ekonomické pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územní samosprávné celky (kraje, statu.
Čeština v úřední praxi včetně novinek v pravopise a tvarosloví 14.05.2025 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Cílem semináře je seznámit administrativní pracovníky, úředníky státní správy a samosprávy a další účastníky se základními náležitostmi úředních písemností oficiálního i interního charakteru, včetně elektronických. Účastníci se seznámí se zásadami české státní normy pro úpravu dokume *
Čeština v úřední praxi včetně novinek v pravopise a tvarosloví 14.05.2025 online Podobné kurzy Cíl semináře Cílem semináře je seznámit administrativní pracovníky, úředníky státní správy a samosprávy a další účastníky se základními náležitostmi úředních písemností oficiálního i interního charakteru, včetně elektronických. Účastníci se seznámí se zásadami české státní normy pro úpravu dokume *
Lepení folií na karoserie automobilů - Rekvalifikační kurz Květen 2025 Zlín Podobné kurzy Rekvalifikační kurs LEPENÍ 3D WRAP fólií na KAROSERIE automobilu [celopolep a částečný polep vozidla fóliemi určenými pro polep karoserie, reklama na vozidle, folie na kroserie, folie namísto laku, reklama na auto] Lepení folií na automobily [celopolep a částečný polep vozidla foliemi určenými pro polep karoserie] Skládá se z krátké praktické části a poté intenzivní výuky praktického lepení s lektorem, celodenně po dobu jednoho týdne [minimálně] formou velmi intenzivní celodenní výuky od 8-17 hodin.
Jak na tvůrčí psaní III # pro autory, redaktory, učitele češtiny Květen 2025 Velké Němčice Podobné kurzy Třetí část komplexního kurzu pro autory. Celý kurz je založen na nové publikaci stejného názvu - Jak na tvůrčí psaní [vydal C-Press, nakladatelský dům Albatros, 2022]. autory - začínající, ale i ty, kteří už se psaním mají zkušenosti redaktory učitele češtiny
Testy studijních předpokladů TSP MU - online příprava Květen 2025 Česká republika Podobné kurzy On-line kurz Vás připraví k přijímacím zkouškám na vysoké školy, které jsou založeny na Testu studijních předpokladů - TSP MU. Forma kurzu výuka v kurzu probíhá plně online, přes internet výklad teorie je prováděn nad lektorem komentovanými [audio] slidy, ke každému slidu je podrobné textové vysvětlení výuková část je založená na textu, grafice, audiu a množst
Obecné studijní předpoklady SCIO OSP Z/R - online příprava Květen 2025 Česká republika Podobné kurzy Moderní on-line kurz Vás připraví k přijímacím zkouškám na vysoké školy, které jsou založeny na testu Obecné studijní předpoklady [OSP] organizovaným společností SCIO. Forma kurzu výuka v kurzu probíhá plně online, přes internet výklad teorie je prováděn nad lektorem komentovanými [audio] slidy, ke každému slidu je podrobné textové vysvětlení výuková část je založená na textu, grafice, audiu a množst
Intenzivní floristický kurz (čtyřdenní) 20.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Doporučujeme těm, kteří se chtějí někdy v budoucnu květinám profesionálně věnovat, či všem, pro které je práce s květinami velkým koníčkem. Budeme se těšit!
Novela zákoníku práce 20.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Seminář je zaměřen na veškeré změny, které se odehrají v zákoníku práce v 2. pololetí roku 2024. Seminář je zaměřen na veškeré změny, které se odehrají v zákoníku práce v 2. pololetí roku 2024 Obsah semináře Stručné připomenutí hlavních změn v poslední účinné novele zákoníku práce (zákon č.
Novela zákoníku práce 20.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - AK - I-4 - 2010;akreditace instituce Seminář je zaměřen na veškeré změny, které se odehrají v zákoníku práce v 2. pololetí roku 2024. Seminář je zaměřen na veškeré změny, které se odehrají v zákoníku práce v 2. pololetí roku 2024 Obsah semináře Stručné připomenutí hlavních změn v poslední účinné novele zákoníku práce (zákon č.
Specifika práce s Romy pro pomáhající profese 20.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2024 - 0242-SP; Specifika práce s Romy pro pomáhající profese MV - AK - PV-208 - 2024; Specifika práce s Romy pro pomáhající profese (webinář) Cíl semináře Seznámení s některými klíčovými oblastmi při práci s romskými klienty s důrazem na pochopení kulturních a soci Cíl semináře Seznámení s některými klíčovými oblastmi při práci s romskými klienty s důrazem na pochopení kulturních a sociálních specifik. Seminář poskytuje základní vhled do základních historických faktů přítomnosti Romů v Evropě a v českých zemích, zároveň poskytne prostor pro seznámení se zák

<< | | | | | | | 8 | | | | | | >>


^


Školení - Kurzy # zejmén

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # zejmén

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Akreditovaný kurz: Pracovník v administrativě online (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) v březnu 2025 - on-line
^