logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: STUDIUM ROZHODNU
STUDIUM ROZHODNU


skoleni-kurzy.eu




Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací



Kurzy # studium-rozhodnu
 

Náhodný kurz/školení


Aktuální otázky vypořádání společného jmění manželů se zaměřením na rozhodovací praxi Nejvyššího soudu České republiky (pro mírně pokročilé a pokročilé) - Aliaves Co., a.s.
Cíl semináře Seminář určený posluchačům alespoň se základními znalostmi společného jmění manželů bude zaměřen na některá složitější témata spojená se společným jměním manželů promítající se do právních otázek spojených s vypořádáním společného jmění manželů. Výklad bude zaměřen na řešení praktic

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: STUDIUM ROZHODNU

Program kurzu: studium rozhodnu

[Školení] Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz

Účetnictví, daně a mzdy pro praxi -  rekvalifikační kurzAktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. ... ... ... Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. ... Nejbližší termín školení : 2025-05-05 Praha 2

[Školení] Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz

Účetnictví, daně a daňová evidence -  rekvalifikační kurzAktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. ... ... ... Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. ... Nejbližší termín školení : 2025-05-05 Praha 2

[Školení] Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz

Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC -  rekvalifikační kurzAktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. ... ... ... Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. ... Nejbližší termín školení : 2025-05-05 Praha 2



<< | 1 | | >>

STUDIUM ROZHODNU

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz 05.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
AI pro aplikační programátory 19.05.2025 Praha 7 Podobné kurzy IT konference Kurzy a certifikace Dev & Test API Recenze - AI pro aplikační programátory Zpět Tomáš Černý 30. 1. 19. 5. – 20. 5. 2025* Počet dní: 2* Cena: 25.900 CZK Cena (bez DPH)
Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz 02.06.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz 07.07.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz 05.08.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz 02.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz 14.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz 01.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurz 18.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 05.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz 05.05.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Příprava na zkoušku OCEB 2 Fundamental 12.05.2025 Praha 7 Podobné kurzy BPM neboli Business Process Management je ucelený soubor manažerských, organizačních, analytických a technických postupů, metod a nástrojů určený k identifikaci, analýze, modelování a automatizaci procesů. Kurz je určen zájemcům o získání certifikátu OMG Certified Expert in BPM 2 - Fundamental. Cílová skupina business analytici a konzultanti procesní analytici a konzultanti enterprise - business architekti IT architekti SW analytici techničtí konzultanti implementující SW nástroje pro automatizaci business proces metodici procesního řízení v nejrůznějších organizac
AI - AI pro aplikační programátory 19.05.2025 Praha 7 Podobné kurzy IT konference Kurzy a certifikace AI Vývoj Recenze - AI - AI pro aplikační programátory Zpět Tomáš Hána 3. 3. 19. 5. – 20. 5. 2025* Počet dní: 2* Cena: 25.900 CZK Cena (bez DPH)
Aktuality v oblasti veřejné podpory 20.05.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Aktuality v oblasti veřejné podpory 20.05.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 02.06.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz 02.06.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Aktuality v oblasti veřejné podpory 27.06.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Aktuality v oblasti veřejné podpory 27.06.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 07.07.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz 07.07.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Generativní AI pro veřejnou správu 30.07.2025 Praha 7 Podobné kurzy Tento dvoudenní workshop je navržen tak, aby úředníkům a pracovníkům veřejné správy poskytl pokročilé znalosti a praktické dovednosti v oblasti využití generativní AI. Účastníci se naučí, jak zefektivnit legislativní a právní procesy, řídit veřejné zakázky a projekty, analyzovat data pro podporu ro Cílová skupina Úředníci, manažeři a pracovníci veřejné správy, kteří hledají způsoby, jak zjednodušit legislativní a právní procesy, efektivně řídit veřejné zakázky a projekty a optimalizovat rozhodovací procesy pomocí moderních technologií, zejména generativní AI. Možnosti financování Cena za úč
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 05.08.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz 05.08.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Aktuality v oblasti veřejné podpory 28.08.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Aktuality v oblasti veřejné podpory 28.08.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 02.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz 02.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 14.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz 14.09.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Aktuality v oblasti veřejné podpory 23.09.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Aktuality v oblasti veřejné podpory 23.09.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 01.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz 01.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Daňový specialista - rekvalifikační kurz 07.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Všem, kteří se chtějí naučit daňovou problematiku . Všem, kteří si chtějí oblast daní zopakovat nebo doplnit.
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 18.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurz 18.10.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurz 09.11.2025 Praha 2 Podobné kurzy Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte si kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Organizační informace Výuka probíhá v centru Prahy, Fügnerovo náměstí 1866 - 5 , Praha 2 – mapa . Vaše první cesta při zahájení kurzu povede do 6.
Aktuality v oblasti veřejné podpory 25.11.2025 Praha Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník
Aktuality v oblasti veřejné podpory 25.11.2025 online Podobné kurzy Akreditace: MV - Absolvováním celého semináře touto formou vzniká účastníkům nárok na osvědčení, které lze započítat do 9 dnů povinného vzdělávání dle § 17 odst. 5 a § 20 odst. Obsah semináře Témata semináře budou upravena na místě nebo předem dle položených dotazů a přání účastníků. Lze si vybrat zejména z následujících: Základy veřejné podpory pro začátečníky i pokročilé Obecné nařízení o blokových výjimkách a jeho změny v roce 2024 De minimis pro začátečník

<< | 1 | | >>


a nebo pouze školení : studium | rozhodnu

Školení - Kurzy # studium rozhodnu

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královéhradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # studium rozhodnu

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |









 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení



Poslední hledané kurzy a/nebo školení


Stratilová MBA , Iva Stratilová , Tvorba systému firemního vzdělávání - Od analýzy potřeb k realizaci rozvojových programů , Vzdělávání dospělých v praxi - Jak zaujmout rozvojem? , Novela vzdělávání podle zákona o úřednících ÚSC , Zkouška profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel/zprostředkovatelka NSK 62-042-M , SPECIALISTA MARKETINGU - zkouška profesní kvalifikace , Pracovník v administrativě - zkouška profesní kvalifikace , Specialista marketingu, zkouška z profesní kvalifikace , KOSMETIČKA - REKVALIFIKAČNÍ KURZ včetně profesní zkoušky, rozšířený o modul lash brow BB Glow , Personalista, zkouška z profesní kvalifikace , Výživový poradce, zkouška z profesní kvalifikace , KOSMETIČKA - REKVALIFIKAČNÍ KURZ včetně profesní zkoušky , KOSMETIČKA - REKVALIFIKAČNÍ KURZ včetně profesní zkoušky, rozšířený o modul lash brow , Přípravný online kurz zkouška profesní kvalifikace Realitní zprostředkovatel/zprostředkovatelka dl , Lektor dalšího vzdělávání , LEKTOR, LEKTORKA DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ , Lektor/lektorka dalšího vzdělávání, zkouška z profesní kvalifikace , online lektor dalšího OR vzdělávání OR příprava OR profesní OR zkouška , vzdělávání-příprava , dalšího , lektor , Ivana Pilařová , Účetnictví a daňová evidence [s využitím výpočetní techniky] - rekvalifikační kurz dálkově , Účetnictví a daňová evidence - rekvalifikační kurz dálkově , Webinář , Aktuální účetní a daňové problémy - víkendové školení s jógou ve wellness hotelu s Ing. Ivanou Pilař , Opravy a technické zhodnocení hmotného a nehmotného majetku z pohledu daňových a účetních předpisů , ÚČETNICTVÍ A DAŇOVÁ EVIDENCE , Fakturace, daňové a účetní doklady aktuálně v roce 2025 , Hmotný a nehmotný majetek z hlediska účetních a daňových předpisů v roce 2025 - komplikované problém , Technické zhodnocení a opravy majetku v roce 2025 - účetní a daňové aspekty , Nehmotný a hmotný majetek v roce 2025 - účetní a daňové aspekty , Daňové řízení - nejčastější situace a možné postupy, co tvrdit a jak prokazovat při sporech se správ , Účetnictví a daňová evidence, rekvalifikace MŠMT ČR , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EU



REGIONY



MENU



KONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2025 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

+



+




V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu





Školení: MODULY 1.3 a 2.3 Produktivní realitní makléř, dvoudenní kurz v květnu 2025 - Brno
^