logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: ZVLASTNICH STRANA 7


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # zvlastnich
 

Náhodný kurz/školení


Microsoft Excel – základní kurz - NICOM, a.s.
Předpokládané znalosti Základní znalost práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Orientovat se v programu MS Excel, dokázat v něm tvořit jednoduché tabulky se základními vzorci a funkcemi a následně je zpracovávat do atraktivních grafů.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: ZVLASTNICH



<< | | | | | | | 7 | | >>

ZVLASTNICH

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Zákon o hl. městě Praze - aplikační praxe 04.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky s aplikační praxí zákona č. 131 - 2000 Sb.
Zákon č. 250/2016 Sb. – řízení před správním orgánem I. stupně 05.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je podrobné rozebrání procesních postupů, jež realizuje správní orgán I. stupně při projednávání přestupků na úseku veřejného pořádku, občanského soužití a majetku.
Zákon č. 250/2016 Sb. – řízení před správním orgánem I. stupně 05.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je podrobné rozebrání procesních postupů, jež realizuje správní orgán I. stupně při projednávání přestupků na úseku veřejného pořádku, občanského soužití a majetku.
Místní poplatky – jejich specifika v praxi 06.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem školení je prohloubit znalosti účastníků vzdělávání v oblasti správy místních poplatků a zaměřit se na nejčastější situace, ke kterým dochází při stanovování a placení místních poplatků. Zároveň budou rozebrány problematické aspekty správy místních poplatků v návaznosti na kons
Místní poplatky – jejich specifika v praxi 06.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem školení je prohloubit znalosti účastníků vzdělávání v oblasti správy místních poplatků a zaměřit se na nejčastější situace, ke kterým dochází při stanovování a placení místních poplatků. Zároveň budou rozebrány problematické aspekty správy místních poplatků v návaznosti na kons
Vybrané agendy silničního správního úřadu 06.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je prohloubit znalosti v oblasti agend na úseku pozemních komunikací a rozšířit znalosti zájemců z řad odborné veřejnosti. Lektor se věnuje především praktickým otázkám v projednávání a vedení vybraných typů správních řízení na úseku pozemních komunikací.
Vybrané agendy silničního správního úřadu 06.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je prohloubit znalosti v oblasti agend na úseku pozemních komunikací a rozšířit znalosti zájemců z řad odborné veřejnosti. Lektor se věnuje především praktickým otázkám v projednávání a vedení vybraných typů správních řízení na úseku pozemních komunikací.
Medicínské spory o náhradu újmy 10.11.2025 Praha Podobné kurzy Cíl semináře Seznámit účastníky semináře s aktuální judikaturou NS a ÚS u medicínských sporů o náhradu újmy *
Medicínské spory o náhradu újmy 10.11.2025 online Podobné kurzy Cíl semináře Seznámit účastníky semináře s aktuální judikaturou NS a ÚS u medicínských sporů o náhradu újmy *
Právní jednání opatrovníka za opatrovance ve specifických oblastech každodenního života 11.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2023 - 0811-SP - PC; Opatrovnictví, postupy a praxe pro sociální práci a výkon veřejného opatrovnictví MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámit vedoucí pracovníky a pracovníky v sociální oblasti s praktickými procesy v problematice veřejného opatrovnictví s důrazem na právní jednání opatrovníka za opatrovance. Dozví se, mimo jiné, odpovědi na často kladené otázky z předchozích seminářů, jako např.
Právní jednání opatrovníka za opatrovance ve specifických oblastech každodenního života 11.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2023 - 0811-SP - PC; Opatrovnictví, postupy a praxe pro sociální práci a výkon veřejného opatrovnictví MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámit vedoucí pracovníky a pracovníky v sociální oblasti s praktickými procesy v problematice veřejného opatrovnictví s důrazem na právní jednání opatrovníka za opatrovance. Dozví se, mimo jiné, odpovědi na často kladené otázky z předchozích seminářů, jako např.
Jednotné environmentální stanovisko (JES) v aplikační praxi 18.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář seznámí posluchače s aplikační praxí v oblasti vydávání jednotného environmentálního stanoviska (JES). Jedná se o nástroj procesní integrace státní správy v oblasti ochrany životního prostředí , zavedený zákonem č.
Jednotné environmentální stanovisko (JES) v aplikační praxi 18.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář seznámí posluchače s aplikační praxí v oblasti vydávání jednotného environmentálního stanoviska (JES). Jedná se o nástroj procesní integrace státní správy v oblasti ochrany životního prostředí , zavedený zákonem č.
Mindfulness - Jak snížit stres a zlepšit pozornost 19.11.2025 Praha 1 Podobné kurzy Mindfulness je technika vnímání přítomnosti. Jedná se o vědecky ověřenou metodu snižující stres, zlepšující pozornost a celkovou psychickou pohodu.
Přestupky obecně 24.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář se zaměřuje na problematiku trestního práva správního. Účastníci získají podrobný přehled o klíčových principech správního trestání, o právním pojetí přestupků a správních trestů, a budou seznámeni s důležitými aspekty ukládání správních trestů, tak jak k nim přistupuje judikatura správních
Přestupky obecně 24.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář se zaměřuje na problematiku trestního práva správního. Účastníci získají podrobný přehled o klíčových principech správního trestání, o právním pojetí přestupků a správních trestů, a budou seznámeni s důležitými aspekty ukládání správních trestů, tak jak k nim přistupuje judikatura správních
Adobe Photoshop workshop – kurz praktického využití aneb procvičování dělá mistra 02.12.2025 Brno Podobné kurzy Předpokládané znalosti Znalosti odpovídající obsahu kurzu : Adobe Photoshop – základní kurz. Cíl kurzu Procvičit a zažít osvojené informace na praktických příkladech ze života grafika a foto. Délka: 8 výukových hodin , hodina: 9:00–16:00 Smetanova 3 Brno CZ - - - -
Barman/ka – státnice 07.12.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Barmana - Barmanku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. PROČ SLOŽIT STÁTNÍ ZKOUŠKU? Protože absolvování státní zkoušky garantuje vysokou úroveň dosažených znalostí a dovedností.
Barista/Baristka – státnice 07.12.2025 Praha Podobné kurzy Výuční list na Baristu - Baristku. Státní zkoušky mají více než šedesátiletou tradici a jsou obecně mezi lidmi pozitivně vnímané. Absolvent státní zkoušky Barista - Baristka, [kód: 65-052-H] dokáže sobě i ostatním, že je v oboru kompetentní a vzdělaný. Orientuje se v kavárně, ovládá práci v kavárně, vyzná se v rozličném spektru káv a umí své znalosti uplatnit.
Je možné změnit bydliště dítěte bez souhlasu druhého z rodičů či určit školu? Další zásadní změny v oblastech rodinného práva – novela občanského zákoníku od 1.7. 2025 10.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2023 - 0806-SP - PC; Rodinné právo v procesních souvislostech (webinář) MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit posluchače, jak s obsahem právních norem, tak s aktuálními problémy, které v současné praxi vznikají při jejich aplikaci a v kontext nových závěrů ze sympozií rodinného práva a novelizací občanského zákoníku. Na tyto problémy je jim současně nabídnuto řešen
Je možné změnit bydliště dítěte bez souhlasu druhého z rodičů či určit školu? Další zásadní změny v oblastech rodinného práva – novela občanského zákoníku od 1.7. 2025 10.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MPSV - A2023 - 0806-SP - PC; Rodinné právo v procesních souvislostech (webinář) MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit posluchače, jak s obsahem právních norem, tak s aktuálními problémy, které v současné praxi vznikají při jejich aplikaci a v kontext nových závěrů ze sympozií rodinného práva a novelizací občanského zákoníku. Na tyto problémy je jim současně nabídnuto řešen
Novela vzdělávání podle zákona o úřednících ÚSC 12.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář seznámí posluchače se změnami, které přináší novela zákona č. 312 - 2002 Sb.
Novela vzdělávání podle zákona o úřednících ÚSC 12.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Seminář seznámí posluchače se změnami, které přináší novela zákona č. 312 - 2002 Sb.
Kontrolní řád v aplikační praxi kontrolních orgánů 16.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Víte, při jakém typu kontroly se použije kontrolní řád a kdo je povinen se jím řídit? Víte, jak správně podle kontrolního řádu při kontrole postupovat?
Kontrolní řád v aplikační praxi kontrolních orgánů 16.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Víte, při jakém typu kontroly se použije kontrolní řád a kdo je povinen se jím řídit? Víte, jak správně podle kontrolního řádu při kontrole postupovat?
Zákon č. 250/2016 Sb. – řízení před správním orgánem I. stupně 18.12.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je podrobné rozebrání procesních postupů, jež realizuje správní orgán I. stupně při projednávání přestupků na úseku veřejného pořádku, občanského soužití a majetku.
Zákon č. 250/2016 Sb. – řízení před správním orgánem I. stupně 18.12.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Cílem semináře je podrobné rozebrání procesních postupů, jež realizuje správní orgán I. stupně při projednávání přestupků na úseku veřejného pořádku, občanského soužití a majetku.
Objektivní odpovědnost provozovatele vozidla – nástrahy přestupkového řízení 17.04.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seminář je zaměřen na správný postup při řešení přestupků provozovatele vozidla dle § 125f odst. 1 zákona o silničním provozu, tak, aby řešené případy byly v souladu s právní úpravou, obstály v odvolacím přezkumném řízení.
Objektivní odpovědnost provozovatele vozidla – nástrahy přestupkového řízení 17.04.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seminář je zaměřen na správný postup při řešení přestupků provozovatele vozidla dle § 125f odst. 1 zákona o silničním provozu, tak, aby řešené případy byly v souladu s právní úpravou, obstály v odvolacím přezkumném řízení.
Nejčastější pochybení v řízení o přestupcích v silničním provozu z pohledu MD ČR 06.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou pochybení ve správním řízení v silničním provozu, a jak jim předcházet, z pohledu ústředního správního orgánu MD ČR. Obsah semináře Seminář se bude věnovat aktuálním pochybením a nedostatkům ve správním řízení sprá
Nejčastější pochybení v řízení o přestupcích v silničním provozu z pohledu MD ČR 06.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou pochybení ve správním řízení v silničním provozu, a jak jim předcházet, z pohledu ústředního správního orgánu MD ČR. Obsah semináře Seminář se bude věnovat aktuálním pochybením a nedostatkům ve správním řízení sprá
Aplikace správního řádu v praxi správních orgánů – správní rozhodnutí 06.05.2025 Brno Podobné kurzy Správní řízení a rozhodnutí . Správní řízení formální a neformální. Osvědčení bude předáno po ukončení semináře Akreditace MV ČR – AK - PV, AK - VE
Kontrola FKSP 12.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Proces od zahájení až ke zhotovení protokolu, seznámení s výsledky a sledování doporučení. OBSAH SEMINÁŘE Seznámení s obecně právními předpisy pro zahájení kontroly.
Moderní Business Intelligence 20.05.2025 online Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Senior controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. controlleři IT pracovníci, kteří mají na starost podporu controllingových procesů manažeři, kteří se chtějí orientovat v trendech zpracování dat a BI technologiích Lektor Martin Potančok Odborník na procesní a business analýzy Vysoká škola ekonomická v Praze Vystudoval aplikovan
Moderní Business Intelligence 20.05.2025 Praha 8 Podobné kurzy title= info > Školení je součástí cyklu Senior controller , lze jej však absolvovat i samostatně. Formu výuky si můžete zvolit – prezenčně nebo online. controlleři IT pracovníci, kteří mají na starost podporu controllingových procesů manažeři, kteří se chtějí orientovat v trendech zpracování dat a BI technologiích Lektor Martin Potančok Odborník na procesní a business analýzy Vysoká škola ekonomická v Praze Vystudoval aplikovan
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 20.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury.
Bodové hodnocení a námitkové řízení v praxi 20.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou týkající se bodového hodnocení řidičů a navazujícího námitkového řízení dle zákona č. 361 - 2000 Sb. Nejčastější pochybení v těchto řízeních, jak jim předcházet, včetně praktických aspektů a přiléhavé judikatury.
Obstrukce účastníků přestupkového řízení v silničním provozu - jak být pánem řízení 22.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou obstrukčních taktik a postupů účastníků správních řízení o přestupcích v silničním provozu a doporučí, jak zajistit potřebné uplatňování práv účastníků řízení a přitom současně předcházet maření smyslu a účelu přestu
Obstrukce účastníků přestupkového řízení v silničním provozu - jak být pánem řízení 22.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle §17 odst. 5 a §20 odst. Cíl semináře Seznámení správních orgánů I. a II. stupně s aktuální problematikou obstrukčních taktik a postupů účastníků správních řízení o přestupcích v silničním provozu a doporučí, jak zajistit potřebné uplatňování práv účastníků řízení a přitom současně předcházet maření smyslu a účelu přestu
Systém pomoci v hmotné nouzi a další dávkové systémy včetně připravovaných novel. Chystaná nová jedna dávka (redesigne dávek hmotné nouze a státní sociální podpory) – účinnost navržena od 1. 7. 2025 22.05.2025 Olomouc Podobné kurzy Osvědčení bude předáno po ukončení semináře Akreditace MPSV ČR, číslo: A2024 - 1617-SP - PC. MV ČR – AK - PV, AK - VE.

<< | | | | | | | 7 | | >>



Školení - Kurzy # zvlastnich

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # zvlastnich

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: Cash management a řízení likvidity v dubnu 2025 - Praha 8
^