logo skoleni-kurzy

JAK ZADAVAT VEREJNE ZAKAZKY S DURAZEM NA KVALITU 2 1 ZDARMA


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



skoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Python návrhové vzory - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Design Patterns in Python * Programujete v Pythonu a rádi byste tvořili kvalitní a udržovatelný kód? Za dobu existence objektově orientovaných jazyků vzniklo mnoho zavedených postupů a zvyklostí.

^

 

 

JAK ZADAVAT VEREJNE ZAKAZKY S DURAZEM NA KVALITU 2 1 ZDARMA

Viz také následující kurzy :
  • Manažerské dovednosti aneb jak vést a motivovat lidi k vyšším výkonůmPodrobnosti
  • Vzdělávání dospělých v praxi - Jak zaujmout rozvojem?Podrobnosti
  • Trénink jednání a komunikace s komplikovanými osobami - Jak se nenechat vyvést z rovnováhyPodrobnosti
  • Kurz prezentace s využitím PowerPointu – tipy jak posluchače neuspat, ale zaujmout!Podrobnosti
  • Manažer na startovní čáře - Jak uspět v roli manažeraPodrobnosti


Kurz - Jak zadávat veřejné zakázky s důrazem na kvalitu, 2+1 zdarma!


Aliaves Co., a.s.


Číslo akreditovaného kurzu : AK - PV-513 - 2016, Název akreditace: Zadávání veřejných zakázek podle nové právní úpravy Akreditace: MV : Seminář je vhodný pro začátečníky i zkušenější pracovníky zadavatelů a dodavatelů působícími v oblasti veřejných zakázek na dodávky a související veřejné zakázky, jeho cílem je seznámit posluchače s detailnějším ...


Cena kurzu:
     ...   2.990 Kč / Kurz  

     ... včetně DPH: 3.618 Kč / Kurz

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konání



Přihláška na školení:

   NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA - Termín školení zatím není k dispozici | Podobné kurzy a školení | Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím



  • Podobný kurz     Praha  
    (??)   Veřejné zakázky: zadáváme problematické veřejné zakázky na služby - Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

    - ... cena: 2.636 Kč/Kurz (3.190 Kč/Kurz včetně DPH)


  • Podobný kurz     online - eLearning, Webináře  
    (??)   Veřejné zakázky: zadáváme problematické veřejné zakázky na služby - ON-LINE - Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

    - ... cena: 2.388 Kč/Kurz (2.889 Kč/Kurz včetně DPH)


  • Podobný kurz     Praha  
    (??)   Sporná místa zadávání veřejných zakázek pro pokročilé - Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

    - ... cena: 2.801 Kč/Kurz (3.389 Kč/Kurz včetně DPH)


  • Podobný kurz     Praha  
    (??)   Zadávání veřejných zakázek pro začínající - Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

    - ... cena: 2.801 Kč/Kurz (3.389 Kč/Kurz včetně DPH)


  • Podobný kurz     Praha  
    (??)   Zadávání veřejných zakázek krok za krokem a prakticky - Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

    - ... cena: 2.801 Kč/Kurz (3.389 Kč/Kurz včetně DPH)


  • Podobný kurz     Špindlerův Mlýn - Královéhradecký  
    (??)   Dvoudenní soustředění k zadávání veřejných zakázek - Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

    - ... cena: 5.768 Kč/Kurz (6.979 Kč/Kurz včetně DPH)


  • Podobný kurz     Praha  
    (??)   Zadávání veřejných zakázek v oblasti IT v souladu s nejnovější judikaturou - Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová

    - ... cena: 2.719 Kč/Kurz (3.290 Kč/Kurz včetně DPH)





  • -- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:



    Popis kurzu
    Jak zadávat veřejné zakázky s důrazem na kvalitu, 2+1 zdarma!


    Lektoři kurzu

    doc. JUDr. Ing. Radek Jurčík Ph.D. - docent Ústavu práva Provozně ekonomické fakulty MENDELU v Brně, odborník na finanční prostředky z EU, odborník na veřejné zakázky a projekty PPP


    [Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...

    : Seminář je vhodný pro začátečníky i zkušenější pracovníky zadavatelů a dodavatelů působícími v oblasti veřejných zakázek na dodávky a související veřejné zakázky, jeho cílem je seznámit posluchače s detailnějším postupem zadavatele v oblasti veřejných zakázek. V rámci školení budou uvedeny příklady a aktuální návod pro postup zadavatele. Budeme se zabývat vlastnostmi stavebního řízení, kompletním zpracováním ZD včetně VVZ, smluvní dokumentací, otevíráním obálek, zadávání VZ na IT/Software atd. V rámci semináře bude podrobně vysvětleno zejména následující:
    * Pojetí právní úpravy veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a prováděcích předpisů
    * Definice zadavatele a jejich druhy. Veřejný, dotovaný a sektorový zadavatel.
    * Vymezení zadavatele, vymezení veřejné zakázky a jejich druhy. Veřejné zakázky malého rozsahu, podlimitní a nadlimitní veřejné zakázky, veřejné zakázky na dodávky, služby a stavební práce.
    * Definice dodavatele a specifika jeho postupu dle zákona o veřejných zakázkách. Jak se dozví o veřejné zakázce?
    * Kvalifikace dodavatele.
    * Postup v zadávacích řízeních krok za krokem a detailní popis jednotlivých fází a vysvětlení.
    * Jak činit úkony v zadávacím řízení?
    * Přezkumné řízení, námitky k zadavateli, návrh k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.
    * Změny v oblasti veřejných zakázek (používání datových schránek, prokazování kvalifikace, vztah dodavatele a subdodavatele)
    * Náležitosti nabídky dodavatele
    * Definice zadavatele, veřejný, dotovaný a sektorový zadavatel


    [Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...


    * Číslo akreditovaného kurzu : AK/PV-513/2016, Název akreditace: Zadávání veřejných zakázek podle nové právní úpravy
    Akreditace: MV
    *
    * V případě, že se jedná o vzdělávací akci akreditovanou u Ministerstva vnitra ČR dle zákona 312/2002 Sb. nebo rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT a jsou splněny podmínky pro osvobození od DPH, bude jako konečná cena fakturována cena bez DPH. Splnění podmínek pro osvobození určuje pořadatel.

    *
    * Forma výuky: Prezenční
    * Program: : 9:00-15:00 Konkrétní časový harmonogram Vám bude sdělen na místě. Při přihlášení dvou posluchačů z jedné instituce má třetí posluchač účast zdarma.




    [dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


    Dotaz ke kurzu: Jak zadávat veřejné zakázky s důrazem na kvalitu, 2+1 zdarma!
    text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

       ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
    Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

                



    Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
    [Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

    Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat




    Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

    Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

    Komentáře a dotazy na školení / kurz / seminář


    Aliaves Co., a.s.

    :: Aliaves je akciová společnost působící na českém trhu od roku 2009. Hlavní činností společnosti jsou vzdělávací a poradenské služby ve všech oblastech činnosti veřejné správy. Díky úzké spolupráci našich konzultantů s ústředními orgány státu a profesionální znalosti požadavků obcí, měst a krajů jsme schopni zajistit adekvátní nabídku. Posláním společnosti Aliaves je snaha o předávání postupů a vědomostí zaměstnancům veřejné správy a prostřednictvím přednášek, seminářů a odborných školení dlouhodobě zajišťovat informovanost o aktuální domácí legislativě a legislativě Evropské unie....

    Platební podmínky pro účast na kurzu

    1. Objednatel odesláním přihlášky [objednávky] prohlašuje, že uvedl pravdivé informace, před odesláním přihlášky se seznámil s obchodními podmínkami pořadatele a s těmito obchodními podmínkami souhlasí.

    2. Pořadatel prohlašuje, že objednatel může sebe nebo jinou osobu [dále jen „účastník“] přihlásit přímo prostřednictvím webových stránek. Výjimečně si může objednatel přihlášku zajistit telefonicky u pořadatele, ale tuto přihlášku pak musí zaslat dodatečně v písemné podobě, nejpozději však v termínu telefonicky dohodnutém s pořadatelem.

    3. Pořadatel vyrozumí zároveň objednatele [případně jím vyslané Smluvní strany souhlasí, že při neúčasti účastníka [nebo jeho náhradníka] bez řádné omluvy na akci, provedené nejpozději 6 pracovních dnů před konáním akce, nebude přihláška zrušena a objednatel je povinen uhradit smluvenou částku jato by se akce zúčastnil. Objednávka bude zrušena pouze na základě písemného zrušení přihlášky [poštovním doručovatelem, prokazatelným e-mailem/potvrzeným pořadatelem nebo datovou schránkou], doručené pořadateli nejpozději 6 pracovních dnů před konáním akce. V případě telefonického odhlášení účastníka, bude uznatelné jen odhlášení písemně potvrzené pořadatelem. Za přihlášeného účastníka může objednatel vyslat náhradníka.

    4. Platební podmínky:





    a] Po obdržení objednávky pořadatel zaregistruje objednatele [účastníka] do seznamu účastníků dané akce. Na podkladě platné objednávky pořadatel vyhotoví daňový doklad [fakturu], kterou odešle objednateli nebo fakturu předá účastníkovi na dané akci.





    b] Pořadatel vyhotoví daňový doklad i v případě nepřítomnosti účastníka, pokud objednatel včas a písemně neprovedl odhlášení z akce, jak uvedeno výše. Objednatel si je této skutečnosti plně vědom a s těmito důsledky souhlasí.





    c] Objednatel se zavazuje, že platbu provede na číslo účtu pořadatele 43-5872020247/0100 [KB] v termínu splatnosti uvedeném ve faktuře.
    5. Cena seminářů uvedená u daného kurzu je vždy bez DPH [DPH je u neakreditovaných akcí nebo akcí na které se akreditace nevztahuje připočítávána podle platného zákona o DPH]. Je-li cena dohodnuta mezi pořadatelem a objednatelem jako cena konečná, pak platí cena dohodnutá.
    6. V případě, že se jedná o vzdělávací akci akreditovanou u Ministerstva vnitra ČR dle zákona 312/2002 Sb. pro úředníky územních samosprávných celků nebo rekvalifikační kurs akreditovaný MŠMT a jsou splněny podmínky pro osvobození od DPH, bude jako konečná cena fakturována bez DPH. Splnění podmínek pro osvobození určuje pořadatel.
    7. Při zrušení akce pořadatelem bude objednateli zasláno vyrozumění o zrušení akce.
    8. Registrace přítomných účastníků probíhá vždy od 8.30 hodin do 9.00 hodin, není-li v pozvánce na akci uvedeno jinak.
    9. Informace uvedené v nabídce pořadatele jsou platné, pokud pořadatel nesdělí objednateli nebo přihlášeným účastníkům informace o případné změně místa či data konání semináře, o změně lektora, nebo o zrušení semináře. Objednatel v případě změny podmínek uzavřené objednávky může svou objednávku zrušit a to nejpozději do 2 dnů od pořadatelem sdělených změn.
    10. Pořadatel předá účastníkovi vzdělávací akce po absolvování akce osvědčení o účasti na vzdělávací akci.
    11. Odesláním přihlášky na akci dává objednavatel souhlas pořadateli se zpracováním osobních údajů objednatele i účastníka pro účely organizace a evidence školení. Pořadatel bude svěřené osobní údaje přihlášených chránit a nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
    12. Objednatel nebo účastník mají právo kdykoliv požádat pořadatele o vyjmutí ze seznamu evidovaných osob.
    13. Údaje, které pořadatel od objednatele obdrží, může pořadatel použít k vlastnímu marketingovému průzkumu, reklamě nebo nabídce poskytnutí další služby, a to výhradně pořadatelem. Pořadatel se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetí osobě.

    Za pořadatele Aliaves Co., a.s.
    ředitel společnosti





    Podobné kurzy #Jak zadávat veřejné zakázky s důrazem na kvalitu, 2+1 zdarma! >>


    Další kurzy a školení: Jak zadávat veřejné zakázky s důrazem na kvalitu, 2+1 zdarma!
    Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

    Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
    Veřejné zakázky: zadáváme problematické veřejné zakázky na služby
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Konkrétním obsahem semináře bude: * Veřejná zakázka na úklidové služby, ostrahu; * Veřejná zakázka na facility management; * Veřejná zakázka na zhotovení projektové dokumentace (v různých stupních); * Veřejná zakázka na právní služby; Další podobné školení nebo kurzy
    Veřejné zakázky: zadáváme problematické veřejné zakázky na služby - ON-LINE
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Konkrétním obsahem semináře bude: * Veřejná zakázka na úklidové služby, ostrahu; * Veřejná zakázka na facility management; * Veřejná zakázka na zhotovení projektové dokumentace (v různých stupních); * Veřejná zakázka na právní služby; Další podobné školení nebo kurzy
    Veřejné zakázky: jak soutěžit kvalitu?
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Program semináře: * Soutěž kvality veřejných zakázek – historický vývoj, možné obecné přístupy a základní druhy soutěže kvality * Soutěž kvality a přístupy kontrolních orgánů – ÚOHS, soudů a dotačních orgánů * Zásady 3 E v zadávacím řízení Další podobné školení nebo kurzy
    Veřejné zakázky: jak soutěžit kvalitu? - ON-LINE
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Program semináře: * Soutěž kvality veřejných zakázek – historický vývoj, možné obecné přístupy a základní druhy soutěže kvality * Soutěž kvality a přístupy kontrolních orgánů – ÚOHS, soudů a dotačních orgánů * Zásady 3 E v zadávacím řízení Další podobné školení nebo kurzy
    Veřejné zakázky: zadáváme informační systémy a software v souladu s nejnovější judikaturou
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Program semináře: * Veřejná zakázka na informační systémy a software – vymezení základních pojmů. * Zadavatel provozuje informační systém (často celá léta), který je třeba (najednou) „přesoutěžit“, jak postupovat dál, aneb začátek „krásného“ příběhu. Další podobné školení nebo kurzy
    Veřejné zakázky: zadáváme informační systémy a software v souladu s nejnovější judikaturou - ON-LINE
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Program semináře: * Veřejná zakázka na informační systémy a software – vymezení základních pojmů. * Zadavatel provozuje informační systém (často celá léta), který je třeba (najednou) „přesoutěžit“, jak postupovat dál, aneb začátek „krásného“ příběhu. Další podobné školení nebo kurzy
    Veřejné zakázky – základy zadávání v kostce
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Formalizovanost procesu zadávacích řízení v režimu zákona je velmi striktní, co se týče procesu výběru dodavatele a jeho přípravy. V průběhu semináře se dozvíte o základech regulace, nejběžnějších druzích zakázek a typech zadávacíh řízení, podmínkách účasti dodavatelů i hodn Další podobné školení nebo kurzy
    Statistické metody v řízení kvality
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Srozumitelně se seznámíte s takovou statistikou, kterou snadno aplikujete a stane se Vám sluhou [ne zlým pánem]. Pro lepší pochopení si vše procvičíte na mnoha příkladech. Další podobné školení nebo kurzy
    Vedení kvalitního výběrového pohovoru v praxi - Připravte se na každou fázi náboru zaměstnanců
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Rozpoznejte správného kandidáta a získejte ho pro svou společnost Situace na pracovním trhu se za posledních pár let dramaticky změnila. Lidé se už nebojí najít si novou práci, protože procento nezaměstnanosti je opravdu nízké. Další podobné školení nebo kurzy
    Sporná místa zadávání veřejných zakázek pro pokročilé
    Kurz
    Jiný kurz v jiné ceně : Z předpokládaných tematických okruhů: * Novelizovaná pravidla komunikace při zadávání veřejných zakázek – pravidla a doporučené postupy komunikace před zahájením zadávacího řízení, v jeho průběhu i po jeho skončení, komunikace při zadávání mimo zadávací řízení, ko Další podobné školení nebo kurzy

    Podobný    = Podobný kurz nebo školení




    Poslední aktualizace: 2025-02-14 04:36:13

    Aliaves Co., a.s.
    Jak zadávat veřejné zakázky s důrazem na kvalitu, 2+1 zdarma! #

    Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře + Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení

    Téma kurzů nebo školení:
  • MAIL RSS Právo a legislativa

    Typ kurzu/školení: Seminář







    [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

      RSSJak zadávat veřejné zakázky s důrazem na kvalitu, 2+1 zdarma! [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

    © Aliaves Co., a.s. - Praha 2 :: - Aliaves je akciová společnost působící na českém trhu od roku 2009. Hlavní činností společnosti jsou vzdělávací a poradenské služby ve všech oblastech činnosti veřejné správy. Díky úzké spolupráci našich konzultantů s ústředními orgány státu a profesionální znalosti požadavků obcí, měst a krajů jsme schopni zajistit adekvátní nabídku. Posláním společnosti Aliaves je snaha o předávání postupů a vědomostí zaměstnancům veřejné správy a prostřednictvím přednášek, seminářů a odborných školení dlouhodobě zajišťovat informovanost o aktuální domácí legislativě a legislativě Evropské unie....

    Platební podmínky pro účast na kurzu


    1. Objednatel odesláním přihlášky [objednávky] prohlašuje, že uvedl pravdivé informace, před odesláním přihlášky se seznámil s obchodními podmínkami pořadatele a s těmito obchodními podmínkami souhlasí.

    2. Pořadatel prohlašuje, že objednatel může sebe nebo jinou osobu [dále jen „účastník“] přihlásit přímo prostřednictvím webových stránek. Výjimečně si může objednatel přihlášku zajistit telefonicky u pořadatele, ale tuto přihlášku pak musí zaslat dodatečně v písemné podobě, nejpozději však v termínu telefonicky dohodnutém s pořadatelem.

    3. Pořadatel vyrozumí zároveň objednatele [případně jím vyslané Smluvní strany souhlasí, že při neúčasti účastníka [nebo jeho náhradníka] bez řádné omluvy na akci, provedené nejpozději 6 pracovních dnů před konáním akce, nebude přihláška zrušena a objednatel je povinen uhradit smluvenou částku jato by se akce zúčastnil. Objednávka bude zrušena pouze na základě písemného zrušení přihlášky [poštovním doručovatelem, prokazatelným e-mailem/potvrzeným pořadatelem nebo datovou schránkou], doručené pořadateli nejpozději 6 pracovních dnů před konáním akce. V případě telefonického odhlášení účastníka, bude uznatelné jen odhlášení písemně potvrzené pořadatelem. Za přihlášeného účastníka může objednatel vyslat náhradníka.

    4. Platební podmínky:





    a] Po obdržení objednávky pořadatel zaregistruje objednatele [účastníka] do seznamu účastníků dané akce. Na podkladě platné objednávky pořadatel vyhotoví daňový doklad [fakturu], kterou odešle objednateli nebo fakturu předá účastníkovi na dané akci.





    b] Pořadatel vyhotoví daňový doklad i v případě nepřítomnosti účastníka, pokud objednatel včas a písemně neprovedl odhlášení z akce, jak uvedeno výše. Objednatel si je této skutečnosti plně vědom a s těmito důsledky souhlasí.





    c] Objednatel se zavazuje, že platbu provede na číslo účtu pořadatele 43-5872020247/0100 [KB] v termínu splatnosti uvedeném ve faktuře.
    5. Cena seminářů uvedená u daného kurzu je vždy bez DPH [DPH je u neakreditovaných akcí nebo akcí na které se akreditace nevztahuje připočítávána podle platného zákona o DPH]. Je-li cena dohodnuta mezi pořadatelem a objednatelem jako cena konečná, pak platí cena dohodnutá.
    6. V případě, že se jedná o vzdělávací akci akreditovanou u Ministerstva vnitra ČR dle zákona 312/2002 Sb. pro úředníky územních samosprávných celků nebo rekvalifikační kurs akreditovaný MŠMT a jsou splněny podmínky pro osvobození od DPH, bude jako konečná cena fakturována bez DPH. Splnění podmínek pro osvobození určuje pořadatel.
    7. Při zrušení akce pořadatelem bude objednateli zasláno vyrozumění o zrušení akce.
    8. Registrace přítomných účastníků probíhá vždy od 8.30 hodin do 9.00 hodin, není-li v pozvánce na akci uvedeno jinak.
    9. Informace uvedené v nabídce pořadatele jsou platné, pokud pořadatel nesdělí objednateli nebo přihlášeným účastníkům informace o případné změně místa či data konání semináře, o změně lektora, nebo o zrušení semináře. Objednatel v případě změny podmínek uzavřené objednávky může svou objednávku zrušit a to nejpozději do 2 dnů od pořadatelem sdělených změn.
    10. Pořadatel předá účastníkovi vzdělávací akce po absolvování akce osvědčení o účasti na vzdělávací akci.
    11. Odesláním přihlášky na akci dává objednavatel souhlas pořadateli se zpracováním osobních údajů objednatele i účastníka pro účely organizace a evidence školení. Pořadatel bude svěřené osobní údaje přihlášených chránit a nakládat s nimi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
    12. Objednatel nebo účastník mají právo kdykoliv požádat pořadatele o vyjmutí ze seznamu evidovaných osob.
    13. Údaje, které pořadatel od objednatele obdrží, může pořadatel použít k vlastnímu marketingovému průzkumu, reklamě nebo nabídce poskytnutí další služby, a to výhradně pořadatelem. Pořadatel se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetí osobě.

    Za pořadatele Aliaves Co., a.s.
    ředitel společnosti




     
    Komentáře a dotazy na školení a nebo kurz

     

     

    Hledáte náhodou nějakou práci?


    Vedoucí obchodní manažer
    – zpracování odborných podkladů pro veřejné zakázky a další činnosti v této věci; - plnění povinností podle zákona č. 320/2001 Sb... místě a čase obvyklých; - plnění povinností v rámci finanční kontroly ve veřejné správě; - nákupy státních hmotných rezerv..., Praha 4

    Vedoucí obchodní manažer
    – zpracování odborných podkladů pro veřejné zakázky a další činnosti v této věci; - plnění povinností podle zákona č. 320/2001 Sb... místě a čase obvyklých; - plnění povinností v rámci finanční kontroly ve veřejné správě; - nákupy státních hmotných rezerv..., Praha 4

    Rada v Oddělení metodiky daní z příjmů právnických osob
    elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna4000@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě.../financni-sprava/verejne-informace/aktualne-vyhlasena-vyberova-rizeni/app/detail/10227244..., Praha 7

    Podobné kurzy # zadávat + veřejné + zakázky + důrazem + kvalitu + 2+1




  •  

    [Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení




    ^

     
    RSS
    RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
    Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
    skoleni-kurzy.eu

    SKOLENI-KURZY.EU



    REGIONY



    MENU



    KONTAKT


    skoleni-kurzy.eu
    2007 - 2025 © OBEC.net, sro
    Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
    Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
    Telefon:(+420) 775 193 488
    Fax:
    Kontakt

    +



    +




    V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





    Školení: Učetnictví, daně a daňová evidence online kurz v únoru 2025 - on-line
    ^